Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 3 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 88 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Hakan Tekin
    Lojistik
     Daytona
     İstanbul - Esenyurt (Avrupa Yakası )
    Beğenmiş
    366
    Beğenilmiş
    317
    Alıntı CELİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Manavgat daha sanırım açıklanmadı açıklansa listeye alınır tabi fedarasyona bağlılıysa

Çanakkale hava durumuna bağlı hava uygun olursa toparlanırız
    Umarım çok güzel olur hava abicim Çanakkale'nin yeri ayrıdır manevi duygulardan tarihinden ötürü

Aldora Özkan
    Tercüman,Organizasyon
     Regal raptor spyder 350
     Ankara - Çankaya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6
    Türkiye'de ilk defa festival kosturacagim için aslında biraz merak birazda heyecan var inşallah düşündüğüm gibi bir ortam ve organizasyon bulurum.çünkü yurtdışında kiler çok hararetli ve sıcak geçiyordu. Gerçi RR ailesi ile heryerde güzel olur orası ayri

Güven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Güven boyacı
    Serbest
     Regal raptor Spyder 250
     Kütahya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Gençler ben kütahya dan otobüsle fuara gelmek istiyorum fuar adresini tam verirmisiniz semt olarak nerede otobüsle nerde insem kolay olur teşekkürler

FouL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Murat K.
    Fotoğrafçılık
     RR Daytona 250e 6c Beyaz
     İstanbul-Avcılar (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    11,661
    Beğenilmiş
    1,791
    esenler otogarda otobusten inince.. metro var yani demiryolu otogarın içinde ona bin cnr fuar dünya ticaret merkezi diye durak var zaten en son duraktan 1 önceki durak oluyor son durak (atatürk) hava alanı. en basit yolu sizin için budur.. çok kolay

Alıntı Güven Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gençler ben kütahya dan otobüsle fuara gelmek istiyorum fuar adresini tam verirmisiniz semt olarak nerede otobüsle nerde insem kolay olur teşekkürler

Güven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Güven boyacı
    Serbest
     Regal raptor Spyder 250
     Kütahya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Teşekkürler ama davetiye nasıl bulurum

Sent from my iPhone using Tapatalk

Murat K.
    Fotoğrafçılık
     RR Daytona 250e 6c Beyaz
    Beğenmiş
    11,661
    Beğenilmiş
    1,791
    bilet için en güzeli gidin bir mağazadan alışveriş yapın ihtiyacınız olan küçük bişey muhakkak bilet vardır.. bulamasanız bile çok bir para değil 25 tl diye duymuştum giriş ücretini abicim pazar günü girişi için..

Alıntı Güven Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler ama davetiye nasıl bulurum

Sent from my iPhone using Tapatalk

Murat K.
    Fotoğrafçılık
     RR Daytona 250e 6c Beyaz
    Beğenmiş
    11,661
    Beğenilmiş
    1,791
    Aldora motor festivallerinde ne gibi etkinlikler oluyor ben hiç katılmadım merak ediyorum.. festivalden beklentimiz nedir.. yada festivalin senden beklentisi nedir.. neden festival yapılır amacı nedir.. bol bol para harcamakmı, içip içip sapıtmak mı.. yoksa çadır kurmak vs mi nedir bu diğer festivallerle motor festivalleri arasındaki farklar..

Alıntı 2_rock Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türkiye'de ilk defa festival kosturacagim için aslında biraz merak birazda heyecan var inşallah düşündüğüm gibi bir ortam ve organizasyon bulurum.çünkü yurtdışında kiler çok hararetli ve sıcak geçiyordu. Gerçi RR ailesi ile heryerde güzel olur orası ayri

Aldora Özkan
    Tercüman,Organizasyon
     Regal raptor spyder 350
     Ankara - Çankaya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6
    Alıntı FouL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aldora motor festivallerinde ne gibi etkinlikler oluyor ben hiç katılmadım merak ediyorum.. festivalden beklentimiz nedir.. yada festivalin senden beklentisi nedir.. neden festival yapılır amacı nedir.. bol bol para harcamakmı, içip içip sapıtmak mı.. yoksa çadır kurmak vs mi nedir bu diğer festivallerle motor festivalleri arasındaki farklar..
    Abi bir kardeşlik ortamı orada kimin ne olduğu neye bindiği veya ne iş yaptığı asla önem taşımaz. Herkes egolarını bütün saçma düşünce ve duygularını bırakıp gelir.orada bir muhabbet içip içip eğlencenin muhabbetin dibine durmak geçirilebileçek en güzel şekilde geçirip herkesin herkesle tanismasi. Herkesin heryerden bir dost kardeş edinmesi.güzel yarışmalar ve güzel hediyelerle desteklenmesi.ve festival zamanı uzun zamandır görüşemeyen insanların birbirlerini görüp duydukları bu haz ve güzel hissiyat. Gecenin sonunda büyük bir ateş başında toplanılıp içip muhabbet müzik şeklinde. Tabiki bunları hepsi hangi klup ve ya hangi motor yada nereden olduğuna bakılmadan kişinin sadece motora olan sevdası üzerinden degerlendirilebilmesi. bu şekilde bir beklentim var

Murat K.
    Fotoğrafçılık
     RR Daytona 250e 6c Beyaz
    Beğenmiş
    11,661
    Beğenilmiş
    1,791
    OoOo harika geliyo kulağa.. birde bu festivallere katılan patronlardan duysak aceba senin arzu ettiklerin ile örtüşüyormu aceba türkiyedeki motor festivalleri daha dahasi varmıdır?

Alıntı 2_rock Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi bir kardeşlik ortamı orada kimin ne olduğu neye bindiği veya ne iş yaptığı asla önem taşımaz. Herkes egolarını bütün saçma düşünce ve duygularını bırakıp gelir.orada bir muhabbet içip içip eğlencenin muhabbetin dibine durmak geçirilebileçek en güzel şekilde geçirip herkesin herkesle tanismasi. Herkesin heryerden bir dost kardeş edinmesi.güzel yarışmalar ve güzel hediyelerle desteklenmesi.ve festival zamanı uzun zamandır görüşemeyen insanların birbirlerini görüp duydukları bu haz ve güzel hissiyat. Gecenin sonunda büyük bir ateş başında toplanılıp içip muhabbet müzik şeklinde. Tabiki bunları hepsi hangi klup ve ya hangi motor yada nereden olduğuna bakılmadan kişinin sadece motora olan sevdası üzerinden degerlendirilebilmesi. bu şekilde bir beklentim var

Aldora Özkan
    Tercüman,Organizasyon
     Regal raptor spyder 350
     Ankara - Çankaya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6
    Alıntı FouL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    OoOo harika geliyo kulağa.. birde bu festivallere katılan patronlardan duysak aceba senin arzu ettiklerin ile örtüşüyormu aceba türkiyedeki motor festivalleri daha dahasi varmıdır?
    Görüp bakıcaz anlamayana görgusuze anlatiriz

Sayfa 3 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)