Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 39 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Ender KADERLİ
    Uzman
     RR-Daytona 250
     İstanbul - Tuzla
    Beğenmiş
    19
    Beğenilmiş
    21

Mont Tavsiyesi

Arkadaşlar ekipman yerine motora para vermek durumunda kalınca ekipman bütçesi biraz güdük kaldı. 400 liraya kadar fiyat/performans ürünü bir mont arıyorum. Su ve rüzgar geçirmemesi çok önemli böbrekler vs ileride perişan olmasın öte yandan korumada bir o kadar önemli ve yaz dışındaki her mevsimde giyebileceğim bir ürün arıyorum. Yurtdışından getirebilme gibi bir seçeneğimde mevcut ne tavsiye edersiniz.

Öte yandan günlük kullanımda da kullanılabilecek bir mont olması benim için avantajlı olur. Astarını vs çıkartarak.
    Konu laerrof tarafından (26.Kasım.2015 Saat 18:49 ) değiştirilmiştir.

hakanbuke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hakan BÜKE
    Subay
     RegalRaptor dd250 e9
     Bitlis
    Beğenmiş
    0
    {vb:rawphrase post_thanks_times_post, 2
    Ben prosev 7152 mont aldım. Fiyatına göre fena değil. n11 de 249.90 a aldım. Sıcak tutuyor. Korumaları idare eder. Belki onları değiştirebilirim uyan bir modelle.

Ender KADERLİ
    Uzman
     RR-Daytona 250
     İstanbul - Tuzla
    Beğenmiş
    19
    Beğenilmiş
    21
    Alıntı hakanbuke Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben prosev 7152 mont aldım. Fiyatına göre fena değil. n11 de 249.90 a aldım. Sıcak tutuyor. Korumaları idare eder. Belki onları değiştirebilirim uyan bir modelle.
    Bu modeli de bir köşeye not ettim teşekkürler. Bulabilirsem öncelikle deri modelleri düşünüyorum.

Furkan Canbolat
    Öğrenci
     Regal Raptor Daytona
     İzmir
    Beğenmiş
    2
    Beğenilmiş
    38
    Hocam bende motosiklet alma arifesinde biri olarak ekipman konusunu uzun zamandır araştırıyorum 400 lira civarı fiyatta pek deri monta rastlayamadım hudson da bi iki örnek gördüm ancak ben beğenmedim tarz olarak belki sen beğenirsin bir bak derim onun dışındaki tekstil monlarda dikkatimi çeken 4rides street ve dublin modelleri oldu senin bütçen civarında sanırım street modeli tam emin değilim fotoğraflarda dikkatimi cekti Celil başkanımızda var o daha iyi bir bilgi verir

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,450
    Beğenilmiş
    5,742
    Furkan dikkatlisin
    Evet bende 4rides street var bu sezon indirimden yakaladım aldım fena değil kışın iyi güzel ama montun içine kumaşın arkasına yağmur geçirmesini önlemek için naylon bir tabaka yapmışlar oda montun nefes almasını engelleyip yazın fena terletiyor

Furkan Canbolat
    Öğrenci
     Regal Raptor Daytona
     İzmir
    Beğenmiş
    2
    Beğenilmiş
    38
    Aynen başkanım benim için çok önemli bir konu ve motosiklet sevdamdan dolayı pür dikkat takip ve araştırmadayım montunuzu mağazada deneme fırsatı buldum sadece üzerime en iyi oturan model oldu diyebilirim ve en çok dikkatimi çekende kol sıkma ayarları oldu malum korumaların tam oturması lazım ve ekipmanları sertifikalı Ender kardeş sende seçiceğin montta korumaların sertifikalı olmasına ve vücuduna oturmasına dikkat et Celil başkanımızın montu tasarım olarak çok güzel bir mont bende kışlık olarak onu almayı düşünüyorum deri ceket benimde kafamda var o konuda da takipteyim kafamda bir iki güzel model var hudson dan daha deneme fırsatı bulamadım sende bilgi edinebilirsen modeller hakkında paylaşırsan çok iyi olur

Ender KADERLİ
    Uzman
     RR-Daytona 250
     İstanbul - Tuzla
    Beğenmiş
    19
    Beğenilmiş
    21
    Alıntı FurkanC. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen başkanım benim için çok önemli bir konu ve motosiklet sevdamdan dolayı pür dikkat takip ve araştırmadayım montunuzu mağazada deneme fırsatı buldum sadece üzerime en iyi oturan model oldu diyebilirim ve en çok dikkatimi çekende kol sıkma ayarları oldu malum korumaların tam oturması lazım ve ekipmanları sertifikalı Ender kardeş sende seçiceğin montta korumaların sertifikalı olmasına ve vücuduna oturmasına dikkat et Celil başkanımızın montu tasarım olarak çok güzel bir mont bende kışlık olarak onu almayı düşünüyorum deri ceket benimde kafamda var o konuda da takipteyim kafamda bir iki güzel model var hudson dan daha deneme fırsatı bulamadım sende bilgi edinebilirsen modeller hakkında paylaşırsan çok iyi olur
    Sanırım yurtdışından getirteceğim parayı motora bayıldık, iyi ekipman yalan oldu

Furkan Canbolat
    Öğrenci
     Regal Raptor Daytona
     İzmir
    Beğenmiş
    2
    Beğenilmiş
    38
    Valla hata etmişin tecrubeli abilerimiz daha iyi bilir ama genelde önce ekipman sonra kalan paraya motor derler olan olmuş yurtdışından getittirebileceğin en iyi montu getirmeye bak ozaman tabi kask pantolon eldiven de olabilindiğince en iyisini edin tekerin düz bassın

Uğur Güler
    ULAŞIM
     Yamaha XVS 1300A MIDNIGHTSTAR
     İstanbul Bağcılar (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    9,015
    Beğenilmiş
    2,220
    Evet arkadaşlar. Hudsonun montları iyi. Fakat fiyatlar 400 iki katı gbi. Ama şuda varki. Mont tamamiyle kendi üretimleri. İlerde doğacak bi aksaklıkta ( yırtılma kilo alma düğme kopması fermuar bozulması ) monta müdahale edebiliyolar. Çokta model var. Ama dediğim gbi iyi bütçe ayırmak gerekiyo. Prosevin mont modelleride güzel. Hatta 4ridersın suni deri modelide var. Gittim baktım. 200-250 gbi rakamlarda fiyatı. He performans dersen bu paraya okadar. En önemlisi alacak kişinin gidip deneyerek alması bence. Çünkü her model kişilerde farklılık gösteriyo . Bence iyice kendin araştır. Tavsiyeleride dikkate al ve bul dene öyle al. Bi kere para vermek en mantıklısı çünkü

Crixus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Özgür ALBAY
    Yönetici
     Harley Davidson Sportster XL883 Custom
     İstanbul - Sultanbeyli (Anadolu Yakası)
    Beğenmiş
    121
    Beğenilmiş
    99
    Ben 2 senedir Hudson Robocop kullanıyorum kalite olarak gayet iyi fakat yaz montu diyemem ne kadar havalandırma fermuarlarını açsanda yazın hinede terleme yapıyo ama kesimi olsun koruması olsun üstüne yok kışın en keskin havada bile kısa kolun üstüne giy soğuktan etkilenmessin

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    LİVE TO RİDE
    RİDE TO LİVE

Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler