Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Aldora Özkan
    Tercüman,Organizasyon
     Regal raptor spyder 350
     Ankara - Çankaya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6
    Alıntı Hang Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şuan da yağ akıtmıyor motor kesti...Yağ keçesine bakamadı motor şuanda garanti de oldugu için artık 3000 yada 4 bin bakımında gidince sorucam servise fakat Zonguldak ta servis yok düzceye ki servis te iptal olmuş.en yakın ankara gözüküyor celil abi ankara da hangi servise gidilir aceba birde kitapçıkta 3000 bakımı gözüküyor onada gitmem lazım değil mi?

Öteki servis Gürpınar sancak mahallesinde benim eve çok yakın ben sana yardımcı olurum . Çalışmaz isem. 0541 404 64 74 Aldora
    Ankaraya gelince bekliyorum. ..

Hang - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ekrem Dügeroğlu
    Öğrenci
     Daytona 250
     Zonguldak
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Evet motor cok kayıyor çiğ de yarın da hava yağışlı gözüküyor...yağmurda gidicem mecburen tavsiyeniz nedir ıslak yagmurlu Düzce Zonguldak arası virajlı yollarda abilerim ...
    Ankaraya gelince haber veririm muhakkak aldora hocam...

Aldora Özkan
    Tercüman,Organizasyon
     Regal raptor spyder 350
     Ankara - Çankaya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6
    Evet motor cok kayıyor çiğ de yarın da hava yağışlı gözüküyor...yağmurda gidicem mecburen tavsiyeniz nedir ıslak yagmurlu Düzce Zonguldak arası virajlı yollarda abilerim ...
    Kardeşim bekliyorum.
    Bence hava durumunu takip edip yağmursuz bir günde çıkmanı öneriyorum. Arkadaşların müsait ise 1. 2 gün daha kalabilirsin ama tabiki tercih senin . Çok dikkatli ve yavaş giderim dersen orası ayrı bu seferde hem yoldan bunaltmasin ve büyük ihtimalle ıslanıp soğuk havada hasta olacaksın. Eğer çalışmıyor ve bir yere yetişme zorunluluğunun yoksa ben bekle derim. Daha fazla bilgi veren çıkacaktır .bence iyi düşün.

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,651
    Beğenilmiş
    5,815
    Zorunlu değilsen yağmursuz bir gün makinayı götürme şansın varsa öyle yap ama yarın yola çıkmak zorundaysan öncelikle yağmurun ilk başlayıp yeri yeni ıslattığı anlarda yol buzdan fena kayar uygun bir yere çek yağmurun iyice asfaltı yıkamasını bekle sonra yola çık yol alırken öndeki yandaki araçlarla aranı uzak tut mümkün olduğunca frene hiç dokunma veya zorunlu hallerde hafif hafif pompalayarak dokun frenin hiç tutmayacağını düşünerek kullan virajlarda iyice yavaşla ve frene hiç dokunma kolay gelsin
    Not: Yağmur yarın çok yerde akşam başlıcak sabah erken yola çıkarsan yağmura yakalanmayabilirisin

Aldora Özkan
    Tercüman,Organizasyon
     Regal raptor spyder 350
     Ankara - Çankaya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6
    130 km varsa tanıdığın aslında mesafe çok değil bir kamyonet falanla dene olmadı ama 130 km şimdi fazlada değil.

Ekrem Dügeroğlu
    Öğrenci
     Daytona 250
     Zonguldak
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Evet sabah yagmur gözükmüyor 8-9 gibi çıkıp yagmur yagmadan orda olmayı düşünüyorum gitmem gerekiyor yoksa motor burda kalır ama önümüzdeki günler de pek açıcı değil gibi kar geliyor...Birde yağ atma problemi var yanımda yag taşıcam servis 50 km de bir durup kontrol etmemi söyledi...Yağ atma sorununun iki buji arasındaki bi malzemeden kaynaklı olabileceğini söyledi ve garantiye getirmemi söyledi halledecekler şimdi İstanbul servise gidene kadar yağ atma sorunu ile kullanacağım neyse sizlerinde vaktini aldım cok teşekkür ederim

Aldora Özkan
    Tercüman,Organizasyon
     Regal raptor spyder 350
     Ankara - Çankaya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6
    Evet sabah yagmur gözükmüyor 8-9 gibi çıkıp yagmur yagmadan orda olmayı düşünüyorum gitmem gerekiyor yoksa motor burda kalır ama önümüzdeki günler de pek açıcı değil gibi kar geliyor...Birde yağ atma problemi var yanımda yag taşıcam servis 50 km de bir durup kontrol etmemi söyledi...Yağ atma sorununun iki buji arasındaki bi malzemeden kaynaklı olabileceğini söyledi ve garantiye getirmemi söyledi halledecekler şimdi İstanbul servise gidene kadar yağ atma sorunu ile kullanacağım neyse sizlerinde vaktini aldım cok teşekkür ederim

Kardeşim yolun açık olsun çok dikkatli ol sabah erken de buzlanma alacaktır yavaş yavaş git Celil abininde dediği gibi frenı fazla kullanmamaya özen göster. Bizi de merakta bırakma.
    Çıkarken ve varınca bilgilendirirsen seviniriz aklımız sende kalmasın . Kazasız belasız yolun farın açık olsun.

Ekrem Dügeroğlu
    Öğrenci
     Daytona 250
     Zonguldak
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı 2_rock Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim yolun açık olsun çok dikkatli ol sabah erken de buzlanma alacaktır yavaş yavaş git Celil abininde dediği gibi frenı fazla kullanmamaya özen göster. Bizi de merakta bırakma.
    Çıkarken ve varınca bilgilendirirsen seviniriz aklımız sende kalmasın . Kazasız belasız yolun farın açık olsun.
    Tamamdır aldora hocam artık ankara servis işi Nisan gelmeden bu havalarda bu lastikleri ile zor gibi ama bakalım havalarda buzlu yağışlı. Artık 3000 km yi biraz gececek napalım..haberleşiriz yine geceriz birlikte teşekkür ederim :-)

Aldora Özkan
    Tercüman,Organizasyon
     Regal raptor spyder 350
     Ankara - Çankaya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6
    Tamamdır aldora hocam artık ankara servis işi Nisan gelmeden bu havalarda bu lastikleri ile zor gibi ama bakalım havalarda buzlu yağışlı. Artık 3000 km yi biraz gececek napalım..haberleşiriz yine geceriz birlikte teşekkür ederim :-)
    Kardeşim motorlu motorsuz önemli değil buralarda işin olursa gelirsen kapım herzamanki açık beklerim .

Ekrem Dügeroğlu
    Öğrenci
     Daytona 250
     Zonguldak
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Sabah 9:30 da cıktım 11:30 da Zonguldak a geldim Allah A şükür yagmur yoktu yerler iyiydi havada güneş bile vardı...birtek Düzce soguk sisli ve yerler kaygan...sonunda derin bi nefes aldım Zonguldak a gelince kış ayında ilk yolculuğumuz daytona ile zorlu geçti şimdi sıra servise gitme yolculuğunda bakalım o nasıl olacak :-) destek olan bilgi veren herkese teşekkürü borç bilirim...

Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)