İSTANBUL ANADOLU YAKASI RAPTORRIDERS
ANADOLU YAKASI RAPTORRIDERS
01. spue Suleyman Bal kartal İstanbul
02. CaNeR Caner Gül kartal İstanbul
03. darkviper Gökhan Müezzinoğlu cevizli istanbul
04. ferhat BASTEM Ferhat Bastem ümraniye İstanbul
05. sedarth Sedat Bilge göztepe İstanbul
06. ekrem özdemir Ekrem Özdemir çekmeköy istanbul
07. segovax Oğuzhan Yılmaz içerenköy istanbul
08. berkehrercan Berke Hür Ercan kozyatağı istanbul
09. crixus Özgür Albay sultanbeyli istanbul
10. batebay Batuhan Bay pendik İstanbul
11. hsnhmzl Hasan Hamzalı şişli İstanbul
12. isac İsa Çetin beykoz İstanbul
13. Turkpower Cem Tecimer üsküdar İstanbul
14. gezgindelikanlı Serkan Uğur ümraniye İstanbul
15. aycanblmts Aycan Balımtaş tuzla İstanbul
16. agahgezgin Kamil Alagöz ümraniye İstanbul
17. dalay Onur Dalay Maltepe İstanbul
18. yenidünya İsmail Kurt ümraniye İstanbul
19. aslantürk34 özer subaşı kadıköy istanbul
RAPTORRIDERS ADAY ÜYELERİMİZ
1. kaan tokyol Kaan Tokyol İstanbul Kadıköy
2. Captain (Berkay Evci) İstanbul - Üsküdar
RAPTORRIDERS FORM ÜYELERİMİZ
potenza (korhan bacanak) / İstanbul - Göztepe
korhanefendy (korhan dalgıç) istanbul - kartal
otisabi (emin taşkıran) / istanbul - Maltepe
kazım (kazım temur) / istanbul - çekmeköy
uğur gülsen (BayRegal) / istanbul - içerenköy
murat anduloğlu (Chemist) / istanbul - çekmeköy
rocinantetherr (mete coşkun) / istanbul - kadıköy
drozzie79 (özgür kurul) / istanbul - kadıköy
zafergönül (zafer gönül) / istanbul - ataşehir
ugur67 (uğurcan pak) / istanbul - üsküdar
sezginbilalsag ( sezgin bilal sağ ) / istanbul - beykoz - anadolu hisarı
alicanipek (ali can ipek) istanbul - Caddebostan
enesbyrgn (eray buyurgan) istanbul - Ümraniye
siyah inci (güneykan ince)/ istanbul - Göztepe
enderinsin (Ender Kocakahya) /İstanbul - Tuzla
HARDCORE (Deniz Pehlivan) / İstanbul - Kadıköy
berkturk (burak berkturk) İstanbul- Kadikoy
AHK (Ahmet Konuk) İstanbul- Üsküdar
lawyer crouser (Ahmet akkan) İstanbul - Üsküdar
Carnelian (Berke Durmuşoğlu) İstanbul - Tuzla
ekinokssky (Yalçın KOŞAL) İstanbul - İçerenköy
knn80 ( Kenan Taş ) - İstanbul İçerenköy
megisback ( M.Enes Görgülü ) İstanbul - Ataşehir
grk_kan (Görkem Özcandan) İstanbul-Üsküdar
boxmaker (Kerem Ünver) Kadikoy-istanbul
ubasaroglu (Uğur Başaroğlu) İstanbul - Çekmeköy
Ceyrancı (ibrahim ERÖZYÜREK Kocaeli - Gebze
HAKANSAHİNSS(Hakan Şahin)-İstanbul-Ümraniye
şenolbulut ( Şenol Bulut ) - İstanbul - Maltepe
Nıka Kelevic (Akın Civelek) - İstanbul - Göztepe
Bulut (Olcay Karabulut) - İstanbul - Ataşehir
Muhtar (Göksel Şadoğlu) - İstanbul - Kartal
laerrof (Ender KADERLİ) / Tuzla