Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Toplam 36 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gerçek aile

Hybrid View

Aldora Özkan
    Tercüman,Organizasyon
     Regal raptor spyder 350
     Ankara - Çankaya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6
    Alıntı Hang Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aldora gercekten samimi ve içten yazıkların bunun için seni tebrik ediyorum...bizlerede nasıl olması gerektiğini zaman zaman hatırlatıyorsun..bende kısa bir süre önce tanıştım bu samimi forum ile fakat sanki yıllardır berabercesine bizleri koşulsuz kabul edip bagırlarına bastı abilerimiz ve kardeşlerimiz cogu kişide ve forumlarda olmadıpı gibi..bunun için teşekkürü borç bilirim...anne babamdan önce bir yere gidip gelirken o zorlu kış günlerinde onlar sordular ulaştın mı bi sorun var mı diye!!! her sorunda yanımızda oldular ve halada oluyorlar bunu başka bir yerde arayıp bulmak cok zor...buna değer bu güzel insanlarla tanışmak için fuar müthiş fırsattı fakat gelemedim cok üzüldüm :( inşallah askere gitmeden önce siz değerli dostlarla tanışıp o güzel samimi sohbetinize nail olmak dileğiyle

saygılar...
    ekremcim inşallah en yakın zamanda tanışırız .düşün sedece forumdan tanıştıkları kadar senin için bile bu hissi yarattıklarına göre sen birde tanışsan dediklerimi anlayacaksın tanından yenmez.yok böyle bir ortam aile dedikleri olay u işte kardeşim süperdi .tadı damağımda kaldı en yakın zamanda ya onları bir şekilde buraya getirticem yada ben gidicem

Hang - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ekrem Dügeroğlu
    Öğrenci
     Daytona 250
     Zonguldak
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı 2_rock Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ekremcim inşallah en yakın zamanda tanışırız .düşün sedece forumdan tanıştıkları kadar senin için bile bu hissi yarattıklarına göre sen birde tanışsan dediklerimi anlayacaksın tanından yenmez.yok böyle bir ortam aile dedikleri olay u işte kardeşim süperdi .tadı damağımda kaldı en yakın zamanda ya onları bir şekilde buraya getirticem yada ben gidicem
    aldora bakardın boluda buluşur ordan beraber gideriz
    baskın yaparız :D
    TEKERLEKLERLE GELEN ÖZGÜRLÜK...

Aldora Özkan
    Tercüman,Organizasyon
     Regal raptor spyder 350
     Ankara - Çankaya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6
    Alıntı Hang Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aldora bakardın boluda buluşur ordan beraber gideriz
    baskın yaparız :D
    kardeşim bana bolu deme lanet olsun o boluya yağmur dolu derken öldüm bittim yollarda

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)