Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 1 Toplam 8 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 78 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Ahmet N. ÖZCİVELEK
    Memur
     RR-250 e9
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Karadeniz Turu

Arkadaşlar ben 2 hafta izin aldım KAradenize doğru yola çıkacağım yarın. İnşallah yağmura yaşa denkgelmeden kapağı Trabzona kadar atarım orda arkadaşla buluşup biraz gezicem dönüşte de geze geze gelicem. Okan telefonunu aldım yolum düşerse seni işyerinden bulurum. İşine (msn ve rr.net mesajlarına yani) engel olmayacak kadar bi görüşürüz. Buradan çıkıp en kestirme Trabzona nerden gidilir bir tavsiyeniz varsa alıyım. Esas geziyi dönüşte yapıcam tabii kah kıyı şeridi bpoyunca kah yaylalara çıkarak. Direk çorumdan samsuna çıkıp kıyıdan mı gideyim yoksa başka kısa bir güzergah varmıdır? Şİmdi bana kim cevap verecek ki herkes Yalova'da.

okan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

okan verim
    Tekstil
     caponord
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    AHMET DOSTUM. HOŞGELESİN YAVV..

SEN ŞİMDİ TRABZONA GİDECEKSEN MUHAKKAK SAMSUNDAN GEÇECEKSİN...
    BAŞKA GÜZERGAH KULLANMANA GEREK YOK... DİĞER GÜZERGAHLAR SENİN İÇİN RİSKLİ OLABİLİR....
    SAHİL YOLU KOMPLE DUBLE YOL OLDU... SADECE HAVZADAN SONRA Bİ KISIM YERLERDE YOL YAPIM ÇALIŞMALARI VAR.. ONLARDA SANA ENGEL OLMAYACAK KADAR .....

HADİ YOLUN AÇIK OLSUN .... ALLAH KAZA BELA VERMESİN.....
    OKAN VERİM -1973 -SAMSUN

APRİLİA CAPONORD ETV 1000
    APRİLİA PEGASO 650 ie
    SUZUKİ AN 125

inci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

inci erdoğan
    Öğretmen
     regal raptor 100 ddE
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2

Re: Karadeniz Turu

Alıntı lunatic Nickli Üyeden Alıntı
    Arkadaşlar ben 2 hafta izin aldım KAradenize doğru yola çıkacağım yarın. İnşallah yağmura yaşa denkgelmeden kapağı Trabzona kadar atarım orda arkadaşla buluşup biraz gezicem dönüşte de geze geze gelicem. Okan telefonunu aldım yolum düşerse seni işyerinden bulurum. İşine (msn ve rr.net mesajlarına yani) engel olmayacak kadar bi görüşürüz. Buradan çıkıp en kestirme Trabzona nerden gidilir bir tavsiyeniz varsa alıyım. Esas geziyi dönüşte yapıcam tabii kah kıyı şeridi bpoyunca kah yaylalara çıkarak. Direk çorumdan samsuna çıkıp kıyıdan mı gideyim yoksa başka kısa bir güzergah varmıdır? Şİmdi bana kim cevap verecek ki herkes Yalova'da.
    Motosikletle mi gideceksiniz :o :o :o
    Güle güle gidin ,ALLAH kaza vermesin
    SUZUKİ intruder vl 250
    SUN GOES DOWN

altug - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

A.Altuğ ASARLIOĞLU
    Mühendis
     REGAL RAPTOR
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    sevgili ahmet

hayırlı yolculuklar.

malum orduluyum, oralarda başın sıkışırsa ara.
    GRİ KUZU 06 BA 0660

TAŞLAR TEKERİMİZDEN UZAK DURSUN

Ahmet N. ÖZCİVELEK
    Memur
     RR-250 e9
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    He wallah. Adımın hakkını vereyim bir çılgınlık edeyim dedim. Malum bu aralar Ankaradaki motorlarda elektrik kesme problemi hasıl oldu. Dağbaşında olsa n'aparım diye aklıma geldi. Dedim bir deneyim. Demek Karadenize çıkan bütün yollar Samsundan geçer. Desene Samsun bir nevi yol geçen hanı. Hehehehe. Altuğ sen ünye tarafında mısın fatsa tarafından mısın. Hani ona göre başım sıkışırsa bileyim sonra yamuk olmasın.

Yolunuz açık olsun , Kazasız belasız bir yolculuk olmasını diliyorum

Kino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İ.Ergun KANCAAL
    Jeoloji Mühendisliği
     2006 250e
     Mersin
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    ahmet allah yolunu acık etsin tekerine taş değmesin

inşallah sağ salim gider ve dönersin.

gördüğün göreceğin tüm dostlara selamlar söyle Mersin den

gençer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gençer Güden
    Mimarlık
     RR dd 250
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Re: Karadeniz Turu

Alıntı lunatic Nickli Üyeden Alıntı
    Buradan çıkıp en kestirme Trabzona nerden gidilir bir tavsiyeniz varsa alıyım. Esas geziyi dönüşte yapıcam tabii kah kıyı şeridi bpoyunca kah yaylalara çıkarak. Direk çorumdan samsuna çıkıp kıyıdan mı gideyim yoksa başka kısa bir güzergah varmıdır?.
    4.5 sene trabzonda bulunan biri olarak bu süre içerisinde o yolları 15-20 kez gidip geldim. tabii bunların %90 ı otobüslen oldu. ama birseferinde trabzondan istanbula dönüş yoluydu hususi otomuzla yola cıkmadan önce aldık elimize haritayı ve harita üzerinde en kısa gözüken yolu tespit ettik. giresundan yukarı dağların arasından geçip şebinkarahisardan çıktık ama bide bize sor:)) hayatımızın hatasını yapmışız meğer.. kilomutre haritada daha kısa gözüksede o dağlık yollar hem bozuk hem çok virajlı hemde çoban köpeklerinden başka hiçbir allahın kulu yoktu.. ve samsun yoluna göre çooook daha uzun sürdü yolculuk..

1.5 senedir gitmedim ama şu sıralar duyduğum kadarıyla sahil şeridi hemen hemen bitmiş gibi bişeymiş.. düzergahın sahil olsun aradabir güzel yaylalara çıkar inersin.. ama nolur bizim yaptığımızı yapma belirli bir kilometre gittikten sonra insan 'bukadar yol geldim gerimi dönücem' deyip birde sahil yoluna geri de dönmüyor ..tabi sonra pişman oluyor ama.. sahil en iyisi..

iyi yolculuklar dilerim..
    En son nehir zehirlendiğinde, enson balık avlandığında ve enson ağaç kesildiğinde..paranın yenecek birşey olmadığı anlaşılacak:(((

Ahmet N. ÖZCİVELEK
    Memur
     RR-250 e9
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    TAmamdır ben de sahilden gideceğim inşallah. Makinada 8 poz kaldı. sonunda onları da bitireceim. bir rulo daha bitiririm herhalde. İnternet kafe bulursam arada yazarım. Duyduğuma göre okan da işyerini internet cafe olarak kullanıyormuş. Atarım artık ordan size bir mesaj hehehe. Şimdi uyusam iyi olucak galiba. sabaha yol uzun. Samsun öncesi bi gecelerim. Sonra da Trabzon. 3 günde vearırım diyordum ama 2 güne sığdıracağım galiba. (sabah kalkabilirsem tabii). Kendinize iyi bakın. Görüşmek üzewre. Gördüklerime de selamınızı söylerim.

ÇeLeBi MuRaT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

izzet murat muslu
    işçi
     RRaptor
     Kocaeli
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Yolun açık olsun kardeş.Dikkat et,kendine mukayit ol bolbol o güzelim karadenizin yeşil doğasını çek resimleri görmek isteriz..
    IRZIMIDIR ÇİĞNENEN,EVLADIMIZDIR DOĞRANAN,BRE SIKILMAZ AĞLAMAZSAN BARİ GÜLMEKTEN UTAN !!! Mehmet Akif ERSOY

Sayfa 1 Toplam 8 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)