Alıntı srcndml Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Slm kardeşim.

bende 250 daytona kullanıyorum. geçen kıştan beri bende. bu süre zarfında beni üzmedi. tabi ki bende onu üzmüyorum. ben hiç ne kadar yakıyor diye hesap yapmadım ama ilk aldığımda depo kaç km bitiyor die baktım. yedek depoya geçmeden 265 km yapıyorum 55 lt ye fullüyorum.

gerek yolda giderken gerekse graj da kaldığı süre boyunca daha arızasını görmedim. motor aldığım zamana geri dönsem daytona almam. yolda ne kadar iyi gitse de sele konforu ***SIFIR*** totonun varlığını acı acı hissediyorsun. hele benim gibi artçıya sahip biriysen onun durumu senden daha kötü. süspansiyonda esneme denen hiç bir şey yok. süspansiyonun düşürüp yumuşak hale getiriyorsun (çok az bi ayar payı var) bu sefer en ufak yol bozukluğunda koltuğun altındaki dayama takozuna vuruyor. E tabi takozunda bir dayanma sınırı var parçalanıyor. sonra camurluğa teker sürtmeleri başlıyor.

sert konuma geri alıyorsun totonun nasır tutmasını umut ederek sürüşlerine devam ediyorsun. :(

rr klasiğin rahat olduğu duydum kullanan arkadaşlar mutlaka vardır.

bu bütçeyle virago gibi eski bir japon bulabilirsin sanırım.
Verdiğin içten cevaplara teşekkür ederim. Benimde korkum koltuklarının rahat olmaması. Tiger çok rahat bir motor du tek sıkıntısı titreşimi.