Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Koray Turbalıoğlu
    Mühendis
     Regal Raptor Spyder
     Samsun
    Beğenmiş
    37
    Beğenilmiş
    29

Adana ve cevresi servis usta

Merhaba,
    Yakin bir zamanda ben de sizler gibi bir Regal sahibi olacagim. Her sorana "Regal alacagim" dedikce, herkes "aman abi yapma. Parcasi yok, ustasi yok. Cok pisman olursun. Gel sen vazgec bu sevdadan" deselerde aklimin bir yerinde "acaba mi?" diye dusunmeden edemiyorum. Bu yuzden Adana ve cevresinde Regali gosterebilecegim bir usta, servis, tamirhane var midir? Duydunuz mu? Gidip kanuni, mondial, kuba vb almak istemiyorum.

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,570
    Beğenilmiş
    5,792
    Alıntı BLUEBORAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,
    Yakin bir zamanda ben de sizler gibi bir Regal sahibi olacagim. Her sorana "Regal alacagim" dedikce, herkes "aman abi yapma. Parcasi yok, ustasi yok. Cok pisman olursun. Gel sen vazgec bu sevdadan" deselerde aklimin bir yerinde "acaba mi?" diye dusunmeden edemiyorum. Bu yuzden Adana ve cevresinde Regali gosterebilecegim bir usta, servis, tamirhane var midir? Duydunuz mu? Gidip kanuni, mondial, kuba vb almak istemiyorum.
    Merhaba Koray distribütör servis listesinde Adana'da servis görülmüyor Adıyaman'da 1 tane servis görülüyor alttaki linkte adresi var Adana'da sağlam motor ustaları var iyi bir usta bulursan bakımını ona yaptırabilirsin parça ihtiyacın olunca istanbul'dan yetkili servislerden veya ana merkezden 2 günde kargo ile temin edebilirsin
    http://www.motorland.com.tr/gdanadolu.htm

Koray Turbalıoğlu
    Mühendis
     Regal Raptor Spyder
     Samsun
    Beğenmiş
    37
    Beğenilmiş
    29

Thumbs up

Alıntı CELİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Koray distribütör servis listesinde Adana'da servis görülmüyor Adıyaman'da 1 tane servis görülüyor alttaki linkte adresi var Adana'da sağlam motor ustaları var iyi bir usta bulursan bakımını ona yaptırabilirsin parça ihtiyacın olunca istanbul'dan yetkili servislerde veya ana merkezden 2 günde kargo ile temin edebilirsin
    http://www.motorland.com.tr/gdanadolu.htm
    Celil Bey ilginiz için teşekkür ederim. ilgili sitede Adana için bir firma adı ve adresi var. Ancak o firma kapanmış ve O kişi de işini Antalya'ya taşımış (dün tesadüfen öğrendim, ekipmanları aldığım kişinin akrabası imiş. O söyledi). Adana'da diğer markaların servisleri var. Artık o servisler ile temas halinde olacağım. Önce hayırlısı ile motoru alayım da. Tekrar teşekkür ederim.

Aldora Özkan
    Tercüman,Organizasyon
     Regal raptor spyder 350
     Ankara - Çankaya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6
    Celil Bey ilginiz için teşekkür ederim. ilgili sitede Adana için bir firma adı ve adresi var. Ancak o firma kapanmış ve O kişi de işini Antalya'ya taşımış (dün tesadüfen öğrendim, ekipmanları aldığım kişinin akrabası imiş. O söyledi). Adana'da diğer markaların servisleri var. Artık o servisler ile temas halinde olacağım. Önce hayırlısı ile motoru alayım da. Tekrar teşekkür ederim.

Adana'dan bir kaç abimiz kardeşimiz var isterseniz onlarada irtibata geçip hem gezer yardımların hemde bu konular hakkında fikir sahibi ve paylaşımlarda bulunabilirsiniz

Koray Turbalıoğlu
    Mühendis
     Regal Raptor Spyder
     Samsun
    Beğenmiş
    37
    Beğenilmiş
    29

Thumbs up

Alıntı 2_rock Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adana'dan bir kaç abimiz kardeşimiz var isterseniz onlarada irtibata geçip hem gezer yardımların hemde bu konular hakkında fikir sahibi ve paylaşımlarda bulunabilirsiniz
    Aldora, Maşallah foruma geldiğimden beri herşeyde yardımcı oldun. Süpersin. Tabi ki de tanışmak isterim. Hatta sahibinden.com daki Adana ilanlarından ulaşmayı düşünüyordum. O zaman senden haber bekliyorum.

Aldora Özkan
    Tercüman,Organizasyon
     Regal raptor spyder 350
     Ankara - Çankaya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6
    Aldora, Maşallah foruma geldiğimden beri herşeyde yardımcı oldun. Süpersin. Tabi ki de tanışmak isterim. Hatta sahibinden.com daki Adana ilanlarından ulaşmayı düşünüyordum. O zaman senden haber bekliyorum.
    Abi yardımcı olabilirsen ne mutlu bana .inşallah en yakın zamanda isteğin motora kavuşursun. Ben Ankaradayım yolun düşerse her daim beklerim bir telefon uzaktayım

Koray Turbalıoğlu
    Mühendis
     Regal Raptor Spyder
     Samsun
    Beğenmiş
    37
    Beğenilmiş
    29
    Bugun ogrendim ki; Adana da Regal servisi ustasi yok, yapma etme diyen firma istenirse Regal parcasi tedarik edip, ustaya yada ustalara yonlendirebiliyormus. Ayni firma baska markalarinda (bu arada epey fazla ve farkli markanin) satis bayisi ve yetkili servisi oldugundan sanirim benim moralimi o yuzden bozdu. Ankaradaki İsil motoru da arayip konustum. Adana'da sizi yonlendiririz dedi. Yetmedi sahibinden.com da Adanadan satilik Daytona ilaninin sahibini aradim. O da "problem yok, Regallerin her sey ortada, sikinti yasamazsin ben de yardimci olurum" deyince rahatladim.

İlker Akgül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İlker Akgül
    Hemşire
     VİRAGO 535
     Antalya
    Beğenmiş
    382
    Beğenilmiş
    142
    Kardeşim bi fikirde ben vereyim adana gibi sanayisi büyük bir ilde servis değil iyi bir usta bul yeter önemli olan parça onuda siparişle getirirler sonuçta cg tarzı motor yapısı bizde servis varda ne ise yarıyor giden yok doğru dürüst sadece para almaya çalışıyorlar bul sağlam bi rr bak keyfine saygılar

ANTALYA-MERKEZ
    ilker akgül ANTALYA-MERKEZ

Koray Turbalıoğlu
    Mühendis
     Regal Raptor Spyder
     Samsun
    Beğenmiş
    37
    Beğenilmiş
    29
    Alıntı İlker Akgül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim bi fikirde ben vereyim adana gibi sanayisi büyük bir ilde servis değil iyi bir usta bul yeter önemli olan parça onuda siparişle getirirler sonuçta cg tarzı motor yapısı bizde servis varda ne ise yarıyor giden yok doğru dürüst sadece para almaya çalışıyorlar bul sağlam bi rr bak keyfine saygılar

ANTALYA-MERKEZ
    İlker Bey, teşekkür ederim ilginiz için. Evet iyi bir usta bulmak lazım. Adana'da arayışım devam ediyor. Bir iki tane buldum. Bu arkadaşlar arasından bir seçim yapacağız artık.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)