Herkese ilk önce merhabalar. Ben Aldora aranıza bu gün katıldım ama Bayadır takip etmekteyim. Yaklaşık 2 ay önce yurtdışında geldim ve kış aylarında olmamıza rağmen motorsuz olma fikri bile beni çok üzüyor. Bu yüzden regallerin arasında en hoşuma giden model spyder almak istiyorum. Fazla bir bütçem olmadığı için şansımı zorluyorum açıkçası ve buldum diye düşünüyorum. 250 cc spyder var ve alacağım şahıs fiyatı çok makul tutmuş. Yalnız şöyle bir durum söz konusu satan kişi motorla kaza yapmış yan yaptırdığını ama aynadan başka birseyin kırılmadığını ve depoda sadece ufak tefek çizikler olduğundan bahsetti fotolardan da belliydi. Sol tarafa yatırdığı için vites pedalına sürtünme var diyor.sürüründe hiç bir şekilde sıkıntı olmadığını söyledi. Ben Ankaradayım alacağım yer 350 km uzaklıkta boşu boşuna gitmekte istemiyorum .ne yapmam lazım ve ocak ayında alacağım için nasıl getirmem doğru olur ?
Bilen arkadaşlar lütfen nelerine dikkat etmem gerekiyor beni bilgilendirirseniz çok sevinirim . Saygılarımla!!!