Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Aldora Özkan
    Tercüman,Organizasyon
     Regal raptor spyder 350
     Ankara - Çankaya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6

Exclamation Kazalı spyder 250 cc

Herkese ilk önce merhabalar. Ben Aldora aranıza bu gün katıldım ama Bayadır takip etmekteyim. Yaklaşık 2 ay önce yurtdışında geldim ve kış aylarında olmamıza rağmen motorsuz olma fikri bile beni çok üzüyor. Bu yüzden regallerin arasında en hoşuma giden model spyder almak istiyorum. Fazla bir bütçem olmadığı için şansımı zorluyorum açıkçası ve buldum diye düşünüyorum. 250 cc spyder var ve alacağım şahıs fiyatı çok makul tutmuş. Yalnız şöyle bir durum söz konusu satan kişi motorla kaza yapmış yan yaptırdığını ama aynadan başka birseyin kırılmadığını ve depoda sadece ufak tefek çizikler olduğundan bahsetti fotolardan da belliydi. Sol tarafa yatırdığı için vites pedalına sürtünme var diyor.sürüründe hiç bir şekilde sıkıntı olmadığını söyledi. Ben Ankaradayım alacağım yer 350 km uzaklıkta boşu boşuna gitmekte istemiyorum .ne yapmam lazım ve ocak ayında alacağım için nasıl getirmem doğru olur ?
    Bilen arkadaşlar lütfen nelerine dikkat etmem gerekiyor beni bilgilendirirseniz çok sevinirim . Saygılarımla!!!

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,572
    Beğenilmiş
    5,793
    Merhaba Aldora Ankara'dan aramıza hoş geldin
    motorun yan yatması yürürüne bir zarar vermez sorun değil önemli olan ön maşadan veya şaseden darbe alıp yamulma olmasın şaseye zarar vermesin yeter ufak çizikler görsel olarak rahatsızlık verirse onlarıda istersen parçaları yenileyerek düzeltebilirsin yalnız depo pahalıdır makinaya bakarsın içine sinerse bir servise götürür makinayı kontrol ettirirsin dediklerinden başka sorun yoksa alırsın
    Nakliyeyi otogardan yapabilirsin travego otobüslerin bagajına motor sığıyor muavinlerle konuşup anlaşıyorsun uygun fiyata halloluyor inşallah kısa sürede gönlündeki makinaya kavuşursun

Aldora Özkan
    Tercüman,Organizasyon
     Regal raptor spyder 350
     Ankara - Çankaya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6
    öncelikle cevabın için çok teşekkür ederim. ben bizzat kendim eğer bir sıkıntı olmaz ise aynı otobüsle gelmeyi düşünüyorum .alırken özellikle nelerine dikkat etmem gerek ?

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
    Beğenmiş
    42,572
    Beğenilmiş
    5,793
    Alıntı 2_rock Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelikle cevabın için çok teşekkür ederim. ben bizzat kendim eğer bir sıkıntı olmaz ise aynı otobüsle gelmeyi düşünüyorum .alırken özellikle nelerine dikkat etmem gerek ?
    En önemli şey kazalı olmaması yani aşağıda yazdığım durumlar bunun dışında motorunda sıkıntı varmı bakmak lazım motoru çalıştırıp az ısındıktan sonra eğsozlardan beyaz mavimsi yağ dumanı atmaması gerek yalnız su buharıyla karıştırmamak lazım motor soğukken ısınıncaya kadar su buharı atar bunun dışında motoru kullanıp şanzumanı dinle her vitese bak uğuldama varmı vitesden atma yapıyormu varsa dişlerse sorun olabilir 1000 tl masrafı var aslında teknik kısmı motor tecrüben iyi değilse zor onun için servis en iyi yol

Aldora Özkan
    Tercüman,Organizasyon
     Regal raptor spyder 350
     Ankara - Çankaya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6
    motor tecrübem var bayadır ukraynada olduğum için sovyet motorları ile geçti zamanım ama hiç bir şekilde aynı değiller ...

Aldora Özkan
    Tercüman,Organizasyon
     Regal raptor spyder 350
     Ankara - Çankaya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6
    raptor ailesi yardım lütfen . ankara içerisinde istediğim motoru bulamamakla beraber başka şehirde baktığım motorlarda genelde hazarlı yada sıkıntılı çıktı . yalnız şöyle bir durum var başka şehirlerde 250 9 b t gidon buldum .konya ve istanbul gibi yardımcı olacak arkadaşlar olursa sevinirim çünkü oralarda hiç tanıdıklarım yok konyada özellikle varsa çok makbule geçer .saygılarımla

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
    Beğenmiş
    42,572
    Beğenilmiş
    5,793
    Aldora bulduğun motorların ilan linklerini buraya kopyalarsan durumu hakkında değerlendirme yaparız

Aldora Özkan
    Tercüman,Organizasyon
     Regal raptor spyder 350
     Ankara - Çankaya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6

Aldora Özkan
    Tercüman,Organizasyon
     Regal raptor spyder 350
     Ankara - Çankaya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
    Beğenmiş
    42,572
    Beğenilmiş
    5,793
    9 b olan model RR değil Asya pars Ama RR fabrikası da üretiliyor ama blansörsüz eski model motora sahip
    Borelli'de artik türkiyeye gelmiyor parça servis 2 ci el satış sıkıntisı olur
    RR Spyder 350 cc olan güzel temiz duruyor fiyatı iyi km si biraz yüksek RR ların şanzuman ömürleri 25 bin km civarıdır komple şanzuman masrafı 1000 tl yı geçiyor makinanın üzerinde blansörsüz eski model motor var

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler