Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 28 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 28 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tayfun Kinyas
    Hamamda Tellak
     Yamaha Royal Star 1300
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    Benim kadar meteor düşsün başınıza emi yok bea aşk falan nirdeeeeeeeee :D

sancezz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yuksel cetıner
    drıver
     regal raptor 250cc
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Alıntı ozzymania Nickli Üyeden Alıntı
    kaza yapıp bariyerlere çarptığınızda, sizden bariyerlere zarar verdiğiniz için para alan bir devlet var.Sizce böle bir harcamayı arabalar için bile yapmazken motorlar için yapacaklarınımı sanıyorsunuz.Ben devletin bariyerine değil kendi dikkatinize güvenin diyorum.
    ozzı abım sana katılıyorum E-5 de gordum gecen hafta saydım 10 tane bıle yoktu aynen dedıgın gıbı dıkkatımıze guvenelım yoksa o barıyer parasını mezarda bıle cıkarırlar :P :P :P
    ***YOKLUĞUMLA İYİ GEÇİNMEYE BAK ÇÜNKÜ VARLIĞIM ASLA SENİNLE OLMAYACAK***34 PZA 37***0 RH + ***SEYTANIM***

ness - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

nesrin bektaş
    Serbest Meslek
     yok
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı Tayfun Nickli Üyeden Alıntı
    Yok be abi, bize iyi davranmayana bizde iyi davranmayalım diyorum ben, unutmayın barış her zaman silahla olmuştur :D ya siteye yeni bi zat-ı hatun kişi ekleşmiş, heyyyyyy nesssssss kimsindir sen, niye künye vermiyon sen yaw ???

Tayfun slm; gerçi polat açıklama yapmış benimde tekrar yapmama gerek yok herhalde.Taksimde bir akşam polatla beraber artçı koltuğuna bakarken sana yakalanmıştık.Orda tanışmıştık.Bize sitedenmisiniz demiştin,sonra biraz muhabbet etmiştik.Neyse kendine iyi bak :D
    Hayat bir gündür,o günde bu gündür.

inci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

inci erdoğan
    Öğretmen
     regal raptor 100 ddE
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Bir çoğumuz o saatlerde Yalova" da olucaz ama gitmeyenler belki bizim adımızada katılırlar...

Alıntı;
    (EMOK) 11.08.2007 saat 11:00 da Kadikoy Iskele Meydanindayiz!
    Etkinlik için saat 11.00 Kadıköy İskele Meydanında buluŵlacaktır.
    Motosikletler park edilecek, hazırlıklar yapılacak, basın ve kamuoyu duyurusunun okunması ve basın bilgilendirilmesi ile son bulacaktır.

Etkinlik amacı,
    Son zamanlarda sıkça yašnan motosiklet kazalarına,
    ve bu kazalar sonucu ortaya çıkan ciddi yaralanma ve ölümlere kamuoyunun dikkatini çekmek,
    yol kaplamaları ile yol kenarlarındaki bariyerlerin riskleri,
    meydana gelen kazalar ve kaza sonrası etkileri üzerine kamuoyunu bilgilendirmek
    ve bu nedenle yakın zamanda kaybettiĩmiz arkadaŬarımızı anmaktır.

Etkinlik kuralları

*** Etkinlik için EMOK tarafından gerekli izin alınmıŴır. VE kanunun öngördüă? çerçevede gerçekleťcektir.
    *** Etkinlik alanına ulań?m için, buluŭa yerleri tesbit edilmemiŠve toplu sürüŠplanlanmamıŴır. Katılımcılar, bireysel olarak gelebilecekleri gibi, kendi aralarında gurup oluŴurup topluca alana gelebilirler. Bu esnada trafiĩ tehlikeye düŃ?rmemeye azami dikkat ediniz.
    ***Etkinliĥ her gurup, kendi flamaları ile katılabilir. Yakın zamanda kaybettiĩmiz arkadaŬarımızın resim ve posterlerini tań?yabilir.
    ***Etkinlik esnasında, görevlilerin uyarılarına mutlaka uyunuz. Sizin için hazırlanmıŠMotoparka motorunuzu, bir düzen içinde park ediniz.Bu konuda görevliler size yardımcı olacaktır.
    ***Görevliler, güvenlik tedbirleri alacak olsa da, kötü niyetli kiũlere karń? dikkatli olunuz.
    ***Etkinlik esnasında, bize yakıŭayan davranıŬardan kaçınınız. Aykırı hareket eden arkadaŬarımız uyarılacak, israrı sonucunda da resmi güvenlik görevlilerce kanuni iŬem yapılacaktır.
    ***Etkinlik sonrasında toplu sürüŠiçin izin alınmamıŠolup, düzen ve sükünet içinde daĄ?lınacaktır.

EMOK Enduro Motosiklet Spor Kulubü Derneği
    Etkinlik Koordinatörü
    UĕR BECERİKLİLER
    0-533-3333665
    SUZUKİ intruder vl 250
    SUN GOES DOWN

mehmet ali kocas
    Serbest Meslek
     en 500
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2

çok haklısın...

kesinlikle katılıyorum size bu durum düzlemiyecek de olsa bişiyler yapılmalı ve testere gibi olan bu bariyerlerin en azından altı kapanmalı.

en azından şehir içindeki bariyerler kapatılsa bu bile çok büyük ve önemli bi gelişme olur en çok kazaların yaşandığı yerler şehir içi ned eolsa. şahirlerarası yollarda motor kazaları çok alt seviyelerde.

gerekdiğinde, ben elimden gelenin fazalsını yapmayı tahüt ederim....

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tayfun Kinyas
    Hamamda Tellak
     Yamaha Royal Star 1300
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    Bu işle alakalı ne kadar müdür amir memur bakan bakmayan varsa hepsini motora oturtturucan ve virajda motorlarını yatırıp bariyerlere sokacaksın zorla, kafası gözü patlayıp bi kaçı ölünce yaptırırlar o zaman yoksa nanay olur ....

yenikoylu_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kubilay BURSALIOĞLU
    Serbest Meslek
     Aprilia Caponord
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    {vb:rawphrase post_thanks_times_post, 4
    Alıntı Tayfun Nickli Üyeden Alıntı
    Bu işle alakalı ne kadar müdür amir memur bakan bakmayan varsa hepsini motora oturtturucan ve virajda motorlarını yatırıp bariyerlere sokacaksın zorla, kafası gözü patlayıp bi kaçı ölünce yaptırırlar o zaman yoksa nanay olur ....
    +1000000000000000000000000000000000000000000000000 0000
    Mesele Motor kullanmak değil YEĞEN Mesele Çevrendekileri düşünerek kullanmak !!!

aslanburclu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşar AKILLI
    EMEKLİ
     XL650 TRANSALP 2006
     ANKARA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    hop hop hoppppppp ne dersiniz yav o bariyerler olmasa uçmasını bilmeden uçmakta var trafik kuralına uymassanız viraja girmeyi bilmesseniz o zaman bariyere girersiniz onunda amacı acemiler okanında dediği gibi kaktüs tarlasına girmesinler diye

bariyerler iyidir iyiiiiiii
    plaka: 06 DV 656
    yer : GOP/SİNCAN/ANKARA
    kan : B Rh +
    nick : aslanburclu

Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)