Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 24 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Uğur Güler
    ULAŞIM
     Yamaha XVS 1300A MIDNIGHTSTAR
     İstanbul Bağcılar (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    9,015
    Beğenilmiş
    2,220
    Mustafa emeğine sağlık. Bu işlemi sende yapmış oldun. Çok maliyetsiz ve başarılı bi paylaşım. Fardaki ufak tefek gevşeklik için fartasının içinde farın yaslandığı bi çember var. Ona 3mm kalınlığında kauçuk parçalar yapıştır ( ben radyatör hortumu kesip yapıştırmıştım) o boşlukta kapanmış olur. Hiç oynama olmaz. Depo altına balastı koyarkende her ihtimale karşı balastı yalıtkan bi malzemeyle muhafaza etmek çok faydalıdır

Not: bu konu zaten vardı. Karmaşaya engel olmak için. Aynı işlemi farklı başlıklardan değilde açılmış başlıktan dewam etmek daha faydalı olur.

Fatal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mustafa SARAÇ
    Elektrik - Elektronik
     Ghost 350 DD350E-6C
     Denizli
    Beğenmiş
    90
    Beğenilmiş
    79
    Alıntı bypale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mustafa emeğine sağlık. Bu işlemi sende yapmış oldun. Çok maliyetsiz ve başarılı bi paylaşım. Fardaki ufak tefek gevşeklik için fartasının içinde farın yaslandığı bi çember var. Ona 3mm kalınlığında kauçuk parçalar yapıştır ( ben radyatör hortumu kesip yapıştırmıştım) o boşlukta kapanmış olur. Hiç oynama olmaz. Depo altına balastı koyarkende her ihtimale karşı balastı yalıtkan bi malzemeyle muhafaza etmek çok faydalıdır

Not: bu konu zaten vardı. Karmaşaya engel olmak için. Aynı işlemi farklı başlıklardan değilde açılmış başlıktan dewam etmek daha faydalı olur.
    Benim fardaki boşluk belli belirsiz olduğu için uğraşmadım
    Yalıtkan malzemeye sarmak aklıma gelmedi valla sadece ses yapmasın diye plastik sünger sıkıştırdım gayet rahat

Bi dahaki uygulamalarda altına devam ettiririz konuyu
    Love & Respect

Uğur Güler
    ULAŞIM
     Yamaha XVS 1300A MIDNIGHTSTAR
     İstanbul Bağcılar (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    9,015
    Beğenilmiş
    2,220
    Alıntı Fatal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim fardaki boşluk belli belirsiz olduğu için uğraşmadım
    Yalıtkan malzemeye sarmak aklıma gelmedi valla sadece ses yapmasın diye plastik sünger sıkıştırdım gayet rahat

Bi dahaki uygulamalarda altına devam ettiririz konuyu
    Plastik kelepçeyle sabitleseydin keşke. Balastın çıkış kuvveti fazla olduğundan allah korusun. Kötü hadiselere maruz kalma. Ve çarpmasıda çok fena oluyo. Yaşanmış tespittir

Fatal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mustafa SARAÇ
    Elektrik - Elektronik
     Ghost 350 DD350E-6C
     Denizli
    Beğenmiş
    90
    Beğenilmiş
    79
    Alıntı bypale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Plastik kelepçeyle sabitleseydin keşke. Balastın çıkış kuvveti fazla olduğundan allah korusun. Kötü hadiselere maruz kalma. Ve çarpmasıda çok fena oluyo. Yaşanmış tespittir
    Zaten elektrik tesisatında bant nasıl gerekliyse cırt kelepcede o kadar lazım bende kullandım iyi sabitledim yerine ne olur ne olmaz diye köpük tarzı plastik sünger sıkıştırdım

Ve çok iyi biliyorum balast nasıl elektrik üretir ne kadar ve nasıl çarpar dedim ya 23000v pekde iyi gelmiyo insana merak iyi değildir yedim biliyorum voltajı mesleğim elektrik elektronik
    Love & Respect

Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)