Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Öğrenci
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

her kazada motorlunun suçlanması

eğer bir kaza olmuşsa ve işin içinde motor varsa mutlaka hep motorlu suçlanır. ailemin motor karşıtı olması ve benim kullanmamamı istemeleri de hep bu yüzden :( ne zaman motorun bulunduğu bir kaza olsa hep motorluları suçluyorlar genelde. nedir bu ya? hep motorlular mı hatalıdır? tabi bu halkımızın motora bakış açısından da kaynaklanıyor ama ailemin ve genelin bu bakış açısı motor almak isteyen beni üzüyor ve benim motor alma isteğimi de bu şekilde köreltmeye uğraşıyorlar. ama motor aşkı bitmez :D

doğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Doğan Bostancı
    Tıp
     yamaha fz6 fazer
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    bence aileler kazalarda motorcuların suçlu olduğunu düşünmüyor. sadece tehlikeli ve riskli oluşundan dolayı ve seni sevdiklerinden dolayı senin motor tutkunu değil oğullarının başına kötü bişey gelme ihtimalini düşünüp karşı çıkıyorlardır.
    foam party :mrgreen:

Türk Silahlı Kuvvetleri
     Eskişehir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Yalnız ben de motorluların çok da masum olmadığını düşünüyorum. Neden derseniz, geçen hafta Antalya'daydım. Herkesin malumu tam bir motosiklet cenneti. O kadar kötü kullanıcılar gördüm ki, ne otomobil, ne motor, bence sürücülerin bilinç düzeyi ile ilgili..

MEHMETONUR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

MONUR
    gizli
     RR250D/2007
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı emrahss Nickli Üyeden Alıntı
    Yalnız ben de motorluların çok da masum olmadığını düşünüyorum. Neden derseniz, geçen hafta Antalya'daydım. Herkesin malumu tam bir motosiklet cenneti. O kadar kötü kullanıcılar gördüm ki, ne otomobil, ne motor, bence sürücülerin bilinç düzeyi ile ilgili..
    Kesinlikle katılıyorum. Ben de 10 gündür Çeşme'deydim (Araba ile). Çok tedirgin edici bilinçsiz motorsiklet sürücüleriyle karşılaştım.

Bunun yanında o yaz sıcağında full koruma gezen,dikkatli kullanan uzun yol motorcularıyla da karşılaştım ve çok memnun oldum.

Dün İstanbul'a döndüm ve her yolda motorcuların durdurulup kontrol yapıldığını gördüm. Haberlerden uzak kaldım çok fazla kaza olmuş çok üzüldüm.
    Her kazadan sonra yapılan tek taraflı (motorculara yönelik) rutin kotrollermiş...

Sevgili Hey Birdy bence aileniz bir jkazaya karışan bir motorun suçlu varsayılmasından dolayı değil. kazaya karışan bir motorun arabaya oranla çok daha fazla zarar görmesinden dolayı motor alma isteiğinize karşı çıkıyordur. 15 gün once televizyonlarda seyrettiğimiz sarı bir kamyona çarpan vatandaş. fren yapmış haliyle 125 Km ile çarpmış. air backleri olan bir arabayla çok düşükte olsa kurtulma imkanı varken zavallı motorcu kelimenin tam anlamıyla patladı. görüntüyü internetten indirip kare kare seyretmeme rağmen hangi parçanın sürücüye hangi parçanın motora ait olduğunu anlamadım.

Ayrıca Diğer arkadaşlara katılıyorum. ehliyeti olmayan , bisiklet kullanmayı bilen ve aklabinde bir motor edinen zırt diye kendini akan trafiğe atıyor.artistik hareketler yapmaya çalışıyor. hele hele sürat motorlarına tek kelime söylemiyorum. çünkü bunlara ne söylesem boş.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)