Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 3 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 58 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: s.a

inci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

inci erdoğan
    Öğretmen
     regal raptor 100 ddE
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    evet haklısın , :P topiği fazla meşgul etmeyelim :mrgreen:
    SUZUKİ intruder vl 250
    SUN GOES DOWN

gençer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gençer Güden
    Mimarlık
     RR dd 250
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    öncelikle hoşgeldin.

bence nasıl bir hayat yada siyasi görüş içinde bulunduğun önemli değil . ama bunu her ortamda göstermek zorunda değiliz diye düşünüyorum. avatarını değiştirmeyebilirsin ama değiştirmen beni sevindirir. siteye her farklı görüşten katılan kişinin partisini yada siyasi görüşünü simgeleyen resimler koyması buradaki arkadaşlığı zedeleyebilir. oğlun çok tatlı maaşallah ona diyeceğim bir sözüm yok . allah analı babalı büyütsün.

biz buradaki arkadaşlarımızı siyasi kimliklerinden arınmış oldukları için , o meseleleri- simgeleri buraya taşımadıkları için daha rahat ve daha çok seviyoruz , daha rahat arkadaşlıklar kuruyoruz.

siyasi düşüncelerim yüzünden benim dünya görüşümü paylaşmayan kişilerle de arkadaşlık, dostluk kurmak istediğimden bana peşinen ön yargıyla yaklaşmamaları için siyasi görüşümü temsil edecek herhangi bir hareketim olmadı senden de bunu beklerim(bekleriz diyemiyorum aynı düşüncede olmayan arkadaşlarım olabilir.)

kendi adıma siyasi görüşlerine yakın bir insan değilim hatta uzağım ama şunu bilir şunu söylerim
    çeşitlilik kaliteyi getirir. burada çok çeşitli insanlar var. ama kimse böyle yapmıyor.. sende yapmassan seviniriz. yoksa burası siyaset meydanına dönebilir..

anlayışın için şimdiden teşekkürler.
    En son nehir zehirlendiğinde, enson balık avlandığında ve enson ağaç kesildiğinde..paranın yenecek birşey olmadığı anlaşılacak:(((

okan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

okan verim
    Tekstil
     caponord
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    KATILIMINIZIN DEVAMINI RİCA EDİYORUM....

DEĞERLİ ARKADAŞLARIM BU ARALAR FAZLA GERGİNLİK SEZİYORUM ARAMIZDA.... LÜTFEN BİRAZ DAHA RELAX OLALIM....

MUAMMER BEY SİTEYE GİRDİĞİNDE HİÇ BİR İDEOLOJİDEN VE ÖZEL FİKRİNDEN BAHSETMEDİ... O RESMİ BENDE GÖRDÜM VE NE ANLAMA GELDİĞİNİDE ÇOK İYİ BİLİRİM....

MUAMMER BEY ... YAŞAR BABANIN USLUBU BÖYLEDİR.. BİRAZ TATLI SERTTİR.. BİZ KENDİSİNİ ÇOK İYİ TANIYOR VE BİLİYORUZ.. SİZE İLK BAŞTA TERS GELEBİLİR AMA TANIYINCA NE KADAR ŞEKER Bİ İNSAN OLDUĞUNU ANLAYACAKSINIZ...

POLEMİK YAPILACAK KONU DEĞİL ARKADAŞLAR.. HERKESİN Bİ HAYAT FELSEFESİ VARDIR...SAYGI DUYMAK LAZIM....

MUAMMER BEY SİZE ÖZELDEN Bİ MESAJ ATTIM...OKUYUP BANA DÖNERSENİZ SEVİNİRİM...
    OKAN VERİM -1973 -SAMSUN

APRİLİA CAPONORD ETV 1000
    APRİLİA PEGASO 650 ie
    SUZUKİ AN 125

Türk Silahlı Kuvvetleri
     Eskişehir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Siteye bir haftadır girmiyorum, açar açmaz ilk rastladığım bir tanışma konusunun polemiğe dönüşmüş hali.
    Öncelikle hoşgeldiniz.
    Avatar beni rahatsız etmedi, midemi bulandırmadı, dünya görüşüm bu istikametle tam olarak örtüşmedi. Ama ola ki başka bir arkadaş da oğluna zafer işareti yaptırarak avatar olarak seçse beni acayip rahatsız ederdi, ya o giderdi ya da ben. Ancan şimdi o zihniyette bir arkadaş da varsa ona yol açmış olmaz mıyız?
    Yaşar Baba'yı yakinen tanıdığımı düşünüyorum, üslubunu hepimiz öğrendik. Burada oğlum 7 yaşında, o mu midenizi bulandırdı, demek konuyu farklı mecralara sürükler. Bizler bu sitenin sakinleri ve eskileri olarak, bu siteyi gereksiz polemiklerden ve de siyasi çatışmalardan ayrı tutmak için çok çaba sarfettik. Yaşar Baba'nın midesini bulandıran budur. Yoksa görüşün içeriği değil.
    Hele hele TSK mensubunun mu midesini bulandırıyor demek işi en uç mecraya sürükler. Ben de TSK mensubuyum, başka arkadaşlarımız da var. Bizler hiç bu kimliğimizi ön plana çıkartmadık, en azından kendi adıma konuşuyorum. Arkadaşlar sevdikleri için komutan filan diyorlar bizlere, ama bunu biz istemedik. Her TSK mensubu bu görüşü taşımak zorunda değil, kaldı ki bu vatanın ve milli kimliğin tek sahipleri de o görüşün sahipleri değil, bu sadece siyasal bir duruştur. Vaktiyle resmi yemeklerde kafalar çekilince toplu halde "Ölürüm Türkiyem" türküsü söylenirdi, ve herkes bir diğerine bakardı, acaba o da söylüyor mu diye.Söyleyen milliyetçi, söylemeyen başka taraftan sanki. Zorlama olunca bu kadar sevdiğim türküyü söylemek işkence gibi gelirdi bana. Sonra ben Türkiye için ölümün birkaç kez kıyısından geçtim, ama onu söyleyenlerden bazıları, uzaktan bile seyretmediler. TSK vurgusuna tepkim bu yüzdendir.
    Bence bu konu ü,zerine yeterince yazılmış, ben zaten kafanızı şişirdim. Umarım Yaşar Baba da birkaç satır yazarak kendini açıklar.
    Hareketli bir geliş olmuş ama her şeye rağmen hoşgeldin Muammer Abi, en kısa sürede rüzgarı hissedeceğini ümit ediyorum..

serhat kodaloglu
    Maden Mühendisliği
     e9b
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Hoşgeldin Muammer.
    MESAFENİ KORU

Engin Darbaz
    Metal İşleme
     Regal Raptor
     Denizli
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Muammer Abi hoşgeldin aramıza.
    Yaratılanı sev Yaratandan ötürü. Yunus Emre

carvalho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Selçuk Tanrıverdi
    At Hırsızı
     BMW GS 1200 ADV
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    8
    Alıntı atakanbatu Nickli Üyeden Alıntı

buda siyasi (size göre bana göre TÜRK LÜK) KAVGAMIZ TURAN VE ÜLKÜBİRLİĞİ BİZ.

Kavgan bizi hadi kişisel konuşayım beni hiç ama hiç ilgilendirmiyor.

Hepimiz siyasi görüş olgunlaştıracak yaşta ve donanımdayız ve bunu kendi içimizde besleriz.
    Ama asla bu sitede bunu tuhaf bir şekilde yayınlamayız.
    Hele hele henüz doğru dürüst tanışmadığı, henüz ait olmadığı bir oluşumda asla!

Siteye üye olduğunun günü, yahut ilk mesajlarda kavgadan döğüşten bahsedeceksen bu birlikteliğe nasıl katma değer verebileceğini tekrar sorgula.

Sayın admin ve sayın moderatörler. Sitede her ne şekilde ve dozda olursa olsun yazılarda siyasi içerik taşınmaması gerektiğini lütfen bilmeyenlere hatırlatın.

Tadımız iyice bozulmaya başladı!
    yol yapalım yol

aslanburclu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşar AKILLI
    EMEKLİ
     XL650 TRANSALP 2006
     ANKARA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    sevgili atakan batu saat 19.45 ve ağustos 12 su an izinden yeni döndüm ve siteye göz attım oooooo bide ne göreyim bir sürü polemik bak kardeşim ben senin çocuğundan falan midemin bulantısı yok allah bağışlasın bir pırlanta fakat yaptığı hareket onun anlıyacağı veya bileceği bir hareket değil öğretilmiş bir hareket...... ve ideolojik bir parti nin vs.vs. li işareti ........ bunun için midem bulandı ...... 2 cisi bide bizlerden sonra görev alacak diyorsun ama bu ideolojik hal ve hareketlerle TSK..saflarına katılamaz ... bizim saflarda geçerli olan ATATÜRK milliyetçiliği :: ATATÜRK ilke ve inkilapları'nı hissetmek anlamak,bilmek. yaşamak ve yaşatmaktır..

ayrıca senin bahsettiğin türklük ülkücülük falan filan bence hepsi zırva o bahsettiğin duygu ve hissi taşıyanların su ana kadar TC. üzerinde kuru yaygaradan başka hiçbir dikili taşı bile yok ne yapmışlar TC.için ( ama adanın birinde iyi misafir ağırlattırıyorlar)

ayrıca bu konuyu burda kapatıyorum bende senin tabirinle türk milliyetçiliği türk vatan severliği hakkında kendiminde içinde bulunduğum çok gerçek hikaye vede görüntülü manzaralı flim ve fotolar var inşallah bir istanbul toplantısında bunları sana gösterir ve tartışırız.....

hadi şimdi siteye hoş geldin en yakın toplantıda buluşmak ve kaynaşmak üzere
    plaka: 06 DV 656
    yer : GOP/SİNCAN/ANKARA
    kan : B Rh +
    nick : aslanburclu

okan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

okan verim
    Tekstil
     caponord
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    arkadaşlar bazı konuları ulu orta yazıp kimseyi rencide etmeyelim..

ben muammer beyle özelden gereken görüşmeyi yaptım...ve duyarlılığı için teşekkür ediyorum.. o da böyle bi konuya çekilmesini istemediğini düşünüyorum ...

rahatsız olan arkadaşlarımın dikkatine arz ederim...
    OKAN VERİM -1973 -SAMSUN

APRİLİA CAPONORD ETV 1000
    APRİLİA PEGASO 650 ie
    SUZUKİ AN 125

carvalho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Selçuk Tanrıverdi
    At Hırsızı
     BMW GS 1200 ADV
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    8
    Alıntı okan Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaşlar bazı konuları ulu orta yazıp kimseyi rencide etmeyelim..

ben muammer beyle özelden gereken görüşmeyi yaptım...ve duyarlılığı için teşekkür ediyorum.. o da böyle bi konuya çekilmesini istemediğini düşünüyorum ...

rahatsız olan arkadaşlarımın dikkatine arz ederim...
    Rahatsız olan biri olarak benim neyi uluorta yazıp kimi rencide ettiğimi açıklar mısınız sevgili Okan ?
    Ya da neyi uluorta yazıp neyi yazamayacağım konusunda bana yardımcı olabilir misiniz?
    yol yapalım yol

Sayfa 3 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)