Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Burak Bilici
    Öğrenci
     Yamaha Dragstar 650
     İzmir/Bornova
    Beğenmiş
    371
    Beğenilmiş
    149
    Alıntı 2_rock Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burak cim senden anlamlı bir yazı bekliyorum kardeşim
    Bana söylüyorsan eğer merak etme Aldora, yattığım süre boyunca pek çok yazı karaladım. Bunların bazılarıda ekipman ile ilgili. Yakında forumda paylaşıcam, dikkat çekmesi ve bilgilendirmesi açısından.

Aldora Özkan
    Tercüman,Organizasyon
     Regal raptor spyder 350
     Ankara - Çankaya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6
    Alıntı karakalem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana söylüyorsan eğer merak etme Aldora, yattığım süre boyunca pek çok yazı karaladım. Bunların bazılarıda ekipman ile ilgili. Yakında forumda paylaşıcam, dikkat çekmesi ve bilgilendirmesi açısından.
    Evet kardeşim senin için söyledim başından kötü biz kaza geçmiş ve bunun önemini bilen birisi olarak hissiyatını ve duygularini anlatabileceğin diğer kardeşlerimizin anlaması gereken bu konuyu senin anlatman daha anlamlı olur diye düşünüyorum

Uğur Güler
    ULAŞIM
     Yamaha XVS 1300A MIDNIGHTSTAR
     İstanbul Bağcılar (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    9,015
    Beğenilmiş
    2,220
    Tuğrul hakikaten dikkat çekici bi başlık.
    Korunmak deyine aklımıza sadece istenmeyen durumları getirmeyelim. (Çoğunuzun geldi bile. Kaza bela diyorum).Bu yüzden en alttan başlamak gerekirse ayak parmaklarından tutunda başa kulağa kadar her uvzu düşünmek gerek. Rüzgardan mesela ; ince narin esnek hiç yokmuş hissi veren termal içliklerimizi unutmayalım. Kulaklık çok rüzgarlı havalarda kaskın içinde oluşan rüzgar direncini minimize ederek kulak zarımızın zarar görmesini engeller. İki bacağımızın arasındaki ellerimizle yön verdiğimiz demir aletin üzerinde kaporta biz olduğumuz için. Korumalı pantalon mont hatta kask olsa dahi kilitli boyunluğu boynumuzdan eksik etmemek gerek. Fakat hiçbirimizde yok eminim bu boyunluk. Mont kask olsada boyun kırılmasının kaynadığı hiç duyulmadı görülmedi. En zor anımızda ki allah kimseyi düşürmesin ama. Güvendiğimiz ekipmanlara güvenmekten dualara güveniyoruz. Önce ekipman. Önce korunma.
    Beline kuvvet demiyolar belliğin yoksa. Dudakların gamzelerin yüzün aynı kalsın kafam rahat olsun diyosan kask. Tutunmak istiyosan hayata eldiven dirseklik. Ayaklarım yere sağlam bassın diyosan bot dizlik. Sırtım yere gelmesin göğsüm siper olmasın diyosan mont. Gözlerin güzel baksın diyosan gözlük. Hepberaber olmak istiyosak KORUYUCU EKİPMAN İLK BAŞ DOSTUMUZDUR...

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler