Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 234
Toplam 37 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 37 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Uluslararası İlişkiler
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    yaaa arkadaşlar bu dediğiniz servisler gerçekten çokmu kötü yaw? bana buralar önerildi ama eeee sorun varsa başka nereler varki RR ile ilgili?
    Don't you even dare to visit my grave when ı pass away..........

ÇeLeBi MuRaT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

izzet murat muslu
    işçi
     RRaptor
     Kocaeli
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    hocam ben sana bişe diyimmi burası türkiye herşey oluyor.kimse gıggg bile diyemiyor.gelen müşteriyi kaz gibi yoluyorlar...elin anahtar tutuyorsa garanti bozulmaması için servise paşa paşa gideceksin gerisinide serviste yapıyolar.bir yerden yapıyolar bir yerden bozuyolar..tamam kardeş selametle...
    IRZIMIDIR ÇİĞNENEN,EVLADIMIZDIR DOĞRANAN,BRE SIKILMAZ AĞLAMAZSAN BARİ GÜLMEKTEN UTAN !!! Mehmet Akif ERSOY

Türkay Tümtürk
    Gemici
     YOK
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı sihirli_eller Nickli Üyeden Alıntı
    kusura bakma tt06 kardesım aslında sana bısı demıyom ben o yazıları yazarken hala cok sınırlıydım benım basıma bu olaylar 5 defa geldı ve benım motorum 1.5 senede 5 ay servıste yattı o yuzden kusura bakma kardesım ozur dılerım
    Önemli değil anlıyorum seni ;
    Garanti Belgesinin 30. sayfasının 3. maddesinde ;
    3."Ürünün garanti süresi içerisinde arızalanması durumunda , tamirde geçen süre gararanti süresine eklenir.Ürünün tamir süresi en fazla 30 gündür.Bu süre , ürüne ilişkin arızanın servis istasyonuna ,servis istasyonunun olmaması durumunda ürünün satıcısı ,bayii,acentesi ,temsilciliği ,ithalatçısı veya üreticisinden herhangi birine bildirim tarihinden itibaren başlar."

Yani senin motor beş ay serviste yattıysa garantisi de 5 ay uzadı demektir. Ayrıca 5 ay yatırmak gibi bir hakları yok çünkü kendi yazdıkları ve altına imzaladıkları garanti belgesinde maksimum tamir süresi otuz gündür der. Yani Sen YENİ BİR MOTOR BİLE TALEP EDEBİLİRSİN

Az önce sürekli çinden mal alan bir arkadaşımla bu çinli üreticilerin dünyaya mal satmalarına rağmen sattıkları ürünlerin kalitesizliği hakkında bir konusma yaptık.
    Bana bir çinli üretici ile olan diyaloğunu aktardı.
    benim sorduğum soruyu aynen çinli üreticiye sormuş ve aldığı cevap şu.
    -Bizim nufusumuz 1,5 milyar.Biz iç piyasaya verdiğimiz ürünlerle zaten bütün masraflarımızı çıkarıyoruz.Çinliler kalite aramıyor işleri görülsün yeter mantığındalar.Bu yüzden avrupa yada dünyanın herhangi bir ülkesinden gelen siparişlerde özel bir şey yapmıyoruz müşteri aksini belirtmedikçe.Zaten istekte bulunsa bile o anki durumumuz ve yapımız üretim bandımızı komple değiştirecek kapasitede değil.Biz üretiyoruz satıyoruz bizden alan memnun olabilir olmayabilir ama bizim malımız bu şekilde.
    Ama ortaya çıkan problemleride gidermek için elimizden geleni yaparız.Gerekirse yenileriz olmadı zararını karşılarız.
    Bu bir adam ama eminim çinli üreticilerin hepsi bu mantıktadır çünkü çalışkanlıklarına ve dürüstlüklerine emin olduğum, binlerce yıllık bir uygarlıkları var.Herkes birdeğildir ama çinli üretici üreticidir.

Şimdi bu konuşmayı duyunca sarıkayalara'da bir şekilde hak veriyorum.Ama Madem bu adamlar her şekilde zararı karşılayacakalrını söylüyorlar ozaman bu yedek parça sıkıntısı ve kullanıcı hatası olmayan arızaların kullanıcı hatası olarak müşteriye yansıtılması neden???
    Neden sarıkayalar geleceği görerek çalışmıyor.Daha etkin bir satış servis ve kontrol ağları yok.Ben sarıkayaları araştırmadım ama okuduklarım duyduklarım bana sarıkayaların çalışma politikasını çok da profesyonel olmadığını ortaya çıkartıyor bence.

Türkay Tümtürk
    Gemici
     YOK
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Ozzmania Bu admların üretim bandı falan yok bu adamlar evlerinde yapıyorlar dedi çinden ithalat yapan bir abim

yenikoylu_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kubilay BURSALIOĞLU
    Serbest Meslek
     Aprilia Caponord
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    {vb:rawphrase post_thanks_times_post, 4
    Evde mevde yapıyorlar ya herkezede satıyorlar Japonlarda bu işlere taklitçilikle başlamış şimdi dünyanın en iyi markalarına sahipler her alanda yakında çinde öle olur bakarız arkalarından adamlar bu motoru 500-600 dolara satıyor biz 2 katına üretelim yaw ama bizim olsun zaten gümrüğü nakliyesi oluyodur 2 kat gerisi vergi bu kadar işsizligin olduğu bu ülkede niye biz üretmiyoruz hem halkımız kalkınsın hem para dışarı gitmesin bi kanuni var diyolar oda parçaları çine yaptırıyo
    Mesele Motor kullanmak değil YEĞEN Mesele Çevrendekileri düşünerek kullanmak !!!

Türkay Tümtürk
    Gemici
     YOK
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Kanuni Tüm Parçaları Çinden Getiriyor sadece burda montaj yapıyor. Haklısın FAbrika Kurmak İstihdan yaratmak Herkesin isteiği . Ama Bu ülkede motosiklet konusunda en basit devletin tutumuna bakıldığında neden fabrika kurulmadığı anlaşılıyor. Devlet Motosikleti kullananları mümkün olduğunca azaltma yoluna gidiyor. Şimdi Yeni Bir söylenti var Devlet KAmu Harcamalarını Finanse edebilmek için Vergilere gidecekmiş. Motosikletlerde 250cc ' ye kadar Şuanda Uygulanan %22 ÖTV 'nin %37 olacağı ve Tüm motrlara Bu oranın uygulanacağı söyleniyor. Tabii Bu bir Söylenti İnşallah da hep öyle olarak kalır.

Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 234

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)