Değerli raptorriders yönetimi,

Bu konuyu forumla ilgili yaşadığım bazı teknik aksaklıkları bilginize sunmak için açıyorum. Baştan belirteyim akıllı telefon kullanmıyorum, foruma pc den giriyorum.

1-) Forumun üst sol köşesinde bulunan "Anasayfa" sekmesine tıkladığımızda "Forum" sekmesi açılıyor. Bu sorun 10 denemede 1-2 defa oluyor ama tamamen rastgele meydana geliyor...

2-) Foruma, mesaj veya profilim içerisinde, hiçbir şekilde fotoğraf ekleyemiyorum. Tapatalk kullanmadan da ekleyebilmemiz lazım diye düşünüyorum. Ancak webden link atarak, o da birçok zorluk ve kısıtlma neticesinde olabiliyor. Bilgisayarda bulunan bir fotoğrafı da ekleyebilmek istiyorum...

3-) Giriş sayfasında "bugün doğan üyelerimiz" diye bir kısım var. Takvim değişmesine rağmen her gün Arrow isimli üyenin doğumgünü olduğunu belirtiyor. Bu adam her gün doğmuş olamayacağına göre o modülde bir sıkıntı var

4-) "Bakın motorum nasıl olmuş" türü başlıklarda atılan fotoğrafları göremiyorum. Örnek : Berke'nin son yaptığı modifiyeyi göremedim, hayırlı olsun falan da diyemedim haliyle. Sanıyorum sadece tapatalk ile atılan resimler açılıyor. Anlamadım...

5-) "Son girişinizden beri eklenen mesajlar" modülü düzgün çalışmıyor. 2 dakika arayla refresh yaptım birinde 70 birinde 55 yeni mesaj dedi. Yazılan hiçbir şey yoktu oysa...

Bunları şikayet değil bilgilendirme amaçlı yazdığımı tekrar belirtir, bilgilerinize sunarım. Aklıma başka gelirse eklerim, siz de fark ettiklerinizi yazın...

Not : Tekrar okudum da iş yeri ruh haliyle biraz fazla resmi bir mesaj olmuş sanki, neyse düzeltmeyeyim kalsın böyle...