Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Türk Silahlı Kuvvetleri
     Eskişehir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Ben otuz ytlye akü aldım. Akü toptancısı arkadaşım, çok iyi olduğunu söyledi. Bujileri de NGK ile değiştirdim. Motor süper oldu. Dün bi dünya yol yaptım. Eski aküyü de servise verdim, garanti kapsamında değiştirecekler. Belki bir başka arkadaşa derman olur diye. Akü ve buji kesin değişmeli yaw, önceden söyleyen arkadaşlar çok doğru söylemişler.

agresus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Volkan Ceylan
    çok serbest meslek
     Suzuki GSF600 BanditS
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    bu arada hala kimseler evrupa yakasında ki şu özel servis hakkında bi bilgilendirme yapmadı ayyrııı :? .... yahu şimdi kalk taaa kartala git, bi de abi makinayı bırak yarın al derlerse durum dahada kötü... :mrgreen:
    SSUUUUuuu...!

GOKHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

gökhan sarısoy
    Makina Mühendisliği
     regal raptor
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    {vb:rawphrase post_thanks_times_post, 6
    Merhaba kardeşim avrupa yakasında emre motorun kendi servisini kurdu .cok iyi bi usta yamaha da baya ustalık yapmış 4 zamanlı motorlar konusunda uzman. orayla irtibata geç parca sorunuyok cünkü kendileri getiriyor cinden. tel:0212 6562656
    mustafa usta yardımcı olabildiysem ne mutlu. mustafa ustanın cp=05336680972 sorularınıza cevaplar burda

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alper idikurt
    Bankacı
     Yamaha XVS 1300 A Midnightstar
     İsntabul - Sancaktepe
    Beğenmiş
    514
    Beğenilmiş
    573
    Alıntı agresus Nickli Üyeden Alıntı
    bu arada hala kimseler evrupa yakasında ki şu özel servis hakkında bi bilgilendirme yapmadı ayyrııı :? .... yahu şimdi kalk taaa kartala git, bi de abi makinayı bırak yarın al derlerse durum dahada kötü... :mrgreen:
    gokhan kadeş ilk mesajını sırf senin içn atmış ve sana yardımcı olmuş hoşgeldin gokhan kardeş paylaşım için saol

okan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

okan verim
    Tekstil
     caponord
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    koca istanbulda ne çok derdiniz varmış beaaa...biz ne yapalım buralarda servisimizi bile kendimiz belirledik ..abi sen bu motorlardan anlıyosun gel seni servis yapalım gazıyla kandimize bi servis bulduk .. yazışmalarınıda ben yaptım hatta denizliyle ....sağolsunlar onlarında çok ihtiyacı varmış demekki hiç bi itirazda bulunmadan kabul ettiler...şu anda son derece memnun olarak ayrılıyoruz servisimizden...
    OKAN VERİM -1973 -SAMSUN

APRİLİA CAPONORD ETV 1000
    APRİLİA PEGASO 650 ie
    SUZUKİ AN 125

GOKHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

gökhan sarısoy
    Makina Mühendisliği
     regal raptor
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    {vb:rawphrase post_thanks_times_post, 6
    Alıntı aidikurt Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı agresus Nickli Üyeden Alıntı
    gokhan kadeş ilk mesajını sırf senin içn atmış ve sana yardımcı olmuş hoşgeldin gokhan kardeş paylaşım için saol
    hosbulduk kardeşim bi tanışma topiği olmadığı için sitede kendimi tanıtamadım kusura bakmayın muhabbete birden girdim
    iyişallah zaman içerisinde birbirimizi daha çok tanıyacağız.

Volkan Ceylan
    çok serbest meslek
     Suzuki GSF600 BanditS
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Yahu sen ne mubarek bi adammışsın... Sağ olasın çok makbule geçti... En yakın zamanda irtibata geçiçem inşallah...
    SSUUUUuuu...!

BULL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BÜLENT ERGİN
    Sikorta
     Aprilia Pegaso 650ie
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    arkadaşlar şu servis meselesi ile ilgili: k.çekmece-sefaköyde yetkili bayii ve servis olan biyere gittim. (ismini şimdi hatırlayamadım) motoru görmek için. (gördüm ve beğendim muhtemelen yapıcaz bi tane) ustayla bakımı hakkında konuşurken yağ 50ytl işçilik 20ytl toplam 70ytl dedi. sizcede çok değilmi? bilmiyorum ama 2lt yağ 50 ytl olurmu? arabada kullanılan yağlar bu kadar pahalı değil ne diosunuz?
    haydi çocuklar motora

aslanburclu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşar AKILLI
    EMEKLİ
     XL650 TRANSALP 2006
     ANKARA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    yaw kardeşim kusura bakma ama içimden geldi valla şöyle deyim ooooooohhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

nelanbu yok kardeşim yok sen git herhangi bir yağ satan bayiden castrol marka 10-40 veya bu ayarlarda benzinli motor veya motosiklet yağı al öyle git verme o parayı bizide üzme
    plaka: 06 DV 656
    yer : GOP/SİNCAN/ANKARA
    kan : B Rh +
    nick : aslanburclu

Volkan Ceylan
    çok serbest meslek
     Suzuki GSF600 BanditS
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Bak ben şimdi yine bu servisler adam kazıklıyo diicem... siz kızcaksınız bana... Bull kardeşim sakın servislere güvenipte yağ işini onlara bırakma sakın.. bu arada nası ya.. bi civata sökme işine 20 YTL mi istiyolar... Sen en iisi gomtanımın dediğini yap alyağını 10-40 Castrol... hatta servisi varsa oranın- ki çoğunlukla üçretsiz yağ değişim yerleri vardır- rica et babalardan.. açsınlar tapayı.. akıtsınlar eski yağı... hatta duruma göre - ki pek dooru bi hareket olasada- eğer yağın çok koyulmuş, partekül partekül bi hal almışsa al 1 lt mazot yavaş tavaş dök yağ karterinin içine... salla biraz motoru... sona tapa açıkk bi 5-10 dakka bekle- ki mazoy iice ucsun.. sona kapattır tapayı... döktür yağı içine... bak nası cillop gibi çalışıyo makinan... Maşşallah allah kaza bela vermesin... 15YTL aliim canım.. :mrgreen:
    SSUUUUuuu...!

Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)