Motosikletle küçük bir kaza geçirdim arkadaşlar abiler. Şu anda iyiyim merak edilecek bir durum yok. Arayan soran yanımda olan herkesten Allah razı olsun. RR Ailesi büyüklüğünü, dostluğunu ve yardımseverliğini böyle bir günde tekrar kanıtladı

Akşam hastane hastane koşuşturmaktan dolayı ancak sizlere bilgi verebildim, foruma resim ekleyebilmeyi ancak başarabildim, kusura bakmayın.
İlk olarak olay avcılar sahildeki yürüyüş yolunda gerçekleşti trafiğe kapalı alanda. Düşük hızda 10-12 km arası gibi, lastiğin çamurlu zeminde birden kayması sonucu düşmemek için sol ayağımı yere koymaya çalışmam sebebiyle oldu. Yan basıp motosikletin üzerime devrilmesi sonucu çatlak olduğu için atel alçıya aldılar. Bir süre maalesef buluşma ve etkinliklere katılamayacağım, motosiklete binemeyeceğim. Tek sıkıntım bu. Korumalı botun önemi bir kez daha kanıtlandı. 25 Mart'ta kontrole gideceğim. Hafif sızlama var, merakta kalmayınız lütfen.

Sizlere tavsiyem fabrikasyon çıkış lastikleriyle benim gibi saçma bir işe kalkışıp çamurlu yada ıslak zeminlere girmemeniz, hatta bir an evvel değiştirmeniz. Diğer tavsiyem ise ekipmanın özellikle de amaaan deyip geçilen korumalı botun önemi. Kısa sürede Burak Bilici kardeşimden sonra ekipman eksikliğinden nasibimi bende almış bulunmaktayım. Allahtan ucuz yırttım, beterinden korundum.