Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 2 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 82 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

okan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

okan verim
    Tekstil
     caponord
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    dipsiz gölden bi görünüm....

ilk gün gezim.. kimseler yokken gezmiştim dağları....

ağaçtan yapılmış yalak.....

hitit motorun spidiside bu ... necati... kle 500 kullanıyor...çıkarkende inerkende nal toplattım kendisine... :lol:

vural amcamız.. 68 yaşında bi delikanlı...

şehir turuna katılanlar...

asi motorcular... :P :P

aksu baba (ORTADAKİ GENÇ ARKADAŞ) ve kıymetli eşleri...bide ben ..

dağ yolundan bi kaç görüntü....

bu da .. aman ormancııııı.. canımmm ormancııııı...ne güsel yerde yaşıyolar yaavvv..
    OKAN VERİM -1973 -SAMSUN

APRİLİA CAPONORD ETV 1000
    APRİLİA PEGASO 650 ie
    SUZUKİ AN 125

ilkerkoparal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ilker koparal
    Uluslararası İlişkiler
     R&R + Honda Shadow
     iSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    yanlış bilmiyorsam ilk okan geldi ve ödül aldı daha sonra cuma sabahı müslüm baba geldi. biz ise 3+3 deliler (alper+kubilay+ilker+eş artçılarımız) cuma akşamı istanbuldan 18,30 da gaz açıp yola düştük. İlk molayı izmit'te 2. molayı bolu'da 3. molayı gerede'de 4. molayı kurşunlu'da verip gece saat 02,30 itibariyle tosya dipsiz göle vardık. Organizasyon sahibi kubilay bey ve ekibi bizi görünce ilk tepkileri "ulan nerden çıktınız siz gece gece manyakmısınız oğlum siz " oldu. otel ve çadır arasındaki karar sonrası çadırda karar kılıp çadırları açtık.

c.tesi günü aramıza katılan ankara yalova istanbul muğla katılımcılarıyla beraber toplam 13 regal ile katılımın en sağlam gurubunu oluşturduk. (herzamanki gibi )

cumartesi günü tüm katılımcılarla beraber tosya merkeze bir gezi düzenledik. tosya halkı ilk kez bu kadar motoru bir arada görüyor olacakki ilçe ayağa kalktı. daha sonra mehmet kardeşimizin bizi yönlendirmesiyle tosyadan meşhur pirincini aldıktan sonra tüm regalcilere muhteşem bir ziyafet çekti (kesene bereket kardeşim :D ) yemekte mükemmel kuyu kebabını :evil: midelere indirdikten tekrar sonra dipsiz göle çıktık.

gün içerisinde ise göl başından zirveye çıkan o berbat ötesi kayalık yolu okanın liderliğinde (çünkü o ilk gün gelir gelmez zirve yapmış) gene aynı 3 deli zirveye çıktık. Birçok enduru ve cross çunun sizin motorlar o yolu çıkmaz dedikleri yere bizim makinalar birde artçılarla çıktı ve canavar gibide indi. gün içinde aktiviteler geziler yarışmalar derken akşam olduuuuu.

akşam canlı müzik eşliğinde eğlenelim dedik ama oda ne grup sadece yabancı rock söylüyor ve biz istek çalmayız diyor. :P :P :P amanınnnn hani bizim ıslak ıslak speddy delirdi valla taktı peşine 3 5 motor adamlar valla sahneye çıkaracaklarken motorları tammm adamlar yeminle tırstı ve başladılar ıslak ıslak çalmaya ondan sonra film koptu zaten biz ne dersek o çalınıyor. içkiler içildi şişenin dibine vuruldu. ve beklenen son herkez mort . sonunda pazar günü olunca ben sabah erkenden tek başıma gaz açıp yola çıktım arkamdanda diğer gurup öğlene doğru yola çıkıp çok şükür hepimiz kazasız belasız evlerimize döndük.

zevkli eğlenceli güzel yorucu ama fazlasıyla değer bir geziydi emeği geçen geziye katılan herkezin yüreğine sağlık motoruna sağlık herkeze teşekkür ederim. şimdi resimler gelelim

Ömür dediğin üç gündür,dün geldi geçti yarın meçhuldür,
    O halde ömür dediğin bir gündür,o da bugündür...

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tayfun Kinyas
    Hamamda Tellak
     Yamaha Royal Star 1300
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    İstanbulda yola çıkmadan önce ilk benzinimi aldığımda trip sayacımı sıfırladım ve üç motorşörler olarak yollara düştük (Selçuk, Bülent, Tayfun) ben 1 yolun hemde 500 km'lik bir yolun bu kadar keyifli olacağını hiç zannetmiyordum, ayağımızı yerden kesip saatlerce motor kullandık, mola verip kasklarımızı çıkardığımızda hepimizin suratında aynı keyif ve aynı gülücüklü ifade vardı, tam 9 saat yol yaptık bunun 2 saati molaydı gidişte, her geçtiğim kilometrenin keyfini fazlasıyla aldım gerçekten. Organizasyonda güzeldi birkaç pürüz çıktı ama onlarda halloldu neticede, her nekadar bizim fırst (first değil ) leydi 4 saat uyku uyuyup 9 saat yol yapmış bizlere niye oynamıyosunuz diye laf soksada ben çok keyif aldım herşeyden, tabi herşeyin zevki doslarımla beraber olmaktı, insan ailesi olmadan yapamıyorsa işte buda o hesap arkadaşlar. Dönüşümüz topluydu ve oda çok keyifliydi, aramıza cbf 150 si ile sonradan katılan bayan arkadaşımızı çok tecrübesi olmamasına karşın komplike 1 takım ruhuyla sağ salim istanbula kadar getirdik, herkes istanbul içinde evlerine doğru teker teker kopmaya başladı ve en son bülent ile ben kaldım ve biz de haremden arabalı vapur ile sirkeciye geçmeye karar verdik, hava kararmaya yakın vapurda içtiğimiz keyif çayı benim için paha bicilemezdi ve istanbulun silüetine bakarak şunu söyledim "sensiz olmaz istanbul" arabalıdan inip unkapanına geldiğimizde bülentle vedalaşıp ayrıldık ve evin önüne geldim, 2 gün boyunca trip sayacımı hiçbir şeklide sıfırlamadın ve evin önünde toplam yaptığım km'yi görmek için trip sayacına baktığımda 006 yazıyordu yani bu demek oluyorki 999 + 006 = 1005 km, trip sayacım kendi kendini sıfırlamış üzerine 6 kilometre yapmıştı, işte bu benim için büyük keyif oldu, 1005 km boyunca beni sırtında taşıyan ve enfes zevkler yaşatan raptoruma ve siz dostlarıma çok teşekkür ederim iyiki varsınız ;)

Rahat sürücü bülo

Odan daha rahat ben :P

Bu bizim cbf hatun acemi kişi ama düz yolda 130 yapıyo yakalayamıyoruz hatunu ya :D

Buda konvoyumuz

Heytttt beeeee, eski harleycilerden kim kaldı ya benden başka :P

Ve nihayet istanbul

Buda regalci E.T :P aman selçuk duymasın hehehe :P

yenikoylu_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kubilay BURSALIOĞLU
    Serbest Meslek
     Aprilia Caponord
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    {vb:rawphrase post_thanks_times_post, 4
    Bunlarda benden Tosyada Atatürk heykeline çelenk koyduğumuz meydan

Burasıdadipsizgöl

Müslümbaba rakibini alt ederken

Çadırlarımız

Bunlarda Motojoniurın hanımlara armağanları

Bunlarda gölümüzün ördekleri

Buda Burhan usta ve Ben

Mesele Motor kullanmak değil YEĞEN Mesele Çevrendekileri düşünerek kullanmak !!!

Alıntı yenikoylu_ua Nickli Üyeden Alıntı
    Müslümbaba rakibini alt ederken

müslüm baba rakibini alt ederken neyde alt etti.Drag yarışı değildi sanırım.

Kubilay BURSALIOĞLU
    Serbest Meslek
     Aprilia Caponord
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Yavaş gitme yarışı bu arada Okan yavaş gitme yarışında üçüncü oldu Zirveye tırmanırkende KLE 500 ün önünde birinci oldu RR ve Okan Dipsizgöle damgasını vurdu
    Mesele Motor kullanmak değil YEĞEN Mesele Çevrendekileri düşünerek kullanmak !!!

Türk Silahlı Kuvvetleri
     Çanakkale
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    oraya bende geldim ama fotoğraf makinem olmadığı için fotoğraf çekemedim ama cumartesi sabah 7 de yola cıkıp saat 19 30 da dipsizgölde olmak ve 900 km yol yapmak cok zevkliydi dahada zevklisi dipsizgölde regalcilerle hep birlikte olomaktı birdahaki buluşmalara herkez gelsin dipsizgöldeki tüm arkadaşlara cok teşekkürler

müslüm baba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Müslüm
    Serbest Meslek
     Regalraptor 250 CC
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Cuma günü sabah 7 de yola çıktık, hiçkendimizi kasmadan mola vere vere, kıçımızı zorlamadan yolda hiçbir sorunla karşılaşmadan saat 15 de dipsiz göle yanlış yollara girerek sonunda ulaştık, ilk izlenimimiz doğanın güzelliği karşısında donduk kaldık,gerçi gölü büyük sanıyorduk ama çok güzeldi.

Bizi ilk karşılayan 150 kiloluk bir zattı ondan tırsmışken bir başkası daha geldi oda en az okadar vardı biz şişmanlar klübünemi geldik diye düşünürken Okan ve sevgili eşi bizi görüp geldiler, sıcak ve samimi bir ortamda kalacağımız yeri Okanın sayesinde bulduk Mehmet ve eşide orada bize ev sahipliği yaptılar.

Okanın sayesinde votka ağacı olduk bütün votkalar Okana çıktı iç iç bitiremedik, etkinlikler 3 gün sürdü, ve pazar sabahı dönüş hazırlıkları başladı otel parası sorunu da kısa sürede çözüldü ve hep beraber dönüş yoluna çıktık, biraz grup sürüşü probleminden sonra, Gerede otobanına çıktık, kim tutar bizi ne varsa basa basa 2 mola daha verip döndük İstanbula, Çetinin radyatörü delindi ama artık alıştık bunlar büyük sorunlar değil, bugün Mehmet garantiden değiştirdi ve Çetin kardeşimiz Çanakkaleye devam etti.

Bu geziden sonra aldığımız dersler.

1- Büyük organizasyonlar kaçırılmamamlı.
    2- Gelecğim deyipte gelmeyenleri gıcık edeceksin,
    3- Yemeden içmeden kalmadan mutlaka kaç para diye soracaksın,
    4- Grup sürüşü tekniklerini mutlaka herkese tekrar anlatmak gerekiyor,
    5- Motorlarımız çok güzel kimse çamur atmasın,
    6- Kamyonlara asla güvenme,
    7- Farlar gece sürüşünde yetersiz kalıyor,
    8- Acilen nesrin topkapıyı ilk buluşmamıza çağıralım.
    NERDE BİR MOTORCUNUN BAŞI SIKIŞSA MÜSLÜM BABAYI ARAR 0532 228 08 59

BULL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BÜLENT ERGİN
    Sikorta
     Aprilia Pegaso 650ie
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    where are the votka?
    Okan baba dipsis göl çekilişinden çıkan votkayı soğusun diye senin dolaba koymuştuk
    olmuştur o artık çıkarda içelim artık :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
    haydi çocuklar motora

Kubilay BURSALIOĞLU
    Serbest Meslek
     Aprilia Caponord
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Aha gittimi koç gibi votka afiyet olsun Okan yarasın

Sayfa 2 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)