Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    sinirbazzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yasin tulay
    Gitarist
     Regal Raptor D-150e2
     İstanbul-sultangazi
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Bu Bir Alışma ve Tanışma (Sinirbazzz)

DD150E-2 ve ben vitesli ve böylesi bir motorla sürüşlerim olmuştu fakat kendi motoruma sahip olmam birbirimizi kaçınılmaz bir tanışma sürecine soktu. Her yola çıkışımda o mu beni yoksa ben mi onu taşıyacağım diye sorular yankılanıyor beynimde sonrasında sevecen bir halde çalıştırıyorum karşılık olarak ılımlı yaklaşıyor bana vee yoldayız. Garip diyaloglarla süren yolculuk esnasında dünya ve birçok şeyden uzaklaşıp bir yere varmak düşüncesi oluyor sürüş bu halde devam ediyor. Sürüş esnası ve sonrasında ki kontak kapama anına kadar yaşanılan insani duygular gerçekten çok hoş. Eminim birçok dostum ve büyüklerim daha tecrübelidir bu konuda ama bir şeyin ilki vardır ya ve o eşsizdir yıllar sonra o ilk an hala unutulmaz işte bende bunu yaşıyorum ve sizlerle paylaşmak istedim...

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,450
    Beğenilmiş
    5,742
    Harika.heyacanlı.keyifli.mutlu.mesut ilk sürüşlerin yerini hiç bir şey tutmaz tadını çıkar

Aldora Özkan
    Tercüman,Organizasyon
     Regal raptor spyder 350
     Ankara - Çankaya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6
    Kardeşim hissiyatını ve o inanılmaz duygularını çok iyi anlayabiliriyorum. İnanırmisin bende o hissiyat ve heyecan her motorun yanına gittiğimde ve calistirdigimda oluyor.geçmek bilmeyen bir his ve aşktır ki insanı herşeyin uzaklaştırıyor. Heleki motorun üzerinde bir yere gidiyorsam hayatla bağlarım kopuyor genel de bambaşka bir dünyada yaşıyorum ve tarif edilemeyecek bir mutluluk ve sevinç kaplıyor içimi adrenalin değil bende ki orgazm olabilir.motor aşkı böyle birşeydir.

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ozan Dinçkal
    Teknosa
     Regal Raptor Spyder 250
     Muğla - Bodrum
    Beğenmiş
    56
    Beğenilmiş
    80
    Gonlunu iki tekere kaptiran herkes senin hissettigin duugularin aynisini hissediyodur...Aldora'ninda soyledigi gibi AŞK'tir bu.
    Bende motorumu calistirdigimda, motor isinana kadar konusurum onla, ellerimi ve gozlerimi ayirmam bi an olsun (karım duymasin ) . dış dunya ile ilisigimi, bi sualtina dalista birde motorumun uzerin keserim....is stresi, evin faturalari, ay sonunu nasil denk getircem, cocugun okul giderleri vb..... Hicbirseyi umursamam. Taaa ki kontak kapatip ayagimi yere koyup motorumdan inene kadar... İste gene hayata kaldigim yerden devam

Cenk KARACA
    Yazılım Uzmanı
     Regal Raptor - DD 250E-6C
     İzmir/Göztepe
    Beğenmiş
    153
    Beğenilmiş
    40
    Güzel duygular Kardeşim. Bende yolda giderken depoyu seven, motorla muhabbet eden biriyim. Düşüp dirseğimi kırmamdan dolayı insanlar motora binmezsin artık diyor, ben hemen bineceğim, motorun ne suçu var ben düştüm diye onu savunuyorum... Bu arada benimde ilk motorum

Ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ömer Yahşi
    End. Soğutma Sist. Satışı
     BMW R1200GS
     İstanbul - Büyükçekmece
    Beğenmiş
    10,780
    Beğenilmiş
    2,443
    Heyecanın hiç bitmemesi dileğiyle keyifli yolculuklar

Uğur Güler
    ULAŞIM
     Yamaha XVS 1300A MIDNIGHTSTAR
     İstanbul Bağcılar (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    9,015
    Beğenilmiş
    2,220
    Tam anlamıyla süper. Keyifiniz bozulmasın.

1
    1
     1
     1
    Beğenmiş
    264
    Beğenilmiş
    200
    İlkleri yaşıyorsun ve hiçbir zaman unutmayacaksın aynı duyguları yaşadık hala aldığım ilk gün hiç motora binmemiş biri olarak daha önce yaşadığım duygu dahada fazladır diye düşünüyorum ve o ilk sürdüğüm yolu hiç bir zaman unutmayaçağım

Önder Yeşilyurt
    Satınalma Sorumlusu
     Suzuki C 800
     İzmir-Karşıyaka
    Beğenmiş
    185
    Beğenilmiş
    89
    Alıntı sinirbazzz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    DD150E-2 ve ben vitesli ve böylesi bir motorla sürüşlerim olmuştu fakat kendi motoruma sahip olmam birbirimizi kaçınılmaz bir tanışma sürecine soktu. Her yola çıkışımda o mu beni yoksa ben mi onu taşıyacağım diye sorular yankılanıyor beynimde sonrasında sevecen bir halde çalıştırıyorum karşılık olarak ılımlı yaklaşıyor bana vee yoldayız. Garip diyaloglarla süren yolculuk esnasında dünya ve birçok şeyden uzaklaşıp bir yere varmak düşüncesi oluyor sürüş bu halde devam ediyor. Sürüş esnası ve sonrasında ki kontak kapama anına kadar yaşanılan insani duygular gerçekten çok hoş. Eminim birçok dostum ve büyüklerim daha tecrübelidir bu konuda ama bir şeyin ilki vardır ya ve o eşsizdir yıllar sonra o ilk an hala unutulmaz işte bende bunu yaşıyorum ve sizlerle paylaşmak istedim...
    Hemen hemen aynı durumda hissediyorum bende 5 Gündür motorum var. Hep çalıştırırken şüphe kapatırken hüzün oluyor

frknulas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Furkan Ulaş
    Hudson Deri Mağaza Satış
     Regal Raptor DD 250e-6c Daytona
     İstanbul - Küçükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    7
    Alıntı sinirbazzz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eğer bi aksilik çıkmazsa şimdiki motorum daytona olucak. Ve eminim alidigimda ilk motorum olmamasına rağmen bu duyguları bende yasiycam. Bunlar güzel şeyler
    Düz Giden Furkan - TNK

2M is my life... Music & Motorcycle

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler