Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 234
Toplam 35 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 35 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Birkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Makina Mühendisi
     Regal Raptor 250 E9B
     Istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı handojoe Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Birkan Nickli Üyeden Alıntı
    Hando kardeş sen naptın ya. Bence kendini aşağılamışsın. Seni bilmem ama adam chopper yapıyo diye, orasında burasında dövme var diye, kimseyi sallamıyo kendi hayatına bakıyo diye ben o adama benden üstün gözüyle bakmam. Arıca kesinlikle kimse böyle davranılmayı haketmez. Motor kullansın yada kullanmasın. Bu tarz davranışlar saygısızlıktır. Bence sağlam karakterli insanlar böyle davranmazlar. Ayrıca motorunu kendim üretiyorum diye yalan söyliyen adamlar bunlar.
    bir dakika bu motorları yapmak o kadar zor değil ha... tamam öyle olsun...

daha şurda yeni yeni motosiklete biniyoruz... çin malları olmasa onuda göreceğimiz yok ya... neyse

her zaman "burası türkiye" değip hayıflandığımız memleketimizde bu işi en az OCC CHOPPERS kadar iyi yapan insanlarımız var gurur duymalıyız

ama biz eleştirip onların esnaflığını tartışıyoruz. kendinizi onların yerine koyun neler hissedersiniz. bence biraz şımarmak hakları.

motor sürerken hissettiğiniz duyguları bir düşünün yada bir yerden geçerken ve de durduğunuzda insanların size hayran hayran baktığını düşünün.

BİRKAN DOSTUM...

eleştirmek biz türk insanın yapabildiği en iyi şey (tv programlarına bak maç programlarına bak) eleştirmek. söz gümüş oluyor.

ortaya birşey koymaya gelince bir proje yada birşey tık yok ve hemen sükut altın oluveriyor.

makina mühendisiyim diyorsun peki tamam. BABAM ZENGİN OLSA DİYORSUN PARAM OLSA DİYORSUN TAMAM.

O ZAMAN BİR PROJE ÇİZ YAPMASAN BİLE BUDA MI PARAYLA HADİ BİR SİSY BAR TASARLA, YADA AYNA,

CEK CAKLAR ESKİ SEÇİM SLOGANLARINDA KALDI ARTIK. SON SEÇİMDEN DERS ÇIKARMAK LAZIM.

MOTOR ZOR İŞTİR ARKADAŞLAR CİVATAYI SÖKEN BİLİR DENEYİN GÖRÜN HELE YALAMA OLDUMU OFFF.

BANA İNANMAZSANIZ MOTOJUİNYOR USTAYA SORUN BUNU EN İYİ O BİLİR.

BIRAKIN AYNAYI SİSY BARI 30CM LİK BİR DEMİR KESİN VE AYNI EBADA MİLİMETRİK KAYNATIN BAKALIM.

BEN ÜRETEN İNSANA SAYGI DUYARIM. KENDİM HİÇBİRŞEY ÜRETMEDİĞİM İÇİN.

bu adamlar sanatçı...

VE UNUTMAYIN...

SANATÇI DÜŞÜNÜR, HAYAL KURAR. BİLİM ADAMLARI O HAYALİ GERÇEK YAPMAYA ÇALIŞIR.

BU SÖZ CANIM UZUN SAÇLIM (MURAT KEKİLLİ) YE AİTTİR, VAR OLSUN.

hando_________
    Dostum burada konu benim bişey yapıp yapmamam değil. OCC chopper'sın bu işi iyi yaptığını nerden biliyosun. Ben kaç tane adam gördüm motor yaptım diye ortaya çıkıp discovery kanalında şasisi çatlayan. İşin senin düşünemeyeceğin kadar teknik ayrıntısı var. Adamlar şasiyi bile hazır alıp monyaj yapıyolar. Yaptıkları tek şey depo ve çamurluk tasarlamak. Dışarıdan size hoş geliyo ama teknik bilgiden uzak atölye çalışmaları bunlar. Ha ayrıca o söylediğin şeyleri ben çoktan yaptım. Elimde kendi tasarımım şasim var. Sisibar alrkalığı projemde elimde. Ama konu burada ben yada başkası değil. "İnsana saygı....."

abi yalova motofestte adamların bu TT'cilerin orada sergiledikleri bir motora dokundu diye bir adama 4-5 kişi girip suratını dağıtmalarından sonraallah belalarını versin diyorum o motorlarını alsınlarda ....... anlayan anladı.

atakanbatu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

muammer inci
    Serbest Meslek
     yok
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    iki gün önce ist.şirinevlerde üç motorsiklet dükkanı vardı ikisinin vitrininden baktım birinin içine girdim ve çıktım.
    o anda motorları göz gezdirdim.

o anı yaşamamış saydım.

zaten sanal alemde tüm modelleri görmekte incelemekteyiz.

oyüzden buna sanal alem deriz.
    kimse bize alaka ve ilgi göstermez.
    ama ükkan lar öğle dğilki.

bir hoşgeldin veya güle güle denmeli.

yoksa hayatta mı sanal.
    Zaferler Birlik İle Kazanılır

carvalho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Selçuk Tanrıverdi
    At Hırsızı
     BMW GS 1200 ADV
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    8
    Alıntı yenikoylu_ua Nickli Üyeden Alıntı
    Selçuk abi kredi kartınada taksit yaparlarmı acaba :P :P

Abi gel biz şu Samsun işini görüşelim custom muztom bizi bozar toplıyalım bi 35-40 kişi Müslüm baba danda bi otobüs kiralarız ver elini Samsun nedersun topram
    Haklısın abi. Olmadı Müslüm Baba'dan rica ederiz, bize custom otobüs ayarlar...
    yol yapalım yol

Öğrenci
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    discovery channelda yayınlanan orange county choppers süper de ordan motor almak iyi bi cep ister
    TT custom choppers da egzos modifiyesi için fikir sorulduğunda modelini sorup çin bi motor olduunu öğrenince dalga geçiyorlar. benim motorum yok henüz ama :( fikir edinme açısından sorulunca tepkileri öyle oluyor.
    bi de custom chopperlar tek kişilik oluyor yaw ardçı işi deil :D

Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 234

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)