Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 1 Toplam 8 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 75 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Hakan Tekin
    Lojistik
     Daytona
     İstanbul - Esenyurt (Avrupa Yakası )
    Beğenmiş
    366
    Beğenilmiş
    317

Chooper Sevdalıların İzlemesi Gereken Dizi ve Film Tavsiyeleri

Motosiklet tutkunuysanız ( ki hepimizin bu sebepten burada olduğunu düşünüyorum ) ve yabancı dizilerini seviyorsanız baştan sona motosiklet (chooper) ile ilgili izlemekten keyif alacağınızı düşündüğüm 2 yabancı dizi var. sizlerin de dizi ve film tavsiyeleriniz olursa buyurun.

-Sons Of Anarchy (7 sezon- Hayran olursunuz. İlk sezon ortalarında açılıyor inanılmaz aksiyon ve kurgu var. Gerçek bir hikayeye dayanıyor bildiğim kadarıyla. Marliyn Manson ve Hells Angels'ın kurucusu da konuk oyuncu olarak oynuyor.)

-Gangland Undercover (Sadece 1 sezon 6 bölüm. Devamı için onay çıkmadı fakat buda gayet iyidir. Mc içine sızan bir muhbirin anlatımından faydalanan gerçek hikayeli bir dizi )

Şimdiden iyi seyirler

wildworld - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yağız Keskin
    Öğrenci
     lifan 250
     Antalya
    Beğenmiş
    2
    Beğenilmiş
    13
    Easy Rider

Bahadır Özarar
    Biyomedikal Teknikeri
     Honda-Shadow 750
     İstanbul - Gaziosmanpaşa (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    1,038
    Beğenilmiş
    359
    Easy Rider'ın pek bi olayı yok bence.Müziği on numara ama
    Harley Davidson and the Marlboro Man adlı film de güzel sayılır

Aldora Özkan
    Tercüman,Organizasyon
     Regal raptor spyder 350
     Ankara - Çankaya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6
    Şuan aklımda yok ama ben heralde bi 15 20 tane izledim akşama yazarım şuan işteyim hala

e.erbaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ergun ERBAŞ
    Teknisyen
     Kawasaki vulcan 800
     Tekirdağ Çerkezköy
    Beğenmiş
    92
    Beğenilmiş
    80
    Konusu açılmışken küçük bi film tavsiyesi Efsane Adam (The World's Fastest Indian)..Harika bi film bi bakın derim
    Zamanı yenemezsin

Barış Oral
    Finans
     Daytona DD250
     İzmir / Göztepe
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    13
    Motorcycle Diaries - 2004

Che Guevara ve sıkı dostu Alberto Granado' nun motor sırtında çıktıkları uzun latin amerika yolculuğunu konu alan film.
    Aslında baştan aşağı motorsiklet üzerine bir film değil bu, yine de çıkış noktası, filmin kalitesi ve bittiğinde aklınızda bıraktığı iz...kaçırmayın izleyin derim ;)

Bir de hangi belgesel kanalınındı hatırlamıyorum ama, motorsikletle ilgili " Why we ride ? " diye bir belgesel var. Bir ara oturup sonunu getirmem lazım, halen getiremedim ama motorsiklet üzerine keyifli bir belgesel. Tavsiye olunur.

Hmm Sons demişiz? Henüz izlemediyseniz, işi gücü herşeyi bırakın, patronu arayın hastayım deyin işe gitmeyin, dükkana " düğünümüz var 1 hafta yokuz yazısı asın " ya da gidin doktorun tekini kafalayın rapor alın, soluksuz oturup izleyin. Ama dizi bitince " yeter ulean yaz gelsin " diye isyan edeceksiniz onu da bilin ;)

Hakan Tekin
    Lojistik
     Daytona
    Beğenmiş
    366
    Beğenilmiş
    317
    Alıntı Draven Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Motorcycle Diaries - 2004

Che Guevara ve sıkı dostu Alberto Granado' nun motor sırtında çıktıkları uzun latin amerika yolculuğunu konu alan film.
    Aslında baştan aşağı motorsiklet üzerine bir film değil bu, yine de çıkış noktası, filmin kalitesi ve bittiğinde aklınızda bıraktığı iz...kaçırmayın izleyin derim ;)

Bir de hangi belgesel kanalınındı hatırlamıyorum ama, motorsikletle ilgili " Why we ride ? " diye bir belgesel var. Bir ara oturup sonunu getirmem lazım, halen getiremedim ama motorsiklet üzerine keyifli bir belgesel. Tavsiye olunur.

Hmm Sons demişiz? Henüz izlemediyseniz, işi gücü herşeyi bırakın, patronu arayın hastayım deyin işe gitmeyin, dükkana " düğünümüz var 1 hafta yokuz yazısı asın " ya da gidin doktorun tekini kafalayın rapor alın, soluksuz oturup izleyin. Ama dizi bitince " yeter ulean yaz gelsin " diye isyan edeceksiniz onu da bilin ;)
    Soa'yı (Sons Of Anarchy) izleyen herkes aynı şekilde düşünüyor zaten 3 kez tüm bölümlerini izledim efsanedir...

Başka motosikletler ile ilgili yabancı dizi tavsiyesi olan var mı ? Hazır işsizken izliyim

penguennoktanet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kerem
    Bilgisayar Mühendisi
     Spyder
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    7
    Mike Evans'ın "A bike is Born" adlı 15 bölümlük belgeseli vardır. 3 farklı motoru 0'dan söküp, restore edip birliştiriyor. Hatta son motor bir VW 1303 ile trike yapımı.

Ben izlerken baya keyif almıştım. Uzun süre etkisinden kurtulamayıp "bir VW alıp trike mı yapsam" hayalleri ile yaşadım.
    Yrd. Doç. Dr. Kerem Erzurumlu
    RR Sypder 250 (DD250e-10)
    http://www.penguen.net

Hakan Tekin
    Lojistik
     Daytona
    Beğenmiş
    366
    Beğenilmiş
    317
    Alıntı penguennoktanet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mike Evans'ın "A bike is Born" adlı 15 bölümlük belgeseli vardır. 3 farklı motoru 0'dan söküp, restore edip birliştiriyor. Hatta son motor bir VW 1303 ile trike yapımı.

Ben izlerken baya keyif almıştım. Uzun süre etkisinden kurtulamayıp "bir VW alıp trike mı yapsam" hayalleri ile yaşadım.
    Attım hafızaya, kısa sürede izlemeye başlarım teşekkürler

frknulas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Furkan Ulaş
    Hudson Deri Mağaza Satış
     Regal Raptor DD 250e-6c Daytona
     İstanbul - Küçükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    7
    Gangland Undercover ı telefonda söylediydin kanka unutmuştum ona bakıyım bu gece.

Ayrıca, why we ride ta gayet güzel bi belgeseldir. Ve motor olsun tarzı farketmez derseniz de apex belgeselini de tavsiye ederim oda iyidir gayet.

Hafif komedi tarzında chopper kullanan bi arkadaş grubunun başından geçenlerin anlatığı Wild Hogs diye bi film var. Kadrosu iyidir senaryosu güzeldir bende onu tavsiye ederim
    Düz Giden Furkan - TNK

2M is my life... Music & Motorcycle

Sayfa 1 Toplam 8 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)