işte bundan dolayı grubu seviyorum genel olarak motorsiklet gruplarında bir dayanışma oluyor. Dün pazar akşamı ailece samsun merkezden Bafraya dönerken Atakumun oralarda altında yamahası olan birine korna çaldım selamlamak için hemen karşılık verdi, eşim tabi şaşırdı '' Seni tanıyor mu dedi? '' yooo dedim motorcu dedim anladı ona selam verdiğimi ,motorcular anın da anlar selamı hemen alırlar...uzun lafın kısası motordan ziyade dayanışma ve birlikteliğin verdiği gücü seviyorum.

-----------

inşallah Celil abi bende sabırsızlıkla bekliyorum. Herşeyin başı sağlık hanımda ve çocuklarda sağlık sorunu yok ya en büyük teselli bunlar. Arkadaşları bir konuda uyarmak isterim : eğer bir konuda hangi konuda olursa olsun ama hangi konu ev,arsa,dükkan ne olursa olsun eğer ucu yüklü paraya dayanan bir işse ve size alel acele hızlıca birşeyler imzalatılıyorsa mutlaka ama mutlaka şüphelenin neden buda kar aceleci olunuyor ?acaba bir hinlik mi var? birde banka diyip asla bankalara güvenmeyin kanunu mevzuatı bilirler bünyelerinde çok sayıda avukat vardır ve her sözleşmeyi ustaca bubi tuzaklarıyla düşerler, arkadaşların bu konuya özellikle dikkat etmelerini isterim : hızlıca imzalatılan evraklar = tuzak.