Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 27 arasi kadar sonuc gösteriliyor

BULL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BÜLENT ERGİN
    Sikorta
     Aprilia Pegaso 650ie
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Al abi sen al :D heriflere bak yaa ayaküstü kaydıracaklar bizi yağ kutusunun içine zaten şu garanti bakımlarınada uyuz oluyorum. resmen para tuzağı abi. adam dört tane vidayı sıkıyor, korna çalıyor, sinyal yakıyor tosla bakalım parayı. onları zaten bende yapıyorum. ama amcaların kaşesi olmadımı garanti yok nassı iş annamadım ben.
    haydi çocuklar motora

agresus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Volkan Ceylan
    çok serbest meslek
     Suzuki GSF600 BanditS
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    aracını muayeneye götürmek gibi bişi... ve ya askerlik yoklaması.. Nassın asker! - saol!. bitti muayene... tek fark muayene yıda 1 kez.. askerlik - Gomtanım hariç- ömürde 1-5 yıl.. ama bunlar ber 1000 gel.. ver parayı.. du ya ne yaptın diyemeden ver parayı... yoksa kaşe yok... garanti yok... zaten çoğu garantiden bişi değiştirmemek için her şeye kullanıcı hatası diyo... neyse bak yine dellenicem... ben unuttum artık garantiyi... yakında götürücem güssel bi ustaya.. baktırıcam... yerim kaşesini.. tabi ii bi usta bulabilirsem... du bakalım Gökhan abi bi usta var diyo.. ona bi gitmek gerek.. ama EmreLTD'nin servisi... kaşesi geçersiz senin için... öölee işte biraderim.. Allah cümlemize sabır versin.. :?
    SSUUUUuuu...!

BÜLENT ERGİN
    Sikorta
     Aprilia Pegaso 650ie
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    bak bugün gittiğim yer Emre Ltd.dende bahsetti. güya onlar kendileri getirtiyorlarmış motorları onun için servisleri falan farklıymış. o nasıl oluyor? markanın bi özelliği yokmu? herhangibir regal servisine gidemiyormuyuz? nerden aldıysan orayamı olucak bu iş?
    haydi çocuklar motora

Volkan Ceylan
    çok serbest meslek
     Suzuki GSF600 BanditS
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    canım benim durumu şöölee özetliim: şimdi regalin iki tane düstüribütörü var Türkiye'de.. hatta ilk geldiği sene 3 müş 1'i batmış... neyse kalanlardan biri Sarıkayalar Denizli merkezli, diğeri EmreLTD İstanbul merkezli.. şu anda en yaygını Sarıkayalr ve büyük ihtimalle seninkide onların motorlarından... eğer makinan 2006 ise ve üstünde yellowrock yazıyosa illaki o makine sarıkayalarındır.. eğer makinem garantiden çıkmasın diyosan sen sarıkayaların servislik verdiği yerlerden yaptırıcaksın makineni... makinenin garantisi getiren firmaın güvencesi altındadır... şöle bi örnekle kafanı biraz daha karıştiriim: canon marka fotoğraf makineleri her yerde satılıyo dünyada, türkiyed erkayaların elinde.. eğer sen makineni amerikadan getirien bi firmadan alırsa daha ucuz diye u makineye erkeyalar bakmaz bişi olursa... o makineyi illaki amerikaya onu satan firmaya göndermen gerekir... ma makineni erkayalar güvencesi ile alırsan her canon servisi bakmak ve gerekli parçayı eğer garanti kapsamındaysa değiştirmek zorundadır... bunun gibi bişiler...
    SSUUUUuuu...!

okan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

okan verim
    Tekstil
     caponord
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    kafamızı bulandırdın haaa agresus ... :D erkayalar sarıkayalar ... nooluyo yaaff... :D
    OKAN VERİM -1973 -SAMSUN

APRİLİA CAPONORD ETV 1000
    APRİLİA PEGASO 650 ie
    SUZUKİ AN 125

Volkan Ceylan
    çok serbest meslek
     Suzuki GSF600 BanditS
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    o saatte fotoları aktarıyodm bilgisayara... bu soru gelince du bi örnek daha verriiim dedimdi elimde makina... birden bu oldu yani... canonuda erkayalar getirio.. annamadım ki birader bööleee kayalı falan olunca isminde daha mı bi güvenli oluyo ki... yoksam bi rastalantımı.. bilemedim... bak benimde kafam karıştı...
    SSUUUUuuu...!

BÜLENT ERGİN
    Sikorta
     Aprilia Pegaso 650ie
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    vay bea agresus naaptın daattın iyice şaftımızı :?

peki aynı motur sarıkayada 5.000 emre de 4.600 ne dersin?

servis dışında bi fark olurmu aralarında?
    haydi çocuklar motora

Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)