Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

ellekli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hacı Ömer
    Uzman Jandarma
     Regal Raptor 150
     İstanbul-Tuzla (Anadolu Yakası)
    Beğenmiş
    63
    Beğenilmiş
    32

Eski günleri Farklı Versiyon ile Yad Etmek

Merhaba değerli Raptor Riders üyeleri..

Malumunuz üzere kısa süre önce RR ile tanıştım ve sonrasında bu siteye üye oldum.

Zaman buldukça "eski forumları" okuyorum. bu forumları okurken bir an eski günlerim aklıma geldi.

bundan yaklaşık 9 yıl önce hep gurbet hayatı yaşadığımızdan içimde MEMLEMET özlemi vardı ve bu özlemimi gidermek, benimle aynı düşüncede olan HEMŞEHRİLERİM ile ortak bir nokta yakalamak için kasabamızı tanıtan bir web sitesi hazırlamak istedim.

o zamanlarda PHP NUKE adlı içerik yönetim sistemi ile tanıştım.

Bu içerik yönetim sisteminin, şimdi bu Raptorriders.com.tr gibi bir destek sitesi olan netopsiyon ile tanıştım.

web sitesi hazırlamanın benim için çok büyük bir önemi vardı. gecenin ilerleyen saatlerine kadar bu siteyi takip eder, site üzerinde aktif olan üyelere PM atar sorunların çözümü için yardım talebinde bulunurdum.

bazen rüyalarıma dahi girerdi site

sonunda başardım ve bir web portal hazırladım. DAHA SONRA İSE BİR OTELE PROFESYÖNEL ANLAMDA KENDİ DÜZENLEDİĞİM ARAYÜZ İLE BİR SİTE HAZIRLADIM.

zamanımın bir çoğunu site ile harcardım.

şimdinin whatsapp yerini tutan msn üzerinden "tecrübeli" arkadaşların "online" anının kontrol eder, çevrim içi olduğunda pat soruyu yapıştırırdım.

sağolsunlar hiç kimse yılmadan bıkmadan cevap verir, destek olurlardı.

ve hala orada tanıştığım ve yüzünü hiç görmediğim, bizzat gidip tanıştığım arkadaşlarım oldu. (Rize'den Tokat'a gittim)

Başlık'ta da belirttiğim gibi benim bir zamanlar "site" merakım şimdi motosiklet merakı olarak karşıma farklı versiyonda çıktı ve sizin gibi değerli insanlarla tanışmak/tanışacak olmam beni mutlu etti...

sorular sorup dururken sorulara cevap verebilecek konuma gelmiştim.

öyle görüyorum ki bu sitede de aynı şeyleri bir çoğumuz yaşamışınızdır.

"ben de bunu sormuş muyum" deyip güldüğüm o kadar konu başlığı vardı ki anlatamam.

Okuduğum konular beni böyle bir yazı yazmama sevk etti ve içimden geçenleri paylaşmak istedim.

profil resmim taa o zamanlara dayanır ve bu sitemin ismini taşırdı

geriye dönüp eski başlıklarınızı okuduğunuzda aslında ne demek istediğimi anlayacaksınız

mesela ilk arızanız neydi?

konu açtığınızda "Allah'ım biri hemen cevap yazsın" diye dua ettiğiniz günler çok olmuştur.

biraz saçmaladım gibi ama "konu dışı" olduğu için böyle bir hakkımın olduğunu düşünüyorum.

sizlerle ömrümüz kifayet ederse ilerleyen zamanlarda bolca vakit geçirecek olmamdan o kadar mutluyum ki bunu ancak ben bilirim.

değerli kurucumuz Alper Bey'in signatöründe "RaptorRiders bir çığ gibi büyümeye devam ediyor" yazıyor; benimde içimdeki RaptorRiders üyeleri ile keyifli zaman geçireceğimin HEYECANI bir çığ gibi büyüyor.

vakit ayırıp bu fakirin saçmalıklarını okuduğunuz için teşekkür eder, herkese kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim.

İstanbul için Son 9 ay (inşallah).

bu süreyi bir reklam arası olarak görüyorum.

Reklamlardan sonra görüşmek ümidiyle..
    ~~~Kötü Bir Motosiklet/Otomobil Yapmak Pahalı Bir İştir~~~

İmzam Yok, Parmak Bassam Olur Mu?

İbrahim Yılmaz
    Tekniker
     Regal Raptor DD250 2006 model
     İzmir - Bayraklı
    Beğenmiş
    43
    Beğenilmiş
    9
    Cok guzel yazmissin hocam izmirede bekleriz bol bol km de yapar sohbette ederiz dahada keyiflenir hersey

LG-H955 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,453
    Beğenilmiş
    5,743
    Ömer duygularını samimi güzel bir yazıyla aktarmışsın inşallah uzun yıllar bu keyfi heyacanı birlikte yaşarız

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)