Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 28 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

carvalho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Selçuk Tanrıverdi
    At Hırsızı
     BMW GS 1200 ADV
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    8
    Alıntı cuneyta Nickli Üyeden Alıntı
    Bu sağlamak çok kolay değil. Birisi konu ile ilgili bir örnek verdiğinde bunu komik bulan veya bununla ilgili ama biraz geyiğe kaçabilecek bir şey bilen varsa o kişinin iletisinin altına yazacaktır doğal olarak. Sonrasında önceki kişi bu kişiye cevap verecek ve bu iş geyiğe dönecektir.

Bu olmasın diye "sen gelsene bir geyik bölümüne" diye yazmak gerekir ki tembellikten başka bir yere yeni bir başlık açmaya yanaşılmayacaktır.

En basiti özellikle problemler ve sorunlar kısmı içinde o konuyla ilgili bir tecrübesi, testi, denemesi, tespiti veya yönlendirmesi olmayan birinin bir şey yazmaması olabilir. Bu başlık dışında geyiği önlemek bana zor gözüküyor.
    Kimse geyik yapmasın demiyoruz zaten. Konu bütünlüğü bozulmayacak şekilde geyik de yapılır şaka da. Ama bir konu akıp giderken "abi bu hafta sonu seni göremedik yav, nerelerdeydin" dendiği an konu kendi dinamiğinden uzaklaşıyor. Bundan kaçınmanın neresi zor anlamadım.

"Sen gelsene geyik bölümüne" yerine çok geyiği gelmişse telefonla arar geyiğini yapıp rahatlar olur biter...

Chat sitesi değil burası...
    yol yapalım yol

cemcem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

cem kurt
    İktisat
     -
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Saka bir yana ben de katiliyorum
    Ben de Regalimi sattim, gezemicem artik Raptor tor tor tor tor.. diye!

handojoe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

serkan günay
    müzisyen
     yamaha xvs 535 virago
     Edirne
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Alıntı yeaks Nickli Üyeden Alıntı
    peki nerde sohbet edeceğiz??
    KİŞİSEL MESAJLARDAN HABERLEŞEBİLİRSİNİZ ARKADAŞLAR...

AMA BİR ÇAT TOPİĞİDE AÇILABİLİR MESELA...
    ___ŞEHİR KOVBOY'U YOLDA____ YASAL HAYDUT

forumun altında bır chat odası var sanırsam hala çalışıyor.
    Orası kullanılabilir.

yenikoylu_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kubilay BURSALIOĞLU
    Serbest Meslek
     Aprilia Caponord
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    {vb:rawphrase post_thanks_times_post, 4
    Arkadaşlar tamamıyla haklısınız ama bunları konuşarak burda halledebiliriz ama daha sonra yeni gelenlere nasıl aktarırızı önemli bence artık kurallar bölümünün dolması gerektiğine inanıyorum çünkü gelen kişiler hatalı bişeyler yapınca ortalık karışıyo ondan sonra herkez üzülüyo ama oda haklı bakıyo kurallar bölümü boş ama dolu olsa herkez kendini ona göre ayarlar veya yetkililer bişileri sildiği zaman veya olaya müdahale ettiği zaman şuna dayanarak diyebilir ilerde kafalarına göre yapıyorlar suçlamalarındanda kurtulmuş olurlar.Aksi halde biz ve yeni katılacak arkadaşlarımız burda motorumuzdan gezilerden bahsedeceğimize hep bu tartışmalarla dolu topiklerde konuşucaz
    Mesele Motor kullanmak değil YEĞEN Mesele Çevrendekileri düşünerek kullanmak !!!

konu bütünlüğünden çok birde başlık açmaya bir standart gelse.Bence gecen__hafta___bilmemne---bulusması___ gibi bir başlık hiç hoş olmuyor zannımca.

carvalho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Selçuk Tanrıverdi
    At Hırsızı
     BMW GS 1200 ADV
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    8
    Alıntı yenikoylu_ua Nickli Üyeden Alıntı
    Arkadaşlar tamamıyla haklısınız ama bunları konuşarak burda halledebiliriz ama daha sonra yeni gelenlere nasıl aktarırızı önemli bence artık kurallar bölümünün dolması gerektiğine inanıyorum çünkü gelen kişiler hatalı bişeyler yapınca ortalık karışıyo ondan sonra herkez üzülüyo ama oda haklı bakıyo kurallar bölümü boş ama dolu olsa herkez kendini ona göre ayarlar veya yetkililer bişileri sildiği zaman veya olaya müdahale ettiği zaman şuna dayanarak diyebilir ilerde kafalarına göre yapıyorlar suçlamalarındanda kurtulmuş olurlar.Aksi halde biz ve yeni katılacak arkadaşlarımız burda motorumuzdan gezilerden bahsedeceğimize hep bu tartışmalarla dolu topiklerde konuşucaz
    Kubilay, bence siteye üye olmak isteyen bir arkadaş önce belli bir süre sitenin takipçisi olup sonra üye oluyordur. Bu süre de sitenin dinamiğini anlamaya yeter de artar bile. Şifresini aldıktan sonra da yazılı iletişim kuracağı arkadaşların bilgilerini fan club vasıtasıyla öğrenip nerede durması gerektiğini idrak eder.

Bunu yapmayan kişi zaten forum kurallarını da okumaz okusa da anlamaz, anlasa da uygulamaz...

Hem kurallar yazılı olunca atlanan hususlar da olur çokça. Kolay değil ki tüzük hazırlamak.

Bence bu dönemdeki tartışmalar oldukça sağlıklı. Sitenin ömrü 1 seneyi bulacak neredeyse, böyle ince ayarlar olması gayet doğal.
    yol yapalım yol

serkan günay
    müzisyen
     yamaha xvs 535 virago
     Edirne
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    EN GÜZEL KIZLAR ÇAT ODASINDA AYRICA BONUS KAZANABİLİR, ŞAPKADAN TAVŞAN ÇIKARABİLİR, SİTİRESİNİZİ ODA KAPISININ DIŞINDA BIRAKABİLİRSİNİZ....

gidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gülçin idikurt
    Anasınıfı Öğretmeni
     YOK
     İstanbul
    Beğenmiş
    2
    Beğenilmiş
    3
    hando aramızda kalsın bu arada dikkatimi çekti konu dışı geyik muhabbetlerini hep sen açıyorsun anlaşılan canın çok sıkılıyo bu aralar arkadaşım

burada ciddi konular konuşuluyor sen geyiğini açtığın topik te sürdür benden söylemesi

serkan günay
    müzisyen
     yamaha xvs 535 virago
     Edirne
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    başka topikler sıkıyor beni motosiklet hakkında birşey duymak ve bilmek istemiyorum ben motorcuyu tanımak istiyorum...

hani nerdeler motorcular yok apiş...

ama motosikletçi dolu

YANİ KISACA ÖZETLERSEK...

MOTORCUDAN ÇOK MOTOSİKLETÇİ OLUYORUZ,,,

Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)