Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Emre şahinkaya
    Saglik memuru
     Regal raptor dd 250 e-6c
     Ordu -ünye
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Regalraptor250e6c egzos on cam siperlik yan canta ve demiri birde sisy bar istiyorum

Arkadaşlar herkese selam ben ordu unyeden adım emre Regal raptor dd250e6c aldım 2015 model 1000 km yaptım ama motora egzoz on cam siperlik güzel ve deri Yan çanta demiri ile birlikte bunları yaptırmak istiyorum sizce nasıl ulaşabilirim he bide Koruma demiri yaptircam bu orduda yada samsundan olan arkadaşlar varmı bana yardım edebilecek Teşekkür ederm şimdiden

FouL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Murat K.
    Fotoğrafçılık
     RR Daytona 250e 6c Beyaz
     İstanbul-Avcılar (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    11,661
    Beğenilmiş
    1,791
    A.selam Tabi samsun civarında ve sana elinden geldiğince yardımsever Samsunlu arkadaşlarımız var.. Fakat tanışma başlığı var orada kendini tanitirsan daha iyi olurdu emre tanışma başlığı acman gerekirdi ilk öncelikle seni kısaca tanimamiz için..

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,654
    Beğenilmiş
    5,817
    Merhaba Emre Aramıza hoş geldin başlığı tanışma başlığına taşıdım sende kendini biraz daha tanıtırsan seviniriz ve sonra kaldığımız yerden devam ederiz

Cressida - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Furkan Bayyiğit
    Öğrenci
     DD 150-e2
     Antalya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Ordu dan hoş geldin
    ANTALYA - Merkez

penguennoktanet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kerem
    Bilgisayar Mühendisi
     Spyder
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    7
    Alıntı sfrprmdk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese selam ben ordu unyeden adım emre Regal raptor dd250e6c aldım 2015 model 1000 km yaptım ama motora egzoz on cam siperlik güzel ve deri Yan çanta demiri ile birlikte bunları yaptırmak istiyorum sizce nasıl ulaşabilirim he bide Koruma demiri yaptircam bu orduda yada samsundan olan arkadaşlar varmı bana yardım edebilecek Teşekkür ederm şimdiden
    Geçen gün Samsun'a giderken yolda bir ünyeli daytona'cı ile karşılaşmıştım. Yolda bir anda kenara çekince arızalandı sanıp yanına durmuştum. Çanta kapağı açıldığı için durmuş. Yoksa sen misin?

Egsoz, çanta ve koruma demirleri için Samsun'da sanayi sitesinde Vahdet Usta var. Onu bul. Senin motoruna özgü, el yapımı demir işlerini yapacaktır. Vahdet Usta'nın dükkanı piazza'ya giderken, gelmeden hemen önce köprüyü geçtikten hemen sonra ırmak yanındaki yola gir. Devam et. Sol tarafta araba yıkamacı göreceksin, onun yanında. Önündeki motorlardan tanırsın.

Deri çanta için Samsun'da liman kavşağındaki Sağlam Motor'a bakabilirsin. Ön Cam konusunda ise yardımcı olamayacağım. Bende bir ara denemiştim, ama beni spyer'a uymadı. En son aldığım bombeli camı ise Mustafa Usta'ya bırakmıştım, isteyen olursa satarsın birine diye. Hala duruyormu bilmem.

Kolay gelsin, Ordu'ya gelirsen (geldiğin gün de önemli) beklerim.
    Yrd. Doç. Dr. Kerem Erzurumlu
    RR Sypder 250 (DD250e-10)
    http://www.penguen.net

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)