Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 32 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Ali Alp
    özel güvenlik
     Hyosung GV 250
     Antalya
    Beğenmiş
    4,161
    Beğenilmiş
    1,148
    Öncelikle hayırlı uğurlu olsun. Allah kaza bela vermesin.

Hayatın boyunca unutmayacagin güzel bir macera olmuş. Okurken bile gözümde canlandı.
    motor alacağım ben de ancak şehir dışı nakliye mevzusu korkutuyor. Otobüs bagajina nasıl ne şekilde siğdi nasıl bindirdiniz belki bende bir İstanbul macerası yasayabilirim

FouL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Murat K.
    Fotoğrafçılık
     RR Daytona 250e 6c Beyaz
     İstanbul-Avcılar (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    11,661
    Beğenilmiş
    1,791
    Alıntı DarkMacros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu gün Plakayı ve ruhsatı almak için Karşıyaka'ya sürdüm. 8'de gittim 8:30'da açılıyormuş bekledim. Neyse herkesten çok eşyayı masaya bırakıp aldıktan sonra yukarı çıktım. Sıram geldi memur hanımla görüştüm, meğer plakayı da sökmem getirmem gerekiyormuş geri indim aşağıya. Bir baktım öyle bir sıktırmışım ki plakayı elimle sökemedim. Başladım açık yer aramaya biraz ileride bir elektrikçi buldum pense verdi. Söktüm geri gittim kucağımda plaka ile. Çıktım işlemler başladı. Memur hanım döndü bu araç men edilmiş dedi ben şok nasıl olur noter satışını aldım fln derken git soğukkuyuda trafik şube var orada men'ini açtırt dedi. Gittim . orada 10 dakika kadar bekledim ve bana fazla ecel teri döktürmeden açtılar. (BURADAN KENDİLERİNE TEŞEKKÜRLER) Geri gittim yukarı çıktım. Ama plakayı unutmuşum aracın üstünde geri indim çıktım ama tabi her seferinde havaalanı güvenliği gibi biryerden soyunarak geçip giyiniyorsun. Neyse kısa sürdü işlemler hemen aldım ruhsatı. Aşağıda da plakayı bastırdım. Nihayet rahatladım

Önder toplantıda birşeyler ismarlamak lazimki üzerindeki bu talihsizlikler. Sona ersin : )

Önder Yeşilyurt
    Satınalma Sorumlusu
     Suzuki C 800
     İzmir-Karşıyaka
    Beğenmiş
    185
    Beğenilmiş
    89
    Alıntı alibaba07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle hayırlı uğurlu olsun. Allah kaza bela vermesin.

Hayatın boyunca unutmayacagin güzel bir macera olmuş. Okurken bile gözümde canlandı.
    motor alacağım ben de ancak şehir dışı nakliye mevzusu korkutuyor. Otobüs bagajina nasıl ne şekilde siğdi nasıl bindirdiniz belki bende bir İstanbul macerası yasayabilirim

Şimdi öncelikle Kesinlikle Travego otobüs bulmalısın. Ayrıca önceden konuş. Sadece şoförle görüşürsen daha kolay ama bazı bu adı sanı duyulmadık firmaların ofisleri de anlaşmayı yapıyor. Benzini boşalt diyeceklerdir. Yanına mutlaka bir kaç tane naylon poşet, bulabilirsen 5 litrelik su şişesi alyan ve anahtar takımı al. Otobüse bindirdiğinde bağlaman gerekebilir Mutlaka sağlam ip al ve kendin bağla bagaja. Otobüs şoförü daha indirimli götürebilir. Muhakkak pazarlık yap. Hatta elinde taşı parayı bak bu son param memlekete götüremeyeceğim buralarda mahvolacağım gibi konuşursan daha da yardımcı olurlar. Metro Kamilkoç anadolu pamukkale bunlara yanaşma almazlar.
    Beni Uludağ turizm Akdeniz seyahat Sarıkız seyahat Kabul etti.
    Mutlaka Travego olsun otobüs.

Önder Yeşilyurt
    Satınalma Sorumlusu
     Suzuki C 800
     İzmir-Karşıyaka
    Beğenmiş
    185
    Beğenilmiş
    89
    Alıntı FouL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önder toplantıda birşeyler ismarlamak lazimki üzerindeki bu talihsizlikler. Sona ersin : )
    Ya baklava götürmüştüm yetişmedi galiba:D Birdahakine dana/düve götüreceğim. Derisinden de yeleğimi yaptırtırım :D:D

ahmet ateşler
    nc operatör
     spyder250e 10 2014
     bornova/İZMİR
    Beğenmiş
    259
    Beğenilmiş
    98
    Kardeşim bak bir motor hayatının akışını nasıl değiştirdi alır Almaz başladı maceraların İnşallah hep böyle tatlı son bulur tüm maceraların (bu arada o baklavaya ben yetişemedim utanmadan bide kalanını geri götürmüşün) kazasız belasız kullanman dileğiyle tekerin hep düz bassın kardeşim

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,763
    Beğenilmiş
    5,858
    Önder hem hayırlı olsun hemde geçmiş olsun motoru alırken başlayan maceran bu son işlemle final yaptı inşallah bundan sonrasında keyifle tadını çıkarırsın

Aldora Özkan
    Tercüman,Organizasyon
     Regal raptor spyder 350
     Ankara - Çankaya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6
    Önder geçmiş olsun demekten başka birşey kalmıyor. Ama sonunda sorun çıkmadan hallettmisin. Bi an surat ifadeni ve hissettiklerini düşündüm de trafikten men dediklerinde 😅😅😅😅😅

Bahadır Özarar
    Biyomedikal Teknikeri
     Honda-Shadow 750
     İstanbul - Gaziosmanpaşa (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    1,038
    Beğenilmiş
    359
    Benzini poşete koymayın poşet delinir. My Name Is Earl adlı diziden öğrenmiştim.İzleyenler bilir

Aldora Özkan
    Tercüman,Organizasyon
     Regal raptor spyder 350
     Ankara - Çankaya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6
    Yunus Emre kardesimiz de motoru istanbul dan ankaraya otobüs ile getirecek sanırım bildiğiniz firma falan varsa lütfen yardımcı olursanız sevinirim

BeBeRuhi13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rıfat KESKİN
    Öğrenci
     RKS/Titanic
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Kardeşim motorun hayırlı olsun yaşadığın o kadar maceraya rağmen Allaha kazasız belasız sürmeni nasip etsin )

Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)