Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Hang - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ekrem Dügeroğlu
    Öğrenci
     Daytona 250
     Zonguldak
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Zonguldak ve çevresi servis sıkıntısı

Merhabalar zonguldakta regal raptor servisi olmaması nedeniyle en yakın seçenek ankara-kocaeli ve istanbul kalıyor...
    motorumu 2500 km de aldım ve şuan 2900 km de
    3000 bakınmını yaptırmak için hangi şehire gideyim kararsız kaldım ankarada ki servisler pek beğenilmiyormuş..kocaeli servisi iyi diyenler var siz nereyi önerirsiniz..yada biraz havaların iyi olmasını beklesem km artacak 3500 lere gelirse servis sıkıntı yaparmı sonra da garanti ölsün istemiyorum...yada bi arıza çıkar tamamen sorun olur diye düşünüyorum.
    yarın ve salı hava iyi gözüküyor içimden kocaeli servise gitmek geliyor tamamen ortada ve kararsız kaldım sizler ne derseniz?
    TEKERLEKLERLE GELEN ÖZGÜRLÜK...

Aldora Özkan
    Tercüman,Organizasyon
     Regal raptor spyder 350
     Ankara - Çankaya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6
    Kardeşim burda servise yaptıran kişiler fiyatlardan ve özensiz iscilikten çok bahsettiler iyice bir araştırıp sorarım yarın yazarım. Sen diğer yerlerde bir sor ankaraya da gelirsen ta işin görüşmek isterim aklında bulunsun beni görmeden gidersen çok ayıp edersin diyim ))))

Ekrem Dügeroğlu
    Öğrenci
     Daytona 250
     Zonguldak
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı 2_rock Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim burda servise yaptıran kişiler fiyatlardan ve özensiz iscilikten çok bahsettiler iyice bir araştırıp sorarım yarın yazarım. Sen diğer yerlerde bir sor ankaraya da gelirsen ta işin görüşmek isterim aklında bulunsun beni görmeden gidersen çok ayıp edersin diyim ))))
    Aldora bende ankaraya gelmek istiyorum fakat yollardan biraz endişeliyim buzlanma olur diye.yoksa bende aslen oralıyım ve ordaki akrabalarımı da ziyaret etmek istiyorum yarın sabah çıksam yola hava nasıldır aceba ankara da?

Aldora Özkan
    Tercüman,Organizasyon
     Regal raptor spyder 350
     Ankara - Çankaya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6
    Alıntı Hang Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aldora bende ankaraya gelmek istiyorum fakat yollardan biraz endişeliyim buzlanma olur diye.yoksa bende aslen oralıyım ve ordaki akrabalarımı da ziyaret etmek istiyorum yarın sabah çıksam yola hava nasıldır aceba ankara da?
    Sen zamanı ayarla ben yarın öğrencem fiyat ve geri kalanı haberleşiriz beraber gideriz

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,450
    Beğenilmiş
    5,742
    Mehaba Ekrem Şartlar gereği bakımı 300 - 500 km geçirmen sorun olmaz sıkıntı yapma kışın motoru kullanmıyorsan bence bu kötü hava şartlarında bakım için uzun yola çıkma bekle baharda havalar ısınınca bakım yaptırırsın kolay gelsin

Ekrem Dügeroğlu
    Öğrenci
     Daytona 250
     Zonguldak
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı CELİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mehaba Ekrem Şartlar gereği bakımı 300 - 500 km geçirmen sorun olmaz sıkıntı yapma kışın motoru kullanmıyorsan bence bu kötü hava şartlarında bakım için uzun yola çıkma bekle baharda havalar ısınınca bakım yaptırırsın kolay gelsin
    Teşekkür ederim Celil abi en mantıklısı bu gözüküyor

Aldora Özkan
    Tercüman,Organizasyon
     Regal raptor spyder 350
     Ankara - Çankaya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6
    Ekrem cim ben aradım sordum .fiyat için 200 250 TL arasında dediler .onun dışında eğer hafta sonu gelecekisen önceden arayıp söylememiz randevu almamız gerekiyor. Yarın mesela ankarada hava 12 derece en düşüşte 2 yani en mantıklı zaman dilimi yoksa bekle 1-2 haftaya hava daha da iyileşiyor.

Ekrem Dügeroğlu
    Öğrenci
     Daytona 250
     Zonguldak
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı 2_rock Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ekrem cim ben aradım sordum .fiyat için 200 250 TL arasında dediler .onun dışında eğer hafta sonu gelecekisen önceden arayıp söylememiz randevu almamız gerekiyor. Yarın mesela ankarada hava 12 derece en düşüşte 2 yani en mantıklı zaman dilimi yoksa bekle 1-2 haftaya hava daha da iyileşiyor.
    Teşekkür ederim Aldora biraz daha beklemek mantıklı fiyatlar da saglam mış hani ne kadar yüksek öyle
    bunun içerisinde neler var aceba bakımla birlikte motorun yağı nı bujisi hava filtresi falanda değiştiriyor herhalde

Ekrem Dügeroğlu
    Öğrenci
     Daytona 250
     Zonguldak
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Kocaeli şişman motor servis 100-120 tl dedi bakım ücretine yağda içinde Kocaeli daha makul gibi ve gidin bir kaç kişi de beğenmiş

Aldora Özkan
    Tercüman,Organizasyon
     Regal raptor spyder 350
     Ankara - Çankaya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6
    Alıntı Hang Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kocaeli şişman motor servis 100-120 tl dedi bakım ücretine yağda içinde Kocaeli daha makul gibi ve gidin bir kaç kişi de beğenmiş
    İyimis baya fark var hava durumuna bakarak Kocaeli yolları taştan diyebilirsin ama kapımız herzaman açık unutma yolun düşerse

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)