Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Eren
    PY
     Yok
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Volvo Life Paint

Takip edenler bilir Volvo'nun 2020 için koyduğu bir hedef var. Hiç kimse 2020 yılında yeni bir volvo ile olası bir kazada ölmeyecek veya ciddi bir sakatlık geçirmeyecek.... Bu hedef kapsamında yapılan ar-ge çalışmalarında, normal şartlarda görülmeyen ancak gelen ışığı yansıtarak reflektör etkisi gösteren bir sprey geliştirmişler.

Sitede ve internetteki yorumlarda spreyin kıyafet, kask ve bisiklet (neden motosiklet olmasın) gibi zeminlerde kullanılabildiği ve 10 gün boyunca kalıcı olduğu yazıyor.

Şimdilik sadece Londra'da satışta ama 1 haftada videosu 1.5m kişi tarafından izlendiğine göre kısa sürede yayılması beklenebilir.

http://www.volvolifepaint.com/

benal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

benal
    memur
     YOK
     gaziantep
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Cok ilginc bir bulus.

Rona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Atilla Türkulusu
    memur
     DD350E-6C DAYTONA
     İstanbul - Avcılar (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4

m
    ö
     r
     i
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    8
    buluş çok güzel tabii ama size volvo'nun hangi ülkenin arabası olduğunu hatırlatırım. yani orada kimler yaşıyor, hangi kriterler açısından dünyanın neresindeler falan filan...

bizim gibi, şaka(!) olsun diye arkadaşının makatına kompresör sokup iç organlarının patlamasına yol açarak ölüme sebebiyet veren insanların ağır vasıta kullandığı (ehliyet aldığı demiyorum bizzat kullandığı) bir ülkede, sabah evden çıkmadan komple spreyle duş alsanız bile nafile...

"motorlular trafikte görünmüyor" iddialarına, yeni bir mototrcu ama eski bir araba sürücüsü olarak pek katılmıyorum. görülüyor fakat kaale alınmıyor, ikisi çok farklı şeyler. herif motora yakından bakmak için üstüne doğru otomobiliyle yaklaşıyor mesela, aramız on santim kalıyor, hepinizin başına gelmiştir...

volvo çok takdir ettiğim bir marka, ben de otomobil güvenliğinde (çocuk koltuğu vs) onların ürünlerini kullanıyorum ama her şeyin başı insan...

videoyu izlerken yüzüme acı bir gülümseme oturdu, biz nelerle uğraşıyoz milletin vizyona bak diye... ondan çeneme vurdu biraz, gevezeliğimi mazur görün...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)