Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 47 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tanışma

Realferman55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Burak Danacı
    Promotör
     Spyder 250
     Samsun/İlkadım
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Alıntı terapi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelikle merhaba arkadaslar ...
    en başta bu foruma ilkkez giriyor ve ilkkez bir başlık açıyorum.umarım yanlış birşey yapmıyorumdur eğer yapıyorsamda hepinizden özürdilerim....
    Arkadaşlar ben samsum ilkadımda yaşıyorum 39 yaşında evli ve 2 çocuk babası motor sevdalısı biriyim,kendi çapımda boş günlerimde motorumla geziyorum bu arada motorum mondial vulture mr 150 chopper değil ama choppere giden yolda ilk basamak diyebirim..
    Geçtiğimiz 19 mayısta düzenlenen istiklal sürüşüne eşimle katıldık,o kortejden aldığımız haz bizi fazlasıyla memnun etti ancak orada motosiklet kulüplerinin arasında kendimizi biraz öksüz gibi hissettikben aslında uzun zamandan beri kulüpleri ve faaliyetlerini araştırıyordum forumlara girip bakıyordum bu kortejde tanıştığım arkadaşım realferman55 ve coni-blaze55 kardesşimin sayesinde raptorriders ailesini daha yakından tanıma fırsatım oldu çok teşekkür ediyorum kendilerine.
    İmkanlarımız ölçüsünde bende bu ailede görev almak,yardımcı olmak,gezmek,eğlenmek hepsinden önemlisi paylaşmak isterim ,eğer beni ve şimdilik chopper olmayan motorumu aranıza alırsanız şimdiden çok teşekkür ederim........
    Serkan abi aramıza hoşgeldin mutlu ettin bizi söz verdigin gibi aramıza katıldın teşekkür ediyorum doğru yerdesin hiç bir şüphen olmasın beni nasıl tanıdıysan forumdaki arkadaşlar abiler de aynı cana yakın ve yardımlaşmayı seven insanlar buluşmalarda görüşmek üzere abi.. 😊

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Andarkan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yiğit Kaan Eren
    Öğrenci
     YOK
     Ankara-Çankaya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    Aramiza Hoşgeldin Serkan abi.insallah sende istedigin bir choppera kavusursun.Forumda ve yollarda aktif olman dileğiyle.
    Andarkan dedigin sert bakışlı,dik, mağrur, yiğit, atılgandır. gözleri ateş saçar.

penguennoktanet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kerem
    Bilgisayar Mühendisi
     Spyder
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    7
    Alıntı terapi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelikle merhaba arkadaslar ...
    en başta bu foruma ilkkez giriyor ve ilkkez bir başlık açıyorum.umarım yanlış birşey yapmıyorumdur eğer yapıyorsamda hepinizden özürdilerim....
    Arkadaşlar ben samsum ilkadımda yaşıyorum 39 yaşında evli ve 2 çocuk babası motor sevdalısı biriyim,kendi çapımda boş günlerimde motorumla geziyorum bu arada motorum mondial vulture mr 150 chopper değil ama choppere giden yolda ilk basamak diyebirim..
    Geçtiğimiz 19 mayısta düzenlenen istiklal sürüşüne eşimle katıldık,o kortejden aldığımız haz bizi fazlasıyla memnun etti ancak orada motosiklet kulüplerinin arasında kendimizi biraz öksüz gibi hissettikben aslında uzun zamandan beri kulüpleri ve faaliyetlerini araştırıyordum forumlara girip bakıyordum bu kortejde tanıştığım arkadaşım realferman55 ve coni-blaze55 kardesşimin sayesinde raptorriders ailesini daha yakından tanıma fırsatım oldu çok teşekkür ediyorum kendilerine.
    İmkanlarımız ölçüsünde bende bu ailede görev almak,yardımcı olmak,gezmek,eğlenmek hepsinden önemlisi paylaşmak isterim ,eğer beni ve şimdilik chopper olmayan motorumu aranıza alırsanız şimdiden çok teşekkür ederim........
    Hoşgeldiniz

Ben bu aralar toplantılara elde olmayan nedenlerle katılamıyorum ama sizi de aramızda förmğk bizi mutlu eder.
    Yrd. Doç. Dr. Kerem Erzurumlu
    RR Sypder 250 (DD250e-10)
    http://www.penguen.net

HuBo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hulusi BOZKURT
    İnternet Kafe Sahibi
     Regal Raptor DD 250 E
     Muğla - Milas
    Beğenmiş
    170
    Beğenilmiş
    60
    serkan abim aramıza hoş geldin Samsun hadi bakalım bir üye dahamı geliyor darısı bizimde başımıza inşallahh abicim forumda ve yollarda aktif olman dileğiyle...
    Konu RaptorRiders ise Herzaman Bir Bahane Vardır...

gokceceviker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gökçe çeviker
    öğrenci
     Regal Raptor 250e-6c
     izmir-bornova
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    12
    Serkan abi RR ailesine hosgeldin

fatih ucek
    ihracat müşteri temsilcisi
     Dragstar 250
     İstanbul - Avcılar (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    1,282
    Beğenilmiş
    537
    Hoşgeldin abi, bence çok bekleme yapmadan değiştir motoru o zaman daha büyük haz alırsın ;)

terapi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Serkan Doğan
    Esnaf
     Mondial Vulture 150Mr
     Samsun - İlkadım
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    hoşbulduk başkanım ...beni aranıza kabul ettiğniz için çok teşekkür ederim..Samsunda inşallah güzel şeyleri birlikte başaracağız..

terapi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Serkan Doğan
    Esnaf
     Mondial Vulture 150Mr
     Samsun - İlkadım
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı Realferman55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Serkan abi aramıza hoşgeldin mutlu ettin bizi söz verdigin gibi aramıza katıldın teşekkür ediyorum doğru yerdesin hiç bir şüphen olmasın beni nasıl tanıdıysan forumdaki arkadaşlar abiler de aynı cana yakın ve yardımlaşmayı seven insanlar buluşmalarda görüşmek üzere abi.. 😊

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    yok kardeşim asla bir şüphem yok aranızda olmaktan mutluluk duyacağım.sadece sıkıntı zaman olur benim için pazartesi çarşamba ve cuma günleri işim gereği şehirdışında olduğumdan dolayı toplantılara yetişemiyebirim..tek sıkıntı bu..

Coctailozer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

oktay özer özdemir
    Turizm resepsiyon şefi
     Regal Raptor DD 250E 9
     fethiye
    Beğenmiş
    70
    Beğenilmiş
    50
    Samsun büyüyor. Çok güzel. Serkan abiye bir tebrikde benden

Xperia C3 cihazımdan gönderildi.

Ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ömer Yahşi
    End. Soğutma Sist. Satışı
     BMW R1200GS
     İstanbul - Büyükçekmece
    Beğenmiş
    10,780
    Beğenilmiş
    2,443
    Serkan hoş geldin.

Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)