Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

kerem unver
    marangoz
     Regal Raptor 150 E2-F
     istanbul-Atasehir(Anadolu Yakas)
    Beğenmiş
    5
    Beğenilmiş
    1

Question 2013 ve uzeri 150 e2 ne guzel olur

Merhaba,
    Uc sene once ilk motosikletimi aldigimdan beri forumlariniz takip ediyorum. Bu forumlarin neticesinde ihtiyaclarimi karsilayacak modelin 150 e2 olduguna karar verdim.
    Su an Keeway 150 superlight kullanan ,45 yasinda, evli barkli bir marangozum. Amacim sehirdisindaki aileme ayda iki kez de olsa sag ve saglim ulastirabilecek saglamlikta bir regal raptor.
    Bu arada kim 250 lik regal istemez ki? O da seneye olur umarim. Neticede daha gencim;
    Bu platformdaki tum forumlari okudugumu ve arkadaslarin birbirine olan ilgisini gordum ve o yuzden satin almadan once sizlere sormak istedim.
    Evet arkadaslar, var mi fazladan bir 150'lik ?

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,575
    Beğenilmiş
    5,796
    Merhaba Kerem aramıza hoş geldin
    Şehirler arası için 150 cc az gelicek ama anladığım kadarıyla durum bunu kurtarıyor o zaman mümkün olduğunca az km de 1-2 yaşındaki makinalara bak hayırlısı olsun inşallah kısa sürede gönlündeki makinaya kavuşursun

Umut Soydaner
    Öğrenci
     Regal Raptor 250 CC Daytona
     İstanbul - Fatih (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    430
    Beğenilmiş
    217
    Merhaba Kerem abi. Ben bu aralar motosikletimi satmayı düşünüyorum 2014 model 3500 km de aklında bulunsun.

Aldora Özkan
    Tercüman,Organizasyon
     Regal raptor spyder 350
     Ankara - Çankaya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6
    Merhabalar celil abi haklı uzun yolda 150 cc biraz bunaltabilir onun dışında tercih ve imkan meselesi söz konusu olduğu için size kalmış birşey. Ama inşallah en yakın zamanda istediğiniz makinaya kavuşursunuz. ..

Uğur Güler
    ULAŞIM
     Yamaha XVS 1300A MIDNIGHTSTAR
     İstanbul Bağcılar (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    9,015
    Beğenilmiş
    2,220
    Abi hoşgeldin. 150 cc den başka bi 150 cc bi fark yaratmıcaktır hayatında. İmkanlarına saygım sonsuz. Ama mademki seneye belki diyosun. Daha gençsin. Sık dişini seneye klasik kasa daytona yada spyder güzel bi ikinci el bulursun uygun fiyata. Ozaman tam rahat edersin.

kerem unver
    marangoz
     Regal Raptor 150 E2-F
    Beğenmiş
    5
    Beğenilmiş
    1
    Mesajlariniza ve ilginize cok tesekkur ederim. Evet 250 lik de alacagim. Zaten motsiklet ehliyeti almamdaki asil sebep regal raptor'du. Fakat felek arkadastan dusurme keeway sl'i uygun gordu. Ben de bozmadim...
    SL 0-100 km hiza uc senedir ulasamadi fakat allahi var muthis titresim masaji yapiyor. Max hiz 85 km oldugu icin sehirlerarasi hicbir geziye cikamiyorum korkudan. Sehiricinde hiz diye birseye ihtiyacim olmadigi icin de pek sorun etmedim. Eger, Canakkale-Istanbul arasini iki ya da uc dinlenme ile katadebilirsem 150 e2 lik bana luks bile gelecektir. Yani beklentim buyuk degil.
    Ha bir de ileride 150 ligi karima verip 250 daytona almak ve birlikte tingir mingir surup ilk mola yerinde buz gibi alkolsuz bira dikmek gibi bir ortak hayalimiz var (cok deniyoruz ama alkolumuz olmuyor bir turlu;)
    Degerli arkadaslar, ilginize tekrar tesekkur ederim, yolu duseni atolyemde kahveye beklerim.

kerem unver
    marangoz
     Regal Raptor 150 E2-F
    Beğenmiş
    5
    Beğenilmiş
    1
    Umut kardesim, telefonla da olsa tanismak isterim. 05422168618

Uğur Güler
    ULAŞIM
     Yamaha XVS 1300A MIDNIGHTSTAR
     İstanbul Bağcılar (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    9,015
    Beğenilmiş
    2,220
    Alıntı boxmaker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mesajlariniza ve ilginize cok tesekkur ederim. Evet 250 lik de alacagim. Zaten motsiklet ehliyeti almamdaki asil sebep regal raptor'du. Fakat felek arkadastan dusurme keeway sl'i uygun gordu. Ben de bozmadim...
    SL 0-100 km hiza uc senedir ulasamadi fakat allahi var muthis titresim masaji yapiyor. Max hiz 85 km oldugu icin sehirlerarasi hicbir geziye cikamiyorum korkudan. Sehiricinde hiz diye birseye ihtiyacim olmadigi icin de pek sorun etmedim. Eger, Canakkale-Istanbul arasini iki ya da uc dinlenme ile katadebilirsem 150 e2 lik bana luks bile gelecektir. Yani beklentim buyuk degil.
    Ha bir de ileride 150 ligi karima verip 250 daytona almak ve birlikte tingir mingir surup ilk mola yerinde buz gibi alkolsuz bira dikmek gibi bir ortak hayalimiz var (cok deniyoruz ama alkolumuz olmuyor bir turlu;)
    Degerli arkadaslar, ilginize tekrar tesekkur ederim, yolu duseni atolyemde kahveye beklerim.
    Atölyen nerde abi

kerem unver
    marangoz
     Regal Raptor 150 E2-F
    Beğenmiş
    5
    Beğenilmiş
    1
    Asik Veysel mahallesi 3043 sok. Atasehir

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler