Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Rona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Atilla Türkulusu
    memur
     DD350E-6C DAYTONA
     İstanbul - Avcılar (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    Motosikletçilerin çoğu,en uygun seçenek olduğundan nakliye işini otobüsle yapar.Otobüs seçeneği dışında uygun fiyata Ayvalığa taşıtman mümkün değil.Otobüs seçeneğini de istemediğine göre,süreceksin aga... Hem daha keyifli.

Caner Kent
    Ögrenci
     YOK
     İstanbul - Bostancı ( Anadolu Yakası )
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Öncelikle herkese merhabar;
    Motorcu arkadaşlarım ben motosiklet kullanmaya yaklaşık 2 sene önce başladım ve ilk zamanlar hafif motorlar, scooter motor tercihim oldu sonrasında Ankarada bir YAMAHA MT-25 buldum çevremde bunu ordan getirmemle ilgili bir çok öneri oldu en yakın arkadaşım öncesinde böyle bir işlemde bulundu ona yardımcı olan firmanın web site linkini verdi oranın üzerinden iletişimden Bayram bey ile iletişime geçtim çok iyi yardımcı oldu o departmanla o arkadaş ilgileniyormuş. Siz motorcu arkadaşlarım yararlansın diye linki buraya yazıyorum isteyen arkadaşlar iletişimden Bayram beye ulaşsın pişman olmaz... web site : http://www.aykulnakliyat.net/motosiklet-tasima/
    Dikkatli sürüşler...
    Konu caner123 tarafından (19.Nisan.2017 Saat 01:53 ) değiştirilmiştir.

Ali ÜNVERDİ
    Bankacı
     Ulutay - KaWaSaki VN900B - 2012
     İstanbul - Küçükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    3,250
    Beğenilmiş
    780
    Alıntı caner123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle herkese merhabar;
    Motorcu arkadaşlarım ben motosiklet kullanmaya yaklaşık 2 sene önce başladım ve ilk zamanlar hafif motorlar, scooter motor tercihim oldu sonrasında Ankarada bir YAMAHA MT-25 buldum çevremde bunu ordan getirmemle ilgili bir çok öneri oldu en yakın arkadaşım öncesinde böyle bir işlemde bulundu ona yardımcı olan firmanın web site linkini verdi oranın üzerinden iletişimden Bayram bey ile iletişime geçtim çok iyi yardımcı oldu o departmanla o arkadaş ilgileniyormuş. Siz motorcu arkadaşlarım yararlansın diye linki buraya yazıyorum isteyen arkadaşlar iletişimden Bayram beye ulaşsın pişman olmaz... web site : http://www.aykulnakliyat.net/motosiklet-tasima/
    Dikkatli sürüşler...
    Canermerhabahoşgeldin,Yeniüyemizsinöncebirazkendin itanıtırsanarkadaşlarsenidahaiyitanırlarvesanamerh abaderlertanışmabalığımıdagelenekselbiruygulamamıd ırbu.

Çağlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

çağlar şanlı
    İnsan kaynakları müdürü
     regal raptor spider 250-2015 model
     İstanbul / anadolu yakası
    Beğenmiş
    102
    Beğenilmiş
    34
    Alıntı Ali ÜNVERDİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Canermerhabahoşgeldin,Yeniüyemizsinöncebirazkendin itanıtırsanarkadaşlarsenidahaiyitanırlarvesanamerh abaderlertanışmabalığımıdagelenekselbiruygulamamıd ırbu.
    abi kör oldum.

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)