Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Yeniköylü_Ua Dikkatine Mod luk elden gidiyor.

Forumu kurcalarken kazayla Yetkilier butonuna basıverdim , amanın birde ne göreyim !!!!!!!

Hadi sizde görün http://www.regalraptor.net/forum/staff.php

Sevgili Okan Hızlı davranıp , Kubilay kardeşimizin avatarına kendi ve değerli eşinin resmini koymuş.veya bir şekilde o fotograf oraya gelmiş.eee yakında Adminin avatarınada kendi resmini koyup kendisine admin süsü verirse şaşırmayın. Kubilay kardeşimi insanlık namına uyarayım dedim. ( yoksa Röne parkte yediğim baklavalarla hiç bir alakası yok. vallahi yok .aslında önümüzdeki tıoplantıda sütlü tatlı iyi gider. Öhhhö öhhö mesaj alındımı Yenikoylu moderatörüm ??? Sen anladın onu. anladın anladınnnn )

sevgili Okan , umarım alınmadınız.bir kaç gündür forumda oluşan gergin havayı lkırabilmek için küçük bir latife yapayım dedim.

yenikoylu_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kubilay BURSALIOĞLU
    Serbest Meslek
     Aprilia Caponord
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    {vb:rawphrase post_thanks_times_post, 4
    İlgin için teşekkürler ama korkulacak bişi yok o avatarı ben koydum ve müsade ederse Okan tekrar yazmaya başlayana kadarda kullanacağım bizden öle kolay kolay kurtulmak yok.

Burası RAPTORRİDERS burdan çıkış yok

Tatlı işine gelince ehliyet alanlar yeni baba adayları var sıra bidaha bize gelene kadar çok zaman geçer :P :P :P
    Mesele Motor kullanmak değil YEĞEN Mesele Çevrendekileri düşünerek kullanmak !!!

Ok demek bilerek yapılmış bir durum. iyi düşünmüşsünüz. İstifa bu sitede kabul edilmiyor.

tatlı olayında ise : Nasııı yani bende bu çarşamba alıyorum ehliyeti yani bu durumda ???? aaaaaa . kendi kuyum , ellerimle özene bezene kazdıydım, nasıl düştüm. nolmaz nolamazzzz....

ÇeLeBi MuRaT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

izzet murat muslu
    işçi
     RRaptor
     Kocaeli
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    okan abi gelecekse herkes koysun avatarına bu resmi..
    IRZIMIDIR ÇİĞNENEN,EVLADIMIZDIR DOĞRANAN,BRE SIKILMAZ AĞLAMAZSAN BARİ GÜLMEKTEN UTAN !!! Mehmet Akif ERSOY

Kino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İ.Ergun KANCAAL
    Jeoloji Mühendisliği
     2006 250e
     Mersin
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı yenikoylu_ua Nickli Üyeden Alıntı
    İlgin için teşekkürler ama korkulacak bişi yok o avatarı ben koydum ve müsade ederse Okan tekrar yazmaya başlayana kadarda kullanacağım bizden öle kolay kolay kurtulmak yok.

Burası RAPTORRİDERS burdan çıkış yok

Tatlı işine gelince ehliyet alanlar yeni baba adayları var sıra bidaha bize gelene kadar çok zaman geçer :P :P :P

sevgili modum kubilay diyorsa dogrudur bende katılıyorum aynı olaya +1 diyorum ve avatarım aynen
    ondan oluyor

hatta başlık bile açacam ama olayı tam öğrenemedim ki biraz uzak kalınca böyle oluyor galiba. ama yine acıyorum başlığı adminimin yüksek müsaadeleri ile ..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)