Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

MaRaNtZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hamit İLKADLI
    Bilgi İşlem
     Regal Raptor DD250-9B Çok Yakında
     Kocaeli
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Vefat edenlere allahdan rahmet, kalanlarına sabırlar diliyorum.
    Umarım birdaha böyle büyük doğal olaylar yaşamayız...
    _Saygılarımla...
    >>__MaRaNtZz__<<

jashuaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Veysel TÜRKER
    ithalat
     RR DD250
     Eskişehir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    inşallah milletimizin başına böyle bir bela tekrar gelmez. ruhları şad olsun.
    Aşk iki kişiliktir, motosiklette öyle :mrgreen:

MEHMETONUR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

MONUR
    gizli
     RR250D/2007
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Sabah 05:30 civarı Adapazarı'na ulaştık. 3 gün oradaydım. Hayatımda o kadar fazla ceset hiç görmemiştim. Devlet YOKTU. Kendini bilmezler cep telefonu dükkanlarını yağmalıyordu. Enkazının üstünde silahla nöbet tutanlar vardı.Dozerler özellikle bölgenin zengin caddesi Çark Caddesinde çalışıyordu. Alttan ses gelen yaşayanların olduğu yerde değil para kasalarının olduğu bölgelerde.Kameramanlar ışık olarak şarjları bitmesin diye karanlıkta çalışanlara yardım etmiyordu.Hatta belki inanmazsınız ama 1 şişe viski için çok ciddi kavga edenleri gördüm. Ölenlerin parmaklarını kesip yüzük toplayanları DUYDUM. Bunlar devletin olduğu kadar Türk milletine yakışmayacak insanlık dışı davranışlardı.
    Ceset kokusu şehrin dışına kadar çıkıyordu. Aylarca inşaatların demirlerine kadar yağma sürdü.
    Daha anlatacak çok şey var ama...

Allah hepimizi korusun...
    34 UY 5765

gidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gülçin idikurt
    Anasınıfı Öğretmeni
     YOK
     İstanbul
    Beğenmiş
    2
    Beğenilmiş
    3
    depremi bende kocaeli karamürselde yaşadım dehşet vericiydi bizler şanslıydık sağsalim kurtulduk 6 ay kadar çadırlarda kaldık allahım kimseye bida o korkuyu yaşatmasın ...

Ölenlerin ruhları şad olsun.Sevdiklerinede baş sağlığı diliyorum.....
    İnsanın Tüm Evrende Kesin Olarak Düzeltebileceği Tek Bir Şey Vardır.KENDİSİ....
    Hayatta Ya Tozu Dumana Katarsın Yada Tozu Dumanı Yutarsın

moonchild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

serhat tutal
    İşletme
     RR'dı eskiden
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Allah böyle bir felaket bir daha göstermesin, benim de temennim budur... Ama o depremi felakete dönüştüren bizler değil miydik? Devletiyle, halkıyla, sivil toplumuyla Türkiye'den bahsediyorum. Deprem ülkesi olduğumuzu bile bile niye proaktif olamadık, olamıyoruz... Sivil toplum örgütleri olarak, halk olarak neden net bir tavır ortaya koyamıyoruz. Şurda iki gün önce seçimler yapıldı, neden hiçbir parti programında deprem ülkesi oluşumuzdan ve bu konudaki çözüm önerilerinden bahsedilmedi? Ya da neden bir allahın kulu çıkıp "kardeşim deprem bu ülkenin gerçeği. bu gerçek için ne yapacaksınız" diye sormadı????

Gerçeklere bu denli kulak tıkayarak nereye varacağımızı sanıyoruz??? Bu ülkede mühendis de var, araştırmacı da var, para da var!!! Gerekli olan tek şey deprem gerçeğini, gerektiği kadar ciddiye alacak basiretli bir Türkiye! Depremden sonra 2 arkadaşımın tabutuna omuz vermek zorunda kaldım, üzüldüm-öfekelendim-delirdim... Peki ben ne yaptım? Kayda değer hiçbir halt yapmadım? Bilnicimizi arttırmamız lazım!! Deprem bir gün gelecek, bu kaçınılmaz! Benim evim sağlam, oh rahatım diyebilir miyiz? Ya hastanenin birinde kolumuzdaki hafif bir ağrı için sıra beklerken deprem vurursa? Bu ülkede deprem bölgesinde yer alan ve gerçekten çok ciddi revizyonlara ihtiyacı olan kamu yapılarının sayısı dehşet verici düzeyde! Köprüler, viyadükler de cabası...

Onbinlerce hayat kaybettik 17 Ağustos depreminde ve o günden bu güne günah keçileri tespit etmek, ölenleri anmak, çelenk-çiçek falan bırakmak dışında taş üstüne taş koymuş değiliz! Bu gidişle Allah bizi korumaz deprem felaketinden!! Çünkü deprem doğal bir afet, doğal olmayan bu vurdumduymazlık!!!
    We believe in going our own way, no matter which way the rest of the world is going...

serhat kodaloglu
    Maden Mühendisliği
     e9b
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Öncelikle Allahtan ölenlere rahmet ailesi ve yakınlarına da başsağlığı diliyorum buradaki bir cok arkadaşıma da katılıyorum. Allah bize böyle acılar yaşatmasın inşaalah. Bu noktada Allah a dua edin çünkü başka çaremiz yok nasıl bundan oncekiler hiç birsey yapmadılarsa bundan sonrada birsey değişeceğine inanmıyorum çünkü gözlerimle görüyorum aslında okan 2 kelimeyle özetlemiş;
    hala bi kontrol mekanizmasının olduğunu düşünmüyorum....tüm işler rüşvetle yürüyor...... O gunden bugüne.

değişen hiç mi birsey yok var sadece işsiz jeolog arkadaslerımıza iş.
    MESAFENİ KORU

İsmail Akyürek
    Bankacılık
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Allah ölenlere rahmet ailelerine ve sevdiklerine sabır versin.
    Arkadaşlar ben karamürselde Üniversitede 2 yıl beraber kaldığım ev arkadaşım Zafer'i kaybettim. Topiği şimdi gördüm ve tüylerim diken diken oldu. Zaferle geçirdiğimiz onca güzel günden sonra bu tarih benim için çok kötü şeyler ifade ediyor. Allah böyle bir felaketi bir kez daha yaşatmasın inşallah...

MEHMETONUR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

MONUR
    gizli
     RR250D/2007
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı xerline Nickli Üyeden Alıntı
    Öncelikle Allahtan ölenlere rahmet ailesi ve yakınlarına da başsağlığı diliyorum buradaki bir cok arkadaşıma da katılıyorum. Allah bize böyle acılar yaşatmasın inşaalah. Bu noktada Allah a dua edin çünkü başka çaremiz yok nasıl bundan oncekiler hiç birsey yapmadılarsa bundan sonrada birsey değişeceğine inanmıyorum çünkü gözlerimle görüyorum aslında okan 2 kelimeyle özetlemiş;
    hala bi kontrol mekanizmasının olduğunu düşünmüyorum....tüm işler rüşvetle yürüyor...... O gunden bugüne.

değişen hiç mi birsey yok var sadece işsiz jeolog arkadaslerımıza iş.
    Kesinlikle katılıyorum...

Herkes kesesini doldurmanın yollarını aradı ve insanların korkularından yararlanarak da bunu malesef başardılar.

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alper idikurt
    Bankacı
     Yamaha XVS 1300 A Midnightstar
     İsntabul - Sancaktepe
    Beğenmiş
    514
    Beğenilmiş
    573
    Arkadaşlar deprem zamanı bizde gölcükte yasıyorduk ben tatildeydim ailem kocaelideydi deprem olduktan 3 gun sonra aileme ulasabilmiştim sonra atlayıp otobüse kocaeliye gitmiştim ve gördüklerim beni sok etti allah birdaha göstermesin
    RaptorRiders bir çığ gibi büyümeye devam ediyor

ayhan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ayhankorkmaz
    koruma
     class 9-b raptor
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    :( türk milletinin başı sağolsun,gazete de tv de okudukça seyrettıkçe içim kan ağlıyor.ama elden bır şey gelmıyor gıden gıtmış,ancak bundan sonrası önemlı artık bır seylerden ders almammızın zamanı geldı de gectı derım ben.ya mılletce ses cıkartalım yada sesımız göğe haykıralımkı bu kadar çoluk çocuk telef olmasın canlar yanmasın.hepımızın tekrar başı sağolsun. :(
    lıve to rıde,rıde to lıve

Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)