Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Nymphe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Pınar Hacıömeroğlu
    Mimar
     YOK
     İzmir-Göztepe
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Alıntı CELİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Pınar ilandaki 100 cc makina ucuz sevimli ve çok nazlı canını sıkar artık türkiyeye gelmiyor piyasadan kalktı parçası satışı sorun olur bence bütçeni toparlayıncaya kadar sabret en azından 2011 üstü 150 cc bir makina al canını sıkmasın keyifle kullan
    Alttaki ilanda birinci ilandaki makina fiyat olarak uygun km si biraz yüksek bütçen buna yeterse düşünülebilir ikinci ilandaki makina daha iyi ama fiyat az daha yukarıda
    inşallah kısa sürede gönlüne bütçene göre bir makina bulur keyfini çıkarmaya başlarsın

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...65559914/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...68415748/detay
    Celil abi çok sağol, parça olayıyla ilgili uyarman çok önemliydi benim için.

Biraz daha sabredeyim ben en iyisi, ikinci ilan civarına yükselteyim bütçemi 😊

Ben ekipmana çok önem veriyorum. 1500-2000 lira arası ayırdım ona açıkcası, ne annem ne eşim iyi bir ekipman sahibi olmadan motora binmeme müsade etmiyor.

Bütçeyi biraz yükseltmeye sabredeyim daha güzel olacak 😊

SM-T800 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,556
    Beğenilmiş
    5,786
    Alıntı Nymphe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Celil abi çok sağol, parça olayıyla ilgili uyarman çok önemliydi benim için.

Biraz daha sabredeyim ben en iyisi, ikinci ilan civarına yükselteyim bütçemi 😊

Ben ekipmana çok önem veriyorum. 1500-2000 lira arası ayırdım ona açıkcası, ne annem ne eşim iyi bir ekipman sahibi olmadan motora binmeme müsade etmiyor.

Bütçeyi biraz yükseltmeye sabredeyim daha güzel olacak 😊

Ekipman gerçekten en önemlisi ama ekipman bütçesini biraz revize edip fiyatı uygun işlevi iyi ekipmanlar bulup ekipman bütçesinden kar edip motor parasına ek bütçe yarabilirsin belki ama olmadı sabredip biraz daha bütçeyi toparlayıp seni üzmeyecek bir makinaya yönelmek doğru olacaktır hayırlısı olsun

Uğur Güler
    ULAŞIM
     Yamaha XVS 1300A MIDNIGHTSTAR
     İstanbul Bağcılar (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    9,015
    Beğenilmiş
    2,220
    Pınar bencede acele etme. Ucuza alıyım derken ileride elindeki paranında değersizleşeceğini hesaba katarsan. Bu bahsettiğin motor bana göre yanlış olur. Biraz daha bekleyip arada çok uçuk rakamlar yok sonuçta. Celil abininde bahsettiği 150 E makinalardan alabilirsin. Hem paran değer kaybetmez çok. Hemde daha güncel jenerasyon olduğundan kullanışlı yedek parça sorunu yaşamayacağın bi makina almış olursun. Dilerim kısa zamanda gönlündeki makinayı bulur keyifle binersin.

ereneren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

erenacikgoz
    antrenör
     250 spyder
     Ankara/Mamak
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    Alıntı Nymphe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aldora en az 2000 lira fiyat farkı var arada ya. Ben şu ara işsizim açıkcası kredi fln çekicem, çok zorlamamak istiyorum kendimi.

ama o motoru alırsan satabilcekmisin elindemi kalcak veya aldıktan sonra nekadar masraf cıkarcak sana onlarıda hesap edersen zorda olsa üste bişeyler koyabilirsen 150e2 daha iyi olur balansörsüz falanda olsa 2009 2010 lar 3 den yukarımı fiyatları ya ucurdularmı

Nymphe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Pınar Hacıömeroğlu
    Mimar
     YOK
     İzmir-Göztepe
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Alıntı bypale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pınar bencede acele etme. Ucuza alıyım derken ileride elindeki paranında değersizleşeceğini hesaba katarsan. Bu bahsettiğin motor bana göre yanlış olur. Biraz daha bekleyip arada çok uçuk rakamlar yok sonuçta. Celil abininde bahsettiği 150 E makinalardan alabilirsin. Hem paran değer kaybetmez çok. Hemde daha güncel jenerasyon olduğundan kullanışlı yedek parça sorunu yaşamayacağın bi makina almış olursun. Dilerim kısa zamanda gönlündeki makinayı bulur keyifle binersin.
    Alıntı ereneren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ama o motoru alırsan satabilcekmisin elindemi kalcak veya aldıktan sonra nekadar masraf cıkarcak sana onlarıda hesap edersen zorda olsa üste bişeyler koyabilirsen 150e2 daha iyi olur balansörsüz falanda olsa 2009 2010 lar 3 den yukarımı fiyatları ya ucurdularmı
    Haklısınız, çok teşekkür ederim. Sabredeceğim ☺

Hikmet Şenay
    Reklam - Medya Planlama
     BMW R1100RT
     Karşıyaka/İzmir
    Beğenmiş
    803
    Beğenilmiş
    200
    Pınar bence de olacak iş değil. Üzerindeki makina Honda cup lardan esinlenmiş 100cc scooter motoru. Üstelik motosikletin ölçüleri de oldukça küçük. İlk bir hafta motor sahibi olmanın heyecanı geçtikten sonra gerçekten can sıkıcı gelir. Tavsiyem daha uzun soluklu ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir makina bakman.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kerem Düzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kerem Düzgün
    Filo Kiralama SSH Sorumlusu
     Yamaha Dragstar XVS 650 Classic
     istanbul-Avcılar (Avrupa Yakasi)
    Beğenmiş
    5,295
    Beğenilmiş
    1,146
    Pınar merhaba başlangıç motoru olarak düşünüyorsan kullanmakta oldugum kendi motorumu spyder düşündüğüm için satıyorum eğer düşünürsen fiyat konusunda da yardımcı olurum hiç değilse bizden birine gitsin sürüşü rahat ve kullanmakta zorluk cekmezsın ilgilenirsen msj atabilirsin

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ölmekten değil yaşamamaktan kork !!

Hayatta tek bir başarısızlık vardır, o da denememektir...

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)