Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kocaeli

Hybrid View

NumanYILDIRIM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mehmet Numan YILDIRIM
    ACİL SERVİS BİLGİ İŞLEM
     REGAL RAPTOR DD250E-9
     KOCAELİ-KÖRFEZ
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Arrow Kocaeli

Merhabalar Kocaeli'den RR üyesi varmı merak ettim. Herhangi bi faaliyet düşünüyormusunuz. Kocaeli çevresinde. İzmirde İstanbulda yapılan hiç bir geziye katılamayınca imreniyorum sizlere. Sevgiler saygılar

Turgay Çavuşoğlu
    özel sektör
     RR Spyder 250
     İstanbul - Sultangazi - (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    1,179
    Beğenilmiş
    518
    Alıntı NumanYILDIRIM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar Kocaeli'den RR üyesi varmı merak ettim. Herhangi bi faaliyet düşünüyormusunuz. Kocaeli çevresinde. İzmirde İstanbulda yapılan hiç bir geziye katılamayınca imreniyorum sizlere. Sevgiler saygılar
    Önümüzdeki 4 - 5 günü izmitte geçirmek zorunda olduğumdan ben de merak etmiyor değilim bu durumu

UfoGörenMasumÖğrenci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Umut Ulamış
    Öğrenci
     Spyder 250
     Ankara ve Düzce
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Abi yakın sayılırız. Akçakocadayım bende. Bu taraflarda maalesef bı aktıvıtemız yok suan :( Ama bu taraflardada buyuebılırsek ııyı olcak :D
    Özü Gülmeyenin Yüzü Güler mi ?

Turgay Çavuşoğlu
    özel sektör
     RR Spyder 250
    Beğenmiş
    1,179
    Beğenilmiş
    518
    Alıntı UfoGörenMasumÖğrenci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi yakın sayılırız. Akçakocadayım bende. Bu taraflarda maalesef bı aktıvıtemız yok suan :( Ama bu taraflardada buyuebılırsek ııyı olcak :D

Aslında çok uzak değilmışsin ama çok yakında da değilsin kocaeli'de bildiğim kadarıyla oldukça fazla motosiklet sürücüsü var ama regal raptor durumu nedir bilmiyorum. Forumda da pek ses cikmamasindan dolayı varsa da forumdan bağımsız takiliyorlar herhalde.

UfoGörenMasumÖğrenci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Umut Ulamış
    Öğrenci
     Spyder 250
     Ankara ve Düzce
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı bronks Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında çok uzak değilmışsin ama çok yakında da değilsin kocaeli'de bildiğim kadarıyla oldukça fazla motosiklet sürücüsü var ama regal raptor durumu nedir bilmiyorum. Forumda da pek ses cikmamasindan dolayı varsa da forumdan bağımsız takiliyorlar herhalde.
    tam ortasındayım yagmurun, Karın soğuğun ortasındayım )
    Özü Gülmeyenin Yüzü Güler mi ?

İlker KENAR
    EmekLi Devlet Mağduru
     DD-250-e-10 Spyder
     ESKİŞEHİR
    Beğenmiş
    6,782
    Beğenilmiş
    3,487
    Alıntı bronks Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum Regal Raptor denince sadece bir motorsiklet markasının grubuymuşuz gibi algılanıyor. Sanırım RaptorRiders demek istedin zira biz marka farkı gözetmeksizin chopper/cruiser sevdalılarından oluşma bir grubuz.
    acryvz (05.Mayıs.2017) Bunu beğendi.

Turgay Çavuşoğlu
    özel sektör
     RR Spyder 250
    Beğenmiş
    1,179
    Beğenilmiş
    518
    Alıntı centaur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum Regal Raptor denince sadece bir motorsiklet markasının grubuymuşuz gibi algılanıyor. Sanırım RaptorRiders demek istedin zira biz marka farkı gözetmeksizin chopper/cruiser sevdalılarından oluşma bir grubuz.
    Kusura bakma yazdığını fark etmemiştim. Evet Raptorriders demek istemiştim. :(

tatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

MERTER ERYILMAZ
    İNŞAAT TEKNİKERİ
     YAMAHA XV 950
     İZMİT / KOCAELİ
    Beğenmiş
    1
    Beğenilmiş
    9
    Kardeşlerim ,

İzmit' te motosiklet kulübleri bulunmaktadır . Bunların dışında sizin de dediğiniz üzere tekil takılan kardeşlerimiz de vardır. Genelde merkezde kardeşlerimize yönelik iki kafe ile Bulvar diye bilinen motosiklet servis ve satış bayilerin olduğu yer bulunmaktadır . Bu Bulvar denilen yerde de 1 veya iki tane kafe olup bunlarda da toplanılmaktadır . Sizin de dediğiniz üzere Regal Raptor marka motosiklet kullananlar diye İzmit ' te daha çok akılda kalmaktadır . İnşallah yapılacak oluşumlar neticesinde güzel sonuçlar alınırsa İzmit içinde iyi olur .
    bronks (13.Mayıs.2017), CELİL (05.Mayıs.2017) Bunu beğendi.
    yol yaptıgınız gunlerde gunes eksık olmasın

Süleyman Bal
    Emekli
     Yamaha dragstar 650 sport
     İstanbul
    Beğenmiş
    7,062
    Beğenilmiş
    1,043
    Arkadaşlar,
    Sizler form üzerinde ortak bir platform oluşturursanız Anadolu Yakası RR olarak size zaman zaman hafta sonları destek verebiliriz. Bu platforma Yalova'da dahil olabilir. Ortak noktalar belirlenir ise hafta sonu kalmalı (çadır atılarak) paylaşım yaparız. Ayrıca bölgenizde katılım sağlamayı düşündüğümüz festivaller var ve katılacağız. Ama asıl olan bölgenizde kendi aranızda birlikteliği sağlamanızdır.
    Görüşmek ve sürmek üzere, kazasız sorunsuz günler sizinle olsun.
    acryvz (05.Mayıs.2017), Asmeransa (14.Mayıs.2017), CaNeR (05.Mayıs.2017), CELİL (05.Mayıs.2017), centaur (05.Mayıs.2017), nedemek (05.Mayıs.2017), tatar (05.Mayıs.2017) Bunu beğendi.

Mehmet aktaş
    Akuarist
     Hyosung GV250
     Antalya
    Beğenmiş
    239
    Beğenilmiş
    253
    Alıntı spue Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar,
    Sizler form üzerinde ortak bir platform oluşturursanız Anadolu Yakası RR olarak size zaman zaman hafta sonları destek verebiliriz. Bu platforma Yalova'da dahil olabilir. Ortak noktalar belirlenir ise hafta sonu kalmalı (çadır atılarak) paylaşım yaparız. Ayrıca bölgenizde katılım sağlamayı düşündüğümüz festivaller var ve katılacağız. Ama asıl olan bölgenizde kendi aranızda birlikteliği sağlamanızdır.
    Görüşmek ve sürmek üzere, kazasız sorunsuz günler sizinle olsun.
    Kocaelinde de çok büyük bi potansiyel var çok fazla copper kullanıcısı bulunmakta. Umarım sizin desteginizlede kocaelinde de RR faaliyetleri görürüz🙋😊

Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)