Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 41 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

İsmail Akyürek
    Bankacılık
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    sıkıntı yok cemaat.cuma günü toplantıda detayları netleştiririz. haydin kumlayaaaaaaaaa

Adminnnnnnnnnnnnnnn ! Geliyosun ve çadırımı kuruyorsunnnnnnnnnn !

rafethasal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

rafethasal
    Bilgisayar
     DADYW 250E-9
     Bursa
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Hocam cumartesimi Pazarmı gezi???
    Yani 18 Ağustos mu?
    Yoksa 19 Ağustosmu?

yenikoylu_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kubilay BURSALIOĞLU
    Serbest Meslek
     Aprilia Caponord
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    {vb:rawphrase post_thanks_times_post, 4
    Kardeşim 18-19 u yani speedy boşunamı çadırımı kur diyo
    Mesele Motor kullanmak değil YEĞEN Mesele Çevrendekileri düşünerek kullanmak !!!

rafethasal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

rafethasal
    Bilgisayar
     DADYW 250E-9
     Bursa
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Anlaşıldı... Cumartesi çalışmazsam aranızdayım

ÇeLeBi MuRaT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

izzet murat muslu
    işçi
     RRaptor
     Kocaeli
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    cumartesi sabah ibibikler ötmeden gemlikteyiz.Çingene bizi karşılayacak yaw kardeş adın nedir bende ikide bir çingene yazıyorum :P görüşmek üzere
    IRZIMIDIR ÇİĞNENEN,EVLADIMIZDIR DOĞRANAN,BRE SIKILMAZ AĞLAMAZSAN BARİ GÜLMEKTEN UTAN !!! Mehmet Akif ERSOY

Nihat Uzun
    -
     E-250
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    18 Ağustos akşamı -nasipse- Moonspell'i dünya gözüyle görmek için Mehmet Akif Ersoy Ormanı'nda olacağım. Bursa'ya gitmeyecek olanları müzik solumaları (dinlemek değil sadece) için oraya davet ediyorum.

Cuma - Cumartesi - Pazar 3 günlük kombine bilet 55 YTL
    Tek günlük biletler 30 YTL

Ayrıntı için Google'a Summer Rock Fest 2007 yazabilirsiniz.
    Yeterli miktarda benzin ve portakal suyuyla Boğaz Köprüsünü havaya uçurabilirsin.
    Sabun katarsan, nitrogliserin olur.
    (Dövüş Kulübü)

izzet murat muslu
    işçi
     RRaptor
     Kocaeli
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Saat 02:17 kumladan Romeo abim bülent abiyle döndük sağ salim.
    Bize yakın ilgi gösteren Volkan (çingene) kardeşime teşekkür ediyorum.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!ARzum için......
    IRZIMIDIR ÇİĞNENEN,EVLADIMIZDIR DOĞRANAN,BRE SIKILMAZ AĞLAMAZSAN BARİ GÜLMEKTEN UTAN !!! Mehmet Akif ERSOY

carvalho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Selçuk Tanrıverdi
    At Hırsızı
     BMW GS 1200 ADV
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    8
    Bizi güzel bir misafirperverlikle ağırlayan çingene (volkan) kardeşimize teşekkür ederiz.

Cumartesi sabahı Speedy, Bülent, Yasin+Murat, ben maltepe Kapet'te buluştuk. Önce Eskihisar'dan arabalıyla Yalova'ya geçtik. Köfteci'de karnımızı doyurduk.Arkadaş yalovanın etinden midir sütünden midir köfteleri ne kadar leziz oluyormuş yav. Şelale'de yediğimiz de nefisti... Mekan sahibine sorduk nedir bu işin sırrı diye köfteyi de onu pişiren ustayı da İnegöl'den getirttik dedi. Neyse, Bülent (Bull)'ten bize kalan köfteleri afiyetle yedik. :mrgreen:
    Sonra zaten uzak bir mesafe olmayan Kumla'ya vardık. Kumla girişinde bizi Volkan karşıladı. Yorgunluk atmak için meşrubat+bira ları yuvarladık hooop denize... Volkan'da nasıl bir şans varsa Kumla sahilindeki tek denizanası kardeşimizin gözüne çarptı. Göz iyice acı verince polikliniğe gittik ve tedavisi yapıldı. Neyse, Volkan kardeşim normale döndü sonra Geçmiş olsun kardeşim...

Ben biraz erken ayrılmak zorunda kaldım. Arkadaşlar gece boyunca çok güzel eğlenmişler, haberini aldım..

Kumla çok güzel bir yer, İstanbul'a da yakın. E bir de Volkan gibi bir dostumuz var bize evini açan... HAfta sonları için güzel bir rota olabilir...

Resimleri arkadaşlar atacaktır. Bende makine yoktu maalesef...
    yol yapalım yol

izzet murat muslu
    işçi
     RRaptor
     Kocaeli
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Bende selçuktan sonraki olanları yazayım;

Selçuk gittikten sonra bizde ben Spedyy Romeo bülent abimiz :P yasin shadowun kaptan pilotu ve Volkanla beraber kumla içerisinden mangal yapmak için malzemeler aldık.ismail kardeşimizi almaya kumlanın girişine çıktık.İsmailde geldikten sonra mangal yapabilmek için yer aradık, gezdik gezdik doğru düzgün bir yer bulamadık.Sonunda narlı denilen bir kasabada bi sitenin sahilinde izinsiz yaktık mangalı:P Ver gözüne ateşin. Önce biberler daha sonra hakiki inegöl köftelerini attık mangalın üstüne bir piştiler yemede yanında yat hatta denizde yüz dediğim gibide yaptılar. adamlar denizde mangal yiyip rakı içtiler :P Kıskananlar çatlasın diyede foto çektiler ve mangal bitti duyarlı çevreci motrcular olarak çöplerimizi topladık ateşi söndürdük nasıl bulduysak ole bıraktı. :D Bindik atlarımıza ve kumlaya doğru geri döndük.Gece daha yeni başlıyordu ve aramızdan biri daha ayrıldı.Yasin akraba ziyareti için bursa merkeze doğru yollandı.Bizde kalan gurup ile güzel nezih bir çay bahçesine gittik disconun açılmasını bekledik.Saat 22:30 gösteriyordu ve eğlence başlammılştı non stop music non stop eğlence...Barcelona adlı bi discoya gittik güzel bir yerdi Romeo abim yani bülnet abi coştuda coştu spedyy dersen malum herkez tanıyo ismail kendi haline yengeyle bende halay çektim :P :P gece 12 de yola çıktık ve sağsalim eve geldik.Tekrar tekrar Volkan bülent ve bütün arkadaşlara teşekkürler..
    ARzum için Yaneee isteiğim için......Çelebi istedi :P

Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)