Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    sahınbey3695 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sefa ŞAHİN
    Öğrenci
     YOK
     samsun çarşamba
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Samsunda regal alabileceğim bayi var mı

Öncelikler merhaba arkadaşlar ben yakın zamanda motor almayı düşünuyorum ben cocuklugumdan beri motor kullanıyorum 150 cc den 600 cc ye kadar motorum oldu artık hayatı yavas yavas yasamak istıyorum yavaş gitmrkten yanı o yüzden 1 aydır da regal raptor marka motorları arastırıyorum bakıyorum şekılleri kalıbı çok güzel ama hıc yakında görmedım samsunda hiç satan yok sadece yantur Satıyormus ordan alan yada gidip görmüş arkadaslar var mı yardımcı olabılırler mı ?

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,556
    Beğenilmiş
    5,786
    Merhaba Sefa Samsun'dan aramıza hoş geldin
    Samsundan arkadaşlarımız var mesajı görünce sana dönüş yapacaklardır makinayı resimlerden beğendiğine göre canlı görünce çok daha fazla seveceksin imkanın varsa samsun bayine gidip RR modellerini incele sonra son kararını verirsin

Sefa ŞAHİN
    Öğrenci
     YOK
     samsun çarşamba
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Çok teşekkür ederım sağolun . Yantur bayı oldugu için ikinci el motor elınde herzaman bulunmuyor o yüzden tereddütlüyüm ama dedıgınız gıbı bı gıdıp ıncelemem gerekıyor eskıden gitmiştim ama bu modellere bakmamıstım isternetten arastırdım tek yetkılı bayıı yantur dıyor pekı bana hangı modelı almam gerektıgı hakkında yardımcı olabılır mısınız merak ettiğim güç ve ses tipe pek de önem vermıyorum ?

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,556
    Beğenilmiş
    5,786
    Alıntı sahınbey3695 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkür ederım sağolun . Yantur bayı oldugu için ikinci el motor elınde herzaman bulunmuyor o yüzden tereddütlüyüm ama dedıgınız gıbı bı gıdıp ıncelemem gerekıyor eskıden gitmiştim ama bu modellere bakmamıstım isternetten arastırdım tek yetkılı bayıı yantur dıyor pekı bana hangı modelı almam gerektıgı hakkında yardımcı olabılır mısınız merak ettiğim güç ve ses tipe pek de önem vermıyorum ?
    Bayide tüm modelleri inceler sana kafana yatan modeli belirlersin dışarıda o model İkinciel makina bakarsın bütçen yetiyorsa 2011 model ve üstü blansörlü olan titreşimsiz yeni versiyon motorlu 250 cc ve 350 cc olan modelleri tercih et sen tecrübeli kullanıcı olduğundan 250 cc altı sana zayıf gelir

Sefa ŞAHİN
    Öğrenci
     YOK
     samsun çarşamba
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    evet cok haklısınız balansör kesın olmanı yoksa sürdüğün motordan ne zev alırsın nede baska bırsey yerı gelıyor bos yolsa son gazla gıdıyorsun bunun titeşimli işkenceye dönüşmesını kımse ıstemez yakın bır zamanda dediğiniz gibi dıgıp bakıcam

penguennoktanet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kerem
    Bilgisayar Mühendisi
     Spyder
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    7
    Alıntı sahınbey3695 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikler merhaba arkadaşlar ben yakın zamanda motor almayı düşünuyorum ben cocuklugumdan beri motor kullanıyorum 150 cc den 600 cc ye kadar motorum oldu artık hayatı yavas yavas yasamak istıyorum yavaş gitmrkten yanı o yüzden 1 aydır da regal raptor marka motorları arastırıyorum bakıyorum şekılleri kalıbı çok güzel ama hıc yakında görmedım samsunda hiç satan yok sadece yantur Satıyormus ordan alan yada gidip görmüş arkadaslar var mı yardımcı olabılırler mı ?
    Hoş geldin. Regal Raptor'u Samsun'da tek satan yer malesef Yantur. Ama ben yedek parça için bile uğramıyorum kendilerine. Başka bir satan yok. Ama ben motorumu ikinci el aldım. Sahibinden ilanlarını takip edersen bir ihtimal sende ikinci el bir motor düşürebilirsin. Bir de Sağlam Motor var (liman kavşağında). Regal haricindeki motorlar için orada da bakabilirsin.

Güç ve ses önem veriyorsan 350'lik makinalara bakmanı önereceğim. Benim spyder açık hava filtreleri ile son hız 140 görüyor ve 120'nin üzerinde vibrasyon başlıyor (çatal uzunluğu yada teker balansından ötürü olabilir).
    Yrd. Doç. Dr. Kerem Erzurumlu
    RR Sypder 250 (DD250e-10)
    http://www.penguen.net

Sefa ŞAHİN
    Öğrenci
     YOK
     samsun çarşamba
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Haklısınız yanturun bu huyunu bildiğim için zatrn lek rahat değil içim motor alsak sahip cıkmıyorlar müşterilerine ve mallarına dediğinizi yapmaktan baska care bırakmıyorlar insana

Sent from my iPhone using Tapatalk

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)