Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tanışma..

Süleyman Bal
    Emekli
     Yamaha dragstar 650 sport
     İstanbul
    Beğenmiş
    7,062
    Beğenilmiş
    1,043
    Egemen,
    aramıza hoş geldin. Buluşmaya gidebilirsen, İzmir'deki kardeşlerimiz makine konusunda mutlaka yardımcı olurlar.

arda murat zorlu
    Öğrenci
     Spyder
     İzmir/Narlıdere-Güzelbahçe
    Beğenmiş
    37
    Beğenilmiş
    100
    Hos geldiniz. Hulasa edecek olursak alin regal arkaniza bakmazsiniz

HuBo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hulusi BOZKURT
    İnternet Kafe Sahibi
     Regal Raptor DD 250 E
     Muğla - Milas
    Beğenmiş
    170
    Beğenilmiş
    60
    hoş geldin egemen kardeşim gönlündeki makinayı alıp yollara ve foruma akman dileğiyle

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,574
    Beğenilmiş
    5,795
    Merhaba Egemen İzmir'den aramıza hoş geldin inşallah kısa sürede gönlündeki makinaya kavuşursun

Oğulcan Baysal
    Öğrenci
     Vn800
     Ankara/Çankaya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Hoşgeldin aramıza tavsiye olarak superlight diyebilirim ama yinede ilk aradığın modeli tekrar düşün okadar sorun çıkartacağımı sanmıyorum o parçaların. Umarım en kısa zamanda istediğin gibi bir motora kavuşursun

FouL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Murat K.
    Fotoğrafçılık
     RR Daytona 250e 6c Beyaz
     İstanbul-Avcılar (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    11,661
    Beğenilmiş
    1,791
    Egemen hoşgeldiniz aramıza..

srwnk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sinan Biçer
    Turizm
     Regal Raptor 150e2
     İstanbul - Beyoğlu (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    5
    Beğenilmiş
    0
    Egemen Hoşgeldin...

Okuduğum kadarıyla Regal hem şehir içi hem şehir dışı sıkıntısız, uzun yola da trafiğe de girer. Ama Hyosung motorunun açılı olmasından torku fazla. Şehir içi trafikte çok dur-kalk sıkıntı çıkarabilir diye düşünüyorum. Ama uzun yol için (denemeden) Hyosung adını çok gördüm.

Nasreddin Hoca damdan düşünce, ona, doktor getirelim demişler. Yok demiş bana damdan düşmüş birini getirin, halimden anca o anlar. Toplantılarda, kullananları yakalayıp tecrübeden bilgi alman daha iyi olur. Çoğu forumda ilk kez olmuş hataları bile, markanın rutin hatasıymış gibi yazan çok var.

egegon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Egemen Ünal
    Mühendis
     Yamaha Cygnus L
     izmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Değerli cevaplarınız için hepinize teşekkür ederim. RR daytona 250 için çok fazla yaktığı (30 krş) , süspansiyon ve sele kötülüğü, şanzuman vb konularda kronik sıkıntılar olduğunu duydum. Sizin görüşleriniz bir RR kullanıcı olarak benim için çok önemli. RR Daytona 250 dışında ciddi olarak düşündüğüm model Venox 250 fakat bu motorunda 2. el piyasası nasıldır satışı nedir hiç bilmiyorum.

Yani kısacası benim gönlüm daytona diyor ama bana kullanıcı olarak ikna olmam için birşeyler söylemenizi isterim

Burak Bilici
    Öğrenci
     Yamaha Dragstar 650
     İzmir/Bornova
    Beğenmiş
    371
    Beğenilmiş
    149
    Alıntı egegon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Değerli cevaplarınız için hepinize teşekkür ederim. RR daytona 250 için çok fazla yaktığı (30 krş) , süspansiyon ve sele kötülüğü, şanzuman vb konularda kronik sıkıntılar olduğunu duydum. Sizin görüşleriniz bir RR kullanıcı olarak benim için çok önemli. RR Daytona 250 dışında ciddi olarak düşündüğüm model Venox 250 fakat bu motorunda 2. el piyasası nasıldır satışı nedir hiç bilmiyorum.

Yani kısacası benim gönlüm daytona diyor ama bana kullanıcı olarak ikna olmam için birşeyler söylemenizi isterim

Benim daytona 250 im uzun yolda 16 kuruş, şehir içi en çok 19 yakıyor şuan.

2011 ve 2012 modellerde kronik şansumaz sıkıntısı (vites 2 den boşa düşüyor) vardı. Bunuda garanti kapsamında değiştirmişlerdi servisler.

Sürücü için sele rahat,ama artçı için felaket kötü. Bunuda döşemecilerde ve süngercilerde halledebilirsin.

Ben kendi motorumdan çok memnunum, buluşmalarımıza katılınca biraz daha fikir sahibi olursun.

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,574
    Beğenilmiş
    5,795
    Alıntı egegon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Merhaba Egemen
    100 km de ortalama 4 litre yakar kullanıma göre + - değişebilir buda ortalama km de 20 - 22 krş gibi demek
    süspansiyon yapısal olarak sert makinanın tarzı bu makinanın şase altında yere parelel gizlenmiş dışarıdan görülmeyen 2 tane küçük darbe emici amortisör var onların görevi darbe emmek esneme azdır bu özellik yol tutuşu arttırıyor aynı modifiye arabaların amortsitörlerini yere indirmeleri gibi
    Şanzuman dişli vitesden atma sorunu 2 -3 sene önce bir parti makinada oldu üretim hatasıydı garantiden ücretsiz yapıldı ama makinayı race gibi kullanır sert davranırsan zorlarsan dişliyi kırabilirsin bu kullanıcının hatasıdır makinaya kabahat bulmamak lazım
    Venox 250 güzel makinadır ama artık türkiyeye gelmiyor parça servis ve ileride satış sorunu yaşarsın

Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)