RAPTORRIDERS ÜYELERİMİZ

1. aidikurt Alper idikurt sancaktepe istanbul (KURUCU BAŞKAN)
2. spue Suleyman Bal kartal İstanbul
3. CaNeR Caner Gül kartal İstanbul
4. darkviper Gökhan Müezzinoğlu cevizli istanbul
5. ferhat BASTEM Ferhat Bastem ümraniye İstanbul
6. sedarth Sedat Bilge göztepe İstanbul
7. ekrem özdemir Ekrem Özdemir çekmeköy istanbul
8. segovax Oğuzhan Yılmaz içerenköy istanbul
09. berkehrercan Berke Hür Ercan kozyatağı istanbul
10. crixus Özgür Albay sultanbeyli istanbul
11. batebay Batuhan Bay pendik İstanbul
12. hsnhmzl Hasan Hamzalı şişli İstanbul
13. isac İsa Çetin beykoz İstanbul
14. Turkpower Cem Tecimer üsküdar İstanbul
15. gezgindelikanlı Serkan Uğur ümraniye İstanbul
16. aycanblmts Aycan Balımtaş tuzla İstanbul
17. agahgezgin Kamil Alagöz ümraniye İstanbul
18. dalay Onur Dalay Maltepe İstanbul
19. yenidünya İsmail Kurt ümraniye İstanbul
20. aslantürk34 özer subaşı kadıköy istanbul



RAPTORRIDERS ADAY ÜYELERİMİZ

1. kaan tokyol Kaan Tokyol İstanbul Kadıköy


RAPTORRIDERS FORM ÜYELERİMİZ

potenza (korhan bacanak) / İstanbul - Göztepe
korhanefendy (korhan dalgıç) istanbul - kartal
otisabi (emin taşkıran) / istanbul - Maltepe
kazım (kazım temur) / istanbul - çekmeköy
uğur gülsen (BayRegal) / istanbul - içerenköy
murat anduloğlu (Chemist) / istanbul - çekmeköy
rocinantetherr (mete coşkun) / istanbul - kadıköy
drozzie79 (özgür kurul) / istanbul - kadıköy
zafergönül (zafer gönül) / istanbul - ataşehir
ugur67 (uğurcan pak) / istanbul - üsküdar
sezginbilalsag ( sezgin bilal sağ ) / istanbul - beykoz - anadolu hisarı
alicanipek (ali can ipek) istanbul - Caddebostan
enesbyrgn (eray buyurgan) istanbul - Ümraniye
siyah inci (güneykan ince)/ istanbul - Göztepe
enderinsin (Ender Kocakahya) /İstanbul - Tuzla
HARDCORE (Deniz Pehlivan) / İstanbul - Kadıköy
berkturk (burak berkturk) İstanbul- Kadikoy
AHK (Ahmet Konuk) İstanbul- Üsküdar
lawyer crouser (Ahmet akkan) İstanbul - Üsküdar
Carnelian (Berke Durmuşoğlu) İstanbul - Tuzla
ekinokssky (Yalçın KOŞAL) İstanbul - İçerenköy
knn80 ( Kenan Taş ) - İstanbul İçerenköy
megisback ( M.Enes Görgülü ) İstanbul - Ataşehir
grk_kan (Görkem Özcandan) İstanbul-Üsküdar
boxmaker (Kerem Ünver) Kadikoy-istanbul
ubasaroglu (Uğur Başaroğlu) İstanbul - Çekmeköy
Captain (Berkay Evci) İstanbul - Üsküdar
Ceyrancı (ibrahim ERÖZYÜREK Kocaeli - Gebze
HAKANSAHİNSS(Hakan Şahin)-İstanbul-Ümraniye
şenolbulut ( Şenol Bulut ) - İstanbul - Maltepe
Nıka Kelevic (Akın Civelek) - İstanbul - Göztepe
Bulut (Olcay Karabulut) - İstanbul - Ataşehir
Muhtar (Göksel Şadoğlu) - İstanbul - Kartal
laerrof (Ender KADERLİ) / Tuzla