Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 58 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Koray Turbalıoğlu
    Mühendis
     Regal Raptor Spyder
     Samsun
    Beğenmiş
    37
    Beğenilmiş
    29
    Alıntı CELİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Koray 250 cc ile 350 cc arasında kullanım farkı yok motor tork farkı var oda kullanımda sorun olmaz
    İlandaki Makinalara gelirsek 350 cc olan makina temiz görünüyor ama 2009 model yani blansörsüz eski tip motora sahip 2011 model üstü blansörlü modellere bak daha iyi olur

Diğer ilandaki 250 cc makina blansörlü model fena durmuyor eğsozlardaki kararma km ile alakalı değil fabrikasyon bazı makinaların eğsoz borusundaki katalizatör tıkalı çıktı ve eğsozu yakıp kromajını bozdu fiyatı yüksek bence ederi 8000 tl yi geçmez
    Celil bey ilginiz icin tesekkur ederim. Benim de gonlumden gecen Adanadaki Spyder. Km ve egzostdaki kararma kafama takiliyor. Yuzyuze gidip gorusecegiz artik. Benim aklimdan gecen miktar bu motor icin km bilgisi de dogru ise maksimum 7500 7750 TL gibi bir rakam.

Kahramanmarastaki Spyder da ise sanziman problemi varmis. 3. Vitesten bosa dusuyormus. İstersen yaptirip vereyim, istersen fiyattan duselim dedi. Bu yuzden listemden cikardim.
    Konu BLUEBORAN tarafından (19.Şubat.2016 Saat 21:58 ) değiştirilmiştir.

Koray Turbalıoğlu
    Mühendis
     Regal Raptor Spyder
     Samsun
    Beğenmiş
    37
    Beğenilmiş
    29
    Alıntı CELİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birde alttaki ilana bak sana yakın
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...59165719/detay
    Motorun sagina soluna cikartma birseyler yapmislar, birde ilan da "raezing ile takas olur" gibi bir ifade var. Bu yuzden bu motoru da dusunmedim. Biraz takintili ve bazi konularda farkli dusunuyorum galiba....

Koray Turbalıoğlu
    Mühendis
     Regal Raptor Spyder
     Samsun
    Beğenmiş
    37
    Beğenilmiş
    29
    Alıntı karakalem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben daytona kullanıcısıyım, tabi olaya 250cc mi 350cc mi diye bakarsak aralarında hız değil tork farkı var diye biliyorum. Yakıt tüketimide çok az farkediyormuş haliyle. Ayrıca 350cc lik, 600cc lük sınıflandırmasına girdiği için vergisi fazladır. Şuan 190 civarıydı.

İlk motor olayına gelirsek şahsi kanaatim seni zorlamaz, 250cc lik gibi alışırsın bunada, sadece biraz daha dikkatli olursun.

İlanlara gelirsek ikisininde fiyatı yüksek geldi bana, özellikle alttaki uçurmuş fiyatı.
    Burak Bey, ilginiz icin tesekkur ederim. Adana Ceyhan'da da bir Daytona var. Sahibi ile telefonda da konustuk. Ama gonlumdeki Spyder. Eger bu civarfa bulamaz isem o motoru dusunecegim. Cunku Ankara'dan İzmir'den motor alacam dedigimde herkes ayaklaniyor. Kargo yada otobus bagajinda da motor tasimak istemiyorum. Nasip kismet.

Koray Turbalıoğlu
    Mühendis
     Regal Raptor Spyder
     Samsun
    Beğenmiş
    37
    Beğenilmiş
    29
    Adanadaki arkadas 9200 TL den asagi inmem deyince. O motoru da listeden cikardik...

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,570
    Beğenilmiş
    5,792
    Alıntı BLUEBORAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burak Bey, ilginiz icin tesekkur ederim. Adana Ceyhan'da da bir Daytona var. Sahibi ile telefonda da konustuk. Ama gonlumdeki Spyder. Eger bu civarfa bulamaz isem o motoru dusunecegim. Cunku Ankara'dan İzmir'den motor alacam dedigimde herkes ayaklaniyor. Kargo yada otobus bagajinda da motor tasimak istemiyorum. Nasip kismet.
    Adanadaki arkadas 9200 TL den asagi inmem deyince. O motoru da listeden cikardik...
    Koray aramaya devam uygun bir makina denk gelir elbet

Aldora Özkan
    Tercüman,Organizasyon
     Regal raptor spyder 350
     Ankara - Çankaya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6
    abi iyi akşamlar biraz geç oldu giremem kusura bakma yarımcı olamadım 9000 falan çok fazla 350 lik bir makina için maksimum 2013 model ve maksimum 10000 km 8 bin falan satan arkadaşlar fazla abartıyorlar iyi bir makina denk getirene adar bele derim ankarada var 8600 tl 8250 ye yada 8000 e alınabilir 2013 6500 km de

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...16621391/detay

Koray Turbalıoğlu
    Mühendis
     Regal Raptor Spyder
     Samsun
    Beğenmiş
    37
    Beğenilmiş
    29
    Alıntı 2_rock Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi iyi akşamlar biraz geç oldu giremem kusura bakma yarımcı olamadım 9000 falan çok fazla 350 lik bir makina için maksimum 2013 model ve maksimum 10000 km 8 bin falan satan arkadaşlar fazla abartıyorlar iyi bir makina denk getirene adar bele derim ankarada var 8600 tl 8250 ye yada 8000 e alınabilir 2013 6500 km de

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...16621391/detay
    Aldora kardeş, ben de biliyorum o rakamlar fazla ama ne yapalım insanlar yazıyor işte. Adana daki arkadaş ilk başta 10.000 TL yazmıştı. Uzak mesafeden motor alıp, binip gelmeme izin vermiyorlar O yüzden bu civardan bakıyoruz. Yok bulamaz isek senin de yardımın ile yapacağız bir şeyler. Kendimden fazla sana güveniyorum

Aldora Özkan
    Tercüman,Organizasyon
     Regal raptor spyder 350
     Ankara - Çankaya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6
    Aldora kardeş, ben de biliyorum o rakamlar fazla ama ne yapalım insanlar yazıyor işte. Adana daki arkadaş ilk başta 10.000 TL yazmıştı. Uzak mesafeden motor alıp, binip gelmeme izin vermiyorlar O yüzden bu civardan bakıyoruz. Yok bulamaz isek senin de yardımın ile yapacağız bir şeyler. Kendimden fazla sana güveniyorum
    abi eğer bu makinayı düşünürsen bana dönüş bileti alırsan ben getirebilirim istediğin yere kadar benlik sıkınyı yok hatta zevk bile alırım

Koray Turbalıoğlu
    Mühendis
     Regal Raptor Spyder
     Samsun
    Beğenmiş
    37
    Beğenilmiş
    29
    Alıntı 2_rock Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi eğer bu makinayı düşünürsen bana dönüş bileti alırsan ben getirebilirim istediğin yere kadar benlik sıkınyı yok hatta zevk bile alırım
    Aldora ne demek kardeşim. Bi de gelmişken seninle Adana Kebap yeriz ve seviyor isen Şalgam da var. Bu işi olgunlaştıralım. özel den görüşelim

Aldora Özkan
    Tercüman,Organizasyon
     Regal raptor spyder 350
     Ankara - Çankaya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6
    Aldora ne demek kardeşim. Bi de gelmişken seninle Adana Kebap yeriz ve seviyor isen Şalgam da var. Bu işi olgunlaştıralım. özel den görüşelim
    abi özelden mesajını bekliyorum b konu hakkında sen makinaya bir bak arayalım bakalım kararını verirsen gelir satışını alırsın gerisini hallederiz sıkıntı yok için rahat olsun

Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)