Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Samet Gencer
    TGS operation
     yok
     Gürpınar/İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Question DD 250E-9/9B DD 250E-6C/10 arasındaki farklar nelerdir?

Öncelikle herkeze selamlar siteye yeni üye oldum üye olmadan önce bir çok konuyu okuyup bilgilenmeye çalıştım fakat aradığım soruların tam olarak cevaplarını alamadım böyle yeniden eski konulardan açtığım için kusura bakmayın lütfen.
    İlk motor olarak düştüğümde maddi açıdan canım çok yanmaması için kuba superlight 150 ile başladım yaklaşık 4 ay kadar kullandıktan sonra sattım ve şimdi Regal Raptor 250 lik bir chopper almaya karar verdim lakin modeller birbirlerine çok yakın, görüntü açısından bir kaç farklılık dışındaki değişiklikleri algılayamadım. Dediğim gibi konular arasında çok dolaştım genel olarak 2011-12 yılından kalma bilgiler vardı. Konu başlığında da yazdığım gibi DD 250E-9 / 250E-9B / 250E-6C / 250E-10 aralarında aşırı derecede kararsız kaldım 2. el almayı planlıyorum 6bin e kadarda nakit ayırdım aralarındaki farklar ve hakettiği fiyatlar hakkında bilgilendirirseniz çok memnun olurum.
    Motor kullanma ve bilgileri konusunda yeni olduğumdan sizin gibi uzun süredir motor keyfini yaşayan kişilerden gerekli bilgileri alabiliceğimi umuyorum.
    Herkeze kazasız belasız sürüşler dilerim.

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,579
    Beğenilmiş
    5,796
    RR 250E-9 - 2005 - 2010 arası Blansörsüz Eski klasik kasa

RR 250E-9 - 2011 sonrası yeni kasa revizyonlu blansörlü titreşimsiz motorlu küçük klasik kasa

RR 250E-9b sondaki b T gidon demek - 2005 - 2010 arası Eski Blansörsüz klasik kasa

RR 250E-9b - 2011 sonrası yeni kasa revizyonlu blansörlü titreşimsiz motorlu küçük klasik kasa

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
    Beğenmiş
    42,579
    Beğenilmiş
    5,796
    Merhaba Samet aramıza hoş geldin
    250cc Modellerin motor yürür aksamları aynıdır kasaları farklıdır

250E-6c Daytona Kartal Gidon

250E Daytona düz sport Gidon

250E-10 Spyder T Gidon

Samet Gencer
    TGS operation
     yok
     Gürpınar/İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Çok teşekkür ediyorum bilgilendirme için Celil başkan 2011 model ve üstü 16000 i geçmemiş bi motor almayı düşünüyorum gönlümde daytona var fakat şu anda sahibinden.com da 7500den aşşağı daytona yok malesef bir tanesini geçtiğimiz günlerde 6250 olarak yakalamıştım benden önce ulaşan başka birine kaptırdım. spyder larda 5-6 bin arasında fiyatta satanlar var onlarla görüşme aşamasındayım piyasayla ilgili bilginiz varmıdır hani bir ay daha beklesen uygun fiyatlılar çıkabilir gibisinden birde sizlerin önerisi olurmu acaba ilk olarak 250-9/9b yada spyder ların fiyatları daha uygunsa onlardan birini tercih et gibi

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
    Beğenmiş
    42,579
    Beğenilmiş
    5,796
    16.000 km yüksek sayılır 10.000 km ye kadar bakarsan daha iyi spyderlerde 2 model var 2011 model öncesi blansörsüz olan ve 2011 ve sonrası blansörlü yeni versiyon motoru olan model alırken blansörlü olanları tercih etmeni tavsiye ederim başlangıç olarak hepsinle başlayabilirsin sadece spyderin kalkışta dengesi biraz daha alışma ister ama kısa sürede alışırsın

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)