Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Aldora Özkan
    Tercüman,Organizasyon
     Regal raptor spyder 350
     Ankara - Çankaya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6
    Tuğrul candır kendisi ile tanışınca zaten anlayacaksın sana gerekli bilgi ve yardımı verecektir.yola çıkmadan haber ver bol bol foto çekilmesine unutma .çok egleneceksin

Psycho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Metehan Yıldırım
    Ispark
     Spyder 350
     İstanbul - Beylikdüzü (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı 2_rock Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tuğrul candır kendisi ile tanışınca zaten anlayacaksın sana gerekli bilgi ve yardımı verecektir.yola çıkmadan haber ver bol bol foto çekilmesine unutma .çok egleneceksin
    Sagolsun celil abi numarami vermis aradi cok ilgilendi cok degerli insanlar insallah yuzyuze tanisma firsatinida buluruz..
    Silahi bilmem ama bos insani seytan doldurur...

penguennoktanet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kerem
    Bilgisayar Mühendisi
     Spyder
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    7
    Alıntı Psycho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar izmirde motor buldum giderken otobusle gidicem donuste motoru alip gelicm
    Guzargah olarak izmir-bandirma oradan feribotla yeni kapi yapmayi dusunuyorum
    Motoru alirsam eger orada bakimini yaptirip oyle gelicm ve size birkac sorum olucak
    1. İzmir-bandirma oradan feribotmu yapiyim yoksa bursa uzerinden hiz feribot kullanmadanmi geliyim
    2. Motor 350 cc ortalama kac km hizla geliyim bide kmde kac kurus yakar
    3. Motoru kac kmde bir veya kac saatte bir dinlendiriyim
    Aklima gelmeyen baya soru var yardimci olursanz sevinirim her konuda
    Öncelikle benim uzun yolum sizinki kadar uzun olmayabilir. Ama Samsun->Ordu arası gün içerisinde gidip geldiğim oluyor

1. Yol hakkında bir fikrim yok. Ama hızlı feribot yerine normal feribotu her zaman tercih ederim ben. Deniz ortasında bir çay iyi gidiyor

2. Benim spyder 250'lik. 110-120 arası kullanıyorum (daha üstü de yok gerçi). Senin motor içinde bu hızlar ideal olacaktır. Saatte 10km/s daha hızlı gitmek sana fazla bir zaman kazandırmayacaktır. Ben bir depo ile (40-50TL arasında doluyor benim depo) 200-240KM gidiyorum. Senin bir miktar daha fazla olacaktır.

3. Motorlar su soğutmalı olduğu için teorik olarak motoru dinlendirmene gerek yok. Ama kişisel rahatın için 2-2.5 saatte bir (ki bahsettiğim hızlarda sürersen deponda bu sürede boşalacaktır) mola vermen iyi olacaktır.

Kolay gelsin.
    Yrd. Doç. Dr. Kerem Erzurumlu
    RR Sypder 250 (DD250e-10)
    http://www.penguen.net

Erhan AĞCA
    Peyzaj Mimarı
     Yamaha Drag Star 650
     Ankara-Çankaya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Güzergahla ilgili bilgim yok ancak geçtiğimiz yaz 150 classic ile 10 günde 2500 km yol yapıp her türlü yola (orijinal lastiklerle kum, çakıl, asfalt, orman yolu vs) girmiş biri olarak endişe etmene gerek olmadığını söyleyebilirim. Sadece molalarda belki yağı ve suyu kontrol edebilirsin yeni alacağın bi motor sonuçta ama bende o dert de yoktu tabi Motordan korkma, kendini dinlendir sadece uyuşma yorgunluk vs hissettiğinde. Genel bi tavsiye olarak da akşam saatlerinde uzun yolda olmamaya çalış, o saatlerde kamyonlar, traktörler gibi büyük araçlar riski çok arttırıyor. Arkadan gelenin seni geç farketmesi ihtimali de cabası. Motorun hayırlı, yolun hep açık olsun

Aldora Özkan
    Tercüman,Organizasyon
     Regal raptor spyder 350
     Ankara - Çankaya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6
    Evet son durum nedir yola ne zaman çıkıyorsun gezerek mi gidiyorsun

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)