Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 6 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci ... 456
Toplam 58 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 58 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: s.a

aslanburclu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşar AKILLI
    EMEKLİ
     XL650 TRANSALP 2006
     ANKARA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı aidikurt Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı aslanburclu Nickli Üyeden Alıntı
    avatarını beğenmedim değiştir bida gel o kadar..... parti ve ideoloji kokusu aldım midem bulandı
    Yaşar baba burda sizler büyüklersiniz ve ortamı düzeltip toplayacağına küçüklerinize örnek olacagına ortamı bulundırıyorsun ve ters cevap lar yazıyorsun bu şekilde bir daha yazmamanı rica ediyorum

tamam edminim bu olayda ortalık bulandırma diyorsan öyle olsun ..............ama farkında değilsin .....böyle bir durumda başka ne yapılrki ..ne dedim avatarını beğenmedim vs.vs. yine diyorumki o zaman herkes propoganda amaçlı her türlü görüntüyü koysun millet birbirini kırsın site amacından cıksın (zaten çıktı çıkacağı kadar )

bizim amacımız dostluk kardeşlik ve yardımlaşmaktı .....böyle ıvır zivırlarla uğraşmak değildi bu amaç için yazılan ikaz maiyetli yazılarda ortalık bulandırma oluyorsa kabul .... bütün arkadaşlardan özür diliyorum ve olayın bu forumun kapanmasını rica ederek ................... okanın duygularınada katılarak bende siteden tamamen ayrılıyorum .......benim için RR. sitesi bitmiştir .......tanıştığım ,tanıdığım arkadaşlarla site harici olarak arkadaşlığım daimidir. HERKEZİ SAYGIYLA SELAMLIYARAK VEDA EDİYORUM
    plaka: 06 DV 656
    yer : GOP/SİNCAN/ANKARA
    kan : B Rh +
    nick : aslanburclu

inci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

inci erdoğan
    Öğretmen
     regal raptor 100 ddE
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    kim değdirdi bize ,noluyoruz arkadaşlar?...bu böyle olmamalı.... :(
    SUZUKİ intruder vl 250
    SUN GOES DOWN

gidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gülçin idikurt
    Anasınıfı Öğretmeni
     YOK
     İstanbul
    Beğenmiş
    2
    Beğenilmiş
    3
    incim deminden beri yazıyorum siliyorum ne yazacağımı bilemedim valla sinir bozucu olmaya başladı belkide değdi bilmiyorum ama bu tartışmaların artık suyu çıktı
    İnsanın Tüm Evrende Kesin Olarak Düzeltebileceği Tek Bir Şey Vardır.KENDİSİ....
    Hayatta Ya Tozu Dumana Katarsın Yada Tozu Dumanı Yutarsın

inci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

inci erdoğan
    Öğretmen
     regal raptor 100 ddE
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Alıntı gidikurt Nickli Üyeden Alıntı
    incim deminden beri yazıyorum siliyorum ne yazacağımı bilemedim valla sinir bozucu olmaya başladı belkide değdi bilmiyorum ama bu tartışmaların artık suyu çıktı

:(
    SUZUKİ intruder vl 250
    SUN GOES DOWN

Vallahi ben bu olaylardan hiç bir şey anlamadım. kim neden gidiyor ? nereye gidiyor ? kafam iyice karıştı

Komutanım kullanıdığım nick name'imde siz veya diğer site sakinleri herhangi bir sakınca görüyorsa belirtmeniz yeterli , anında değiştiririm.

yenikoylu_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kubilay BURSALIOĞLU
    Serbest Meslek
     Aprilia Caponord
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    {vb:rawphrase post_thanks_times_post, 4
    Yaw komtanım noluyo ya yapmayın böyle bence acil bi toplantı yapalım sorunları tartışalım bitsin bu huzursuzluk kimse biyerlere gitmesin seninde dediğin gibi bizim amacımız dostluk kardeşlik içinde sohbet etmek sorunlarımızı ortaya yatırıp çözümler bulmak burda herkez biyerlere çekilirse bu siteninde bi anlamı kalmaz bu tip siteler içinde birbirine saygı ve sevgille bağlı yazan insanlar olduğu sürece bir anlam kazanır.Lütfen ya yüzyüze bi görüşme sadece burda yazılanlar yanlış anlaşılabiliyor.Yazılarda renk yoktur mimik yoktur bu işi konuşarak halledebiliriz düşüncesindeyim.Bu isteğiminde kabul göreceğini arzu ediyorum.

Göstereceğiniz alakaya şimdiden teşekkür ediyorum
    Mesele Motor kullanmak değil YEĞEN Mesele Çevrendekileri düşünerek kullanmak !!!

MaRaNtZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hamit İLKADLI
    Bilgi İşlem
     Regal Raptor DD250-9B Çok Yakında
     Kocaeli
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Aramıza hoşgeldin dostum...
    _Saygılarımla...
    >>__MaRaNtZz__<<

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alper idikurt
    Bankacı
     Yamaha XVS 1300 A Midnightstar
     İsntabul - Sancaktepe
    Beğenmiş
    514
    Beğenilmiş
    573
    valla bişey demiyorum kocaman insanlarsınız cocukca davranıyorsunuz siz bilirsiniz size göre doğru neyse onu yapın biz valla geziyoruz tozuyoruz egleniyoruz.
    Ya millet unuttunuz herhalde burası motosiklet sitesi gezmek tozmak kaynaşmak için yapılmış bir site herseyde gayet güzel daha bu hafta sonu deliler gibi eglendik takıldık neden bahsedıyorsunuz yavv ya boyle konusmalar cogaldı uyelerin alımına sınırlama koyalım bu zamana kadar nasıl geldik sanki yeni kişiler gelince düzenimiz bozuluyor gibi bir hava yaratılmasın il forum basladıgında nasıl herkes üye oluyordu yazıyor cızıyor konusuyordu o zamanlarınızı hatırlayın biz raptorriders olarak gayet keyfimiz yerinde bıseyler değişti deiyenler once kendilerinde ne değişti onu tartsın
    RaptorRiders bir çığ gibi büyümeye devam ediyor

Sayfa 6 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci ... 456

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)