Alıntı terapi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
öncelikle merhaba arkadaslar ...
en başta bu foruma ilkkez giriyor ve ilkkez bir başlık açıyorum.umarım yanlış birşey yapmıyorumdur eğer yapıyorsamda hepinizden özürdilerim....
Arkadaşlar ben samsum ilkadımda yaşıyorum 39 yaşında evli ve 2 çocuk babası motor sevdalısı biriyim,kendi çapımda boş günlerimde motorumla geziyorum bu arada motorum mondial vulture mr 150 chopper değil ama choppere giden yolda ilk basamak diyebirim..
Geçtiğimiz 19 mayısta düzenlenen istiklal sürüşüne eşimle katıldık,o kortejden aldığımız haz bizi fazlasıyla memnun etti ancak orada motosiklet kulüplerinin arasında kendimizi biraz öksüz gibi hissettikben aslında uzun zamandan beri kulüpleri ve faaliyetlerini araştırıyordum forumlara girip bakıyordum bu kortejde tanıştığım arkadaşım realferman55 ve coni-blaze55 kardesşimin sayesinde raptorriders ailesini daha yakından tanıma fırsatım oldu çok teşekkür ediyorum kendilerine.
İmkanlarımız ölçüsünde bende bu ailede görev almak,yardımcı olmak,gezmek,eğlenmek hepsinden önemlisi paylaşmak isterim ,eğer beni ve şimdilik chopper olmayan motorumu aranıza alırsanız şimdiden çok teşekkür ederim........
Serkan abi aramıza hoşgeldin mutlu ettin bizi söz verdigin gibi aramıza katıldın teşekkür ediyorum doğru yerdesin hiç bir şüphen olmasın beni nasıl tanıdıysan forumdaki arkadaşlar abiler de aynı cana yakın ve yardımlaşmayı seven insanlar buluşmalarda görüşmek üzere abi.. 😊

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi