Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kocaeli

Turgay Çavuşoğlu
    özel sektör
     RR Spyder 250
     İstanbul - Sultangazi - (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    1,179
    Beğenilmiş
    518
    Alıntı _KARADUT_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kocaeliden tek patchli üye galiba benim. veysel şahin kardeşim de var. iş dolayısıyla ben ancak bu sene fuara gelerek Sizlerle tanışma fırsatı buldum. Kocaelide potansiyel var ancak gurubumuzu tanıyan yok maalesef. İstanbul ve Sakaryaya yakınız ama dediğim gibi tekim ve iş dolayısıyla organizasyonlara pek katılamıyorum. Ama yeleğimdeki patchi gururla taşıyorum izmitte rahat olun. ;-)
    Raadız kocaeli'de sorun yok da burada güzel mekanlar da varmış etkinlik yapmaya musait

İlker KENAR
    EmekLi Devlet Mağduru
     DD-250-e-10 Spyder
     ESKİŞEHİR
    Beğenmiş
    6,782
    Beğenilmiş
    3,487
    Alıntı bronks Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında çok uzak değilmışsin ama çok yakında da değilsin kocaeli'de bildiğim kadarıyla oldukça fazla motosiklet sürücüsü var ama regal raptor durumu nedir bilmiyorum. Forumda da pek ses cikmamasindan dolayı varsa da forumdan bağımsız takiliyorlar herhalde.
    Dostum Regal Raptor denince sadece bir motorsiklet markasının grubuymuşuz gibi algılanıyor. Sanırım RaptorRiders demek istedin zira biz marka farkı gözetmeksizin chopper/cruiser sevdalılarından oluşma bir grubuz.
    acryvz (05.Mayıs.2017) Bunu beğendi.

Turgay Çavuşoğlu
    özel sektör
     RR Spyder 250
     İstanbul - Sultangazi - (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    1,179
    Beğenilmiş
    518
    Alıntı centaur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum Regal Raptor denince sadece bir motorsiklet markasının grubuymuşuz gibi algılanıyor. Sanırım RaptorRiders demek istedin zira biz marka farkı gözetmeksizin chopper/cruiser sevdalılarından oluşma bir grubuz.
    Kusura bakma yazdığını fark etmemiştim. Evet Raptorriders demek istemiştim. :(

tatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

MERTER ERYILMAZ
    İNŞAAT TEKNİKERİ
     YAMAHA XV 950
     İZMİT / KOCAELİ
    Beğenmiş
    1
    Beğenilmiş
    9
    Kardeşlerim ,

İzmit' te motosiklet kulübleri bulunmaktadır . Bunların dışında sizin de dediğiniz üzere tekil takılan kardeşlerimiz de vardır. Genelde merkezde kardeşlerimize yönelik iki kafe ile Bulvar diye bilinen motosiklet servis ve satış bayilerin olduğu yer bulunmaktadır . Bu Bulvar denilen yerde de 1 veya iki tane kafe olup bunlarda da toplanılmaktadır . Sizin de dediğiniz üzere Regal Raptor marka motosiklet kullananlar diye İzmit ' te daha çok akılda kalmaktadır . İnşallah yapılacak oluşumlar neticesinde güzel sonuçlar alınırsa İzmit içinde iyi olur .
    bronks (13.Mayıs.2017), CELİL (05.Mayıs.2017) Bunu beğendi.
    yol yaptıgınız gunlerde gunes eksık olmasın

srcndml - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sercan aşkın
    teknik ressam
     DAYTONA 250
     KOCAELİ/İZMİT
    Beğenmiş
    18
    Beğenilmiş
    29
    kocaeli de bende varım fakat iş dolayısıyla aktivitelere katılamıyorum. motorumu sadece hafta sonu kucaklaya biliyorum.
    hafta içleri çayırova şeker pınarda çalıştığım için izmite dönmem uzun sürüyor.
    izmitte bircok chooper kullanıcısı. var ama coğu bireysel benim gibi. saat kulesi, acı su parkı halk evi bu mevkilerde motorcuların oturup takıldıkları cafeler mevcut fakat bir motor clubü mü değiller mi bilmiyorum.

Mehmet aktaş
    Akuarist
     Hyosung GV250
     Antalya
    Beğenmiş
    239
    Beğenilmiş
    253
    Bende antalya da ogrenciyim ancak kocaeliliyim bende 😊👍 yazın bi sure kocaelinde bulunucam buluşma imkânı olursa sevinirim

Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Süleyman Bal
    Emekli
     Yamaha dragstar 650 sport
     İstanbul
    Beğenmiş
    7,062
    Beğenilmiş
    1,043
    Arkadaşlar,
    Sizler form üzerinde ortak bir platform oluşturursanız Anadolu Yakası RR olarak size zaman zaman hafta sonları destek verebiliriz. Bu platforma Yalova'da dahil olabilir. Ortak noktalar belirlenir ise hafta sonu kalmalı (çadır atılarak) paylaşım yaparız. Ayrıca bölgenizde katılım sağlamayı düşündüğümüz festivaller var ve katılacağız. Ama asıl olan bölgenizde kendi aranızda birlikteliği sağlamanızdır.
    Görüşmek ve sürmek üzere, kazasız sorunsuz günler sizinle olsun.
    acryvz (05.Mayıs.2017), Asmeransa (14.Mayıs.2017), CaNeR (05.Mayıs.2017), CELİL (05.Mayıs.2017), centaur (05.Mayıs.2017), nedemek (05.Mayıs.2017), tatar (05.Mayıs.2017) Bunu beğendi.

srcndml - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sercan aşkın
    teknik ressam
     DAYTONA 250
     KOCAELİ/İZMİT
    Beğenmiş
    18
    Beğenilmiş
    29
    bu hafta sonu sakarya poyrazlar gölünde part var çadır kurma imkanıda var bilginize. poyrazlarpart die inst. bakabilirsiniz. tarih 6 mayıs.

Mehmet aktaş
    Akuarist
     Hyosung GV250
     Antalya
    Beğenmiş
    239
    Beğenilmiş
    253
    Alıntı spue Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar,
    Sizler form üzerinde ortak bir platform oluşturursanız Anadolu Yakası RR olarak size zaman zaman hafta sonları destek verebiliriz. Bu platforma Yalova'da dahil olabilir. Ortak noktalar belirlenir ise hafta sonu kalmalı (çadır atılarak) paylaşım yaparız. Ayrıca bölgenizde katılım sağlamayı düşündüğümüz festivaller var ve katılacağız. Ama asıl olan bölgenizde kendi aranızda birlikteliği sağlamanızdır.
    Görüşmek ve sürmek üzere, kazasız sorunsuz günler sizinle olsun.
    Kocaelinde de çok büyük bi potansiyel var çok fazla copper kullanıcısı bulunmakta. Umarım sizin desteginizlede kocaelinde de RR faaliyetleri görürüz🙋😊

Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

MERTER ERYILMAZ
    İNŞAAT TEKNİKERİ
     YAMAHA XV 950
     İZMİT / KOCAELİ
    Beğenmiş
    1
    Beğenilmiş
    9
    Bronks Kardeşim ,

Pazartesi buluşmanız yaklaşık kaç saat sürer ya da kaç gibi biter ? Tahmini olarak yazarsan sevinirim. İstanbul' dan İzmit' e gelme durumum olacak. Ancak giriş saatim 21:00 veya 22:00 gibi oluyor. Eğer o saatlere denk gelirse yanınıza gelmek isterim .
    yol yaptıgınız gunlerde gunes eksık olmasın

Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)