Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

İlker Akgül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İlker Akgül
    Hemşire
     VİRAGO 535
     Antalya
    Beğenmiş
    382
    Beğenilmiş
    142
    Arkadaş maden çıktın giitin ne diye ortaklığı karistiriyon bunları da okuduğuna eminim gercek bi. RR li zaten seninle ilgilenmez boş islerle ugrasma bu laflarim cakma RR cilere kimse yanlis anlamasin Allahtan bizim ekibizde boyle bisey yok çok büyük sıkıntı cıkartırız haberiniz olsun

ANTALYA-MERKEZ
    ilker akgül ANTALYA-MERKEZ

Aldora Özkan
    Tercüman,Organizasyon
     Regal raptor spyder 350
     Ankara - Çankaya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6
    Alıntı İlker Akgül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaş maden çıktın giitin ne diye ortaklığı karistiriyon bunları da okuduğuna eminim gercek bi. RR li zaten seninle ilgilenmez boş islerle ugrasma bu laflarim cakma RR cilere kimse yanlis anlamasin Allahtan bizim ekibizde boyle bisey yok çok büyük sıkıntı cıkartırız haberiniz olsun

ANTALYA-MERKEZ
    İlker abi bizde sıkıntı çıkarmayalım diye olayı kısa kesip bu şekilde çözme yoluna başvurduk yoksa olay büyüyecek çünkü bu olayı ilk kez duymuyorum birkaç kişiden duydum ve artık canımı sıkmaya başlamıştı

Aldora Özkan
    Tercüman,Organizasyon
     Regal raptor spyder 350
     Ankara - Çankaya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6
    İnşallah başka bir şekilde tekrarı olmaz yoksa başka yöntemlerle de çözüme gitmek için yönetimden izin istenecek

Hakan Tekin
    Lojistik
     Daytona
     İstanbul - Esenyurt (Avrupa Yakası )
    Beğenmiş
    366
    Beğenilmiş
    317
    Hırsızlığın en kötüsü emek hırsızlığıdır derler.
    Böyle kötü kelimeler kullanmak istediğim davranışlar hiç hoş değil.

Ankara'daki herkesi aydınlatmanız güzel olmuş

Aldora Özkan
    Tercüman,Organizasyon
     Regal raptor spyder 350
     Ankara - Çankaya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6
    Arkadaşlar kendilerim ile görüştüm kendilerinide iyi tanıyorum bazılarını baska ekipten olanlar var . benim görüştüğüm kişiler ankara forum üzerinden ilk tanıştığım kişilerdir. Ve kendileri bir art niyet olmadığını ve bidaha olmayacağını belirttiler .yapılan yanlıştan dolayı özür dilediklerini ve konunun yanlış anlaşılmayan olduğunu ve sadece yardım etmek istediklerini belirttiler .

Bahadır Özarar
    Biyomedikal Teknikeri
     Honda-Shadow 750
     İstanbul - Gaziosmanpaşa (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    1,038
    Beğenilmiş
    359
    Alıntı 2_rock Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar kendilerim ile görüştüm kendilerinide iyi tanıyorum bazılarını baska ekipten olanlar var . benim görüştüğüm kişiler ankara forum üzerinden ilk tanıştığım kişilerdir. Ve kendileri bir art niyet olmadığını ve bidaha olmayacağını belirttiler .yapılan yanlıştan dolayı özer dilediklerini ve konunun yanlış anlaşılmayan olduğunu ve sadece yardım etmek istediklerini belirttiler .
    hıı evet

Türker Baltacı
    Matbaa Planlama&Maliyet
     Harley Davidson Sportster XL883L
     İstanbul - Küçükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6
    Arkadaşlar kendilerim ile görüştüm kendilerinide iyi tanıyorum bazılarını baska ekipten olanlar var . benim görüştüğüm kişiler ankara forum üzerinden ilk tanıştığım kişilerdir. Ve kendileri bir art niyet olmadığını ve bidaha olmayacağını belirttiler .yapılan yanlıştan dolayı özer dilediklerini ve konunun yanlış anlaşılmayan olduğunu ve sadece yardım etmek istediklerini belirttiler .
    kesin öyledir bizde inandık.

Süleyman Bal
    Emekli
     Yamaha dragstar 650 sport
     İstanbul
    Beğenmiş
    7,062
    Beğenilmiş
    1,043
    Aldora,
    ilk önce sana teşekkür ederek başlayayım.

Okuduğumda konuyu daha önce neden ve nasıl okumadığım konusunda, nasıl atladığım konusunda kendimle iç hesaplaşma yaşadım.

Biraz önce Samsun'dan yazan bir arkadaşa cevaben "şimdiye kadar hep HOŞGELDİN dedik, ELVEDA diyenler oldu ama GÜLE GÜLE demedik " diye yazmışım.

Kısa bir zaman önce Antalya yada İzmir'den bir kardeşimiz Ankara'ya gitmiş ve form üzerinden bir çağrı yapmıştı. "ben Ankara'dayım. görüşelim" diye...Tek bir cevap yoktu. Ama şimdi Kardeşlerimizin olduğunu biliyoruz ve gittiğimizde, geldiklerinde sıcak bir elin varlığını hissediyoruz, hissediyorlar, biliyoruz.

ELVEDA diyene saygı gösterdik...Çünkü gidiyoruz dediler ve gittiler, alacaklarını aldılar, bırakacaklarını bıraktılar ve anılarımızda yaşanmaya devam edecekler...Birlikteyken geçirdiğimiz güzel günler anısına GÜLE GÜLE demiyoruz zaten..
    Ancak, formun içinde ve tüm imkanlarına sahipken, bunu rahatça kullanırken, kendilerinin yapmadığı veya yapamadığı bir oluşumu yok etmeye çalışmanın karşılığı bilinsin ki GÜLE GÜLE değildir.

Motora binip rüzgarı yüzünde bedeninde hissetmek, bir araya gelip makinalarının özellikleri konuşup, haftanın ve işlerin omuzlara yüklediği, ülkedeki karamsarlığın ve üzüntünün üstümüzü kapsadığı günlerde, haftalık buluşmalarla biraz olsun kendimizi toparladığımız, stresten kurtulup rahatlamamızdan başka bir amacı olmayan bu grubun bir parçasını yok etmeye çalışmanın karşılığı da GÜLE GÜLE değildir.

Umarım ve dilerim sadece yanlış anlaşılmadan kaynaklanmıştır.
    Aldora ve Ankara'daki tüm kardeşlerimizin yanındayız.

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,567
    Beğenilmiş
    5,789
    Arkadaşlar bende Baybulut nick'li Arkadaşla telefonda görüştüm benden de özür diledi ve kötü niyetli olmadığını belirtti hata yaptıklarının bilincine yeni varmış bu saatten sonra yapacak birşey yok herkesin yolu açık olsun

ereneren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

erenacikgoz
    antrenör
     250 spyder
     Ankara/Mamak
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    bugün ali abiye motoru alırken deniz abiyle görüştük bende ali abinin yanındaydım motora baktık konuyu hiç açmadı bende bişey demedim ama bi çekinme vardı sanki

Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)