Şimdi nasıl baslayacagımm hımmmm söyle olsun İsimle başlayalım.İsmim Serhat.Ben regali ilk aldıgımda Kütahya da(Tavşanlı) Maden Mühendisi olarak calışmaktaydım, ogrenciliğiminde orada geçmesinden olacak sıkıldım ve işten ayrıldım.Memleketim olan Isparta ya geri döndüm 1 kaç ay Isparta da durduktan sonra İstanbul'a geldim bu arada interenete giremedim :( ama kacırdığım msjlarıda okudum (her zaman ki gibi).Zira muhakkak karsılaşmışsınızdır, bazı insanlar konusmaktan ziyade dinlemeyi tercih eder. İşte o benim aslında cok iyi bir dinleyici olduğumu üniversite yıllarında tek başıma eve cıktıgımda anladım. Evimde her gece dertlileri bulunca birgün güzin abla gibi hissedip, evde yokmus gibi yaptığımda görülmüştür hazır lafıda gecmişken o arkadaşlarımdanda özür diliyorum.
Yakın tarihe tekrar döndüğümüzde şuan Sefaköy -Küçük çekmecedeki colony outletin sinemasına geldiğinizde(kat 4) büfe yazan kısımda beni görebilirsiniz ben ise şuan için Bayrampaşa'da ablamlarda kalıyorum.
Diyeceksiniz ki madem İstanbul'dasın neden gelmiyorsun toplantılara? Cevap: İlk olarak motorum Sultan Çifliğin'de dagımların dükkanında çok dik bir merdiveni var motoru koysanız cıkaramıyorsunuz cıkarsanız koyamıyorsunuz öyle bir yer ama colony nin garajına getirecegim :D . İkincisi ki en önemlisi çalısma saatleri ctesi pazar tatil yok, sinema malum perşembe haftalık tatilim :( ve bu sorun sadece bunlada sınırlı değil sabah9da evden cıkıyorum eve tekrar girişim gece 00:00 .kelimenin tek anlamıyla yorgunluktan ölmüş oluyorum. Özellikle 08.08.2007 de ki İnci hocamın toplantısına çok gelmek istiyorum ama toplantı gece 00:00 da değildir hatta kimsede kalmaz :( eee yalova imkansız görünüyor :( bak düşününce dahada kötü oldum.
Son olarak şunu soylemek isterim bir ara mevzusuda geçmişti yazmayanların kaydını silmek v.s.
Lütfen yanlış anlamayın!!! Arkadaslar bazılarımız şarkı söylemek değil dinlemeyi sever. Dinlemeyi seviyorum çünkü bet sesimle kulaklarınızın zarı yırtılmasın istiyorum (bu benim ilk motorum ve çok fazla şey bilmiyorum ).Şunu kimse unutmasın şarkı söyleyenlerde olmassa boyle guzel bir müziği dinleme şansımız olmayacaktı. Bu güzel senfoniyi bize dinlettiren, orkestra şefi başta olmak üzere tum saz arkadaslarına ve vokalistlere teşekkür etmek istiyorum. İyki varsınız...